Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

PLAVKOVÁ VÝZVA 2018 - Pekná riťka i celá postavička!

Janka Budayová
Janka BudayováMOMMY FITNESS a TONING INTERVAL
Nenastavená
152 kcal
5.0
28 min
0 videní

Informácie o cvičení

Si pripravená na ďalšie super výzvové cvičenie s Jankou? Vo videu ťa čakajú drepy, pri ktorých posilníš i šikmé brušné svaly a drepy s poskokom, kde dáš zabrať celým nohám. Proste budeme pracovať na sexy riťkách :-).
Aby sme však nezabúdali ani na zvyšok tela, zacvičíme si aj tzv. rúčkovanie, postupne sťažíme na rúčkovanie s klikom a vo final verzií to bude rúčkovanie s klikom a poskokom. Pri tomto cviku budeme formovať komplet celé telo, pretože je to komplexný cvik, pri ktorom sa zapoja takmer všetky svaly. Ruky posilníme pri cvičení s činkami a expandermi, takže ešte pred cvičením šup po ne. Ak si začiatočníčka, pokojne môžeš cvičiť bez pomôcok. Ak však chceš posúvať svoju kondíciu a silu na vyššie priečky, odporúčame si dané pomôcky zaobstarať. Môžeš tak urobiť v ktoromkoľvek športovom obchode, alebo expander kúpiš i TU. Prajeme perfiš cvičenie!

Pomôcky: podložka na cvičenie, fľaše s vodou, príp. činky (1- 3 kg), gumový expander (najmä pokročilý)

NESTAČILO TI? Bonus čaká TU.

CHCEŠ JEDNODUCHŠIU VERZIU? Klik SEM a máš ju!

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Janka Budayová
Janka BudayováMOMMY FITNESS a TONING INTERVAL
Ahoj, volám sa Janka a som rada, že aj ja vás môžem sprevádzať aktívnym športovým životom. Napriek tomu, že pôvodné plány do budúcnosti som mala iné, pohyb, aktívny život, tréning a zdravá životospráva sa stali mojou neoddeliteľnou súčasťou života a neskôr aj smerovaním. V týchto dňoch je mojím zamestnaním ročný syn Filipko. Som mamičkou na materskej dovolenke, ktorú si mimoriadne užívam. Vďaka úžasnej podpore rodiny a okolia sa aj v tomto období môžem venovať svojej práci fitnes trénerky, poradenstvu pre výživu a zdravý životný štýl, ale aj aktívnemu súťaženiu ako pretekárky SANK (Slovenská asociácia naturálnej kulturistiky). Svoje medicínske, pedagogické, fitnes vzdelanie a prax si neustále dopĺňam a teším sa každej novej výzve. Dosiahnuté vzdelanie: Tréner vo fitnes a kulturistike I. kvalifikačného stupňa (výživové a tréningové plány na mieru, tvarovanie postavy, redukcia telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, diagnostika tela, prevencia a náprava svalových dysbalancií, príprava na fitnes súťaže) Inštruktor BOSU I. kvalifikačného stupňa Balančný a funkčný tréning Inštruktor aerobiku I. triedy, inštruktor bodyform Inštruktor Dance Fitness I. kvalifikačného stupňa Tanečný lektor Lektor ľudového tanca (vedenie DTS – detského tanečného súboru) Inštruktor Zumba Basic 1, 2, Toning, Zumbatomic, Aqua Zumba Poradca pre výživu, člen AVP (aliancie výživových poradcov ČR) Cvičenie a výživa v tehotenstve a po pôrode Tréner Buggy Bootcamp – kočíkový fitness Inštruktor Nordic Walking V mojom živote rezonujú tieto dve krásne mottá a aplikujem ich v súkromnom i profesijnom živote: „Nejde o to, ako inkasuješ, ide o to, koľko rán unesieš a napriek tomu sa znovu postavíš, koľko rán dokážeš prijať a nezastavia ťa. Len tak sa víťazí!“ „ Netreba robiť v živote veľké veci, ale malé skutky s veľkou láskou.“
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP