Chceš si zacvičiť toto video?

Najprv si musíš aktivovať členstvo. Pozri si výhody, ktoré získaš.

DĹŽKA VIDEA
28:00
Obtiažnosť
Nenastavená
SPÁLENÉ KALÓRIE
152 kcal
Hodnotenie videa
5.0
Inštruktor
Janka Budayová
Janka BudayováMOMMY FITNESS a TONING INTERVAL
Obľúbené
Inštruktor
Janka Budayová
Janka BudayováMOMMY FITNESS a TONING INTERVAL

PLAVKOVÁ VÝZVA 2018 - Pekná riťka i celá postavička!

informácie o cvičení

Si pripravená na ďalšie super výzvové cvičenie s Jankou? Vo videu ťa čakajú drepy, pri ktorých posilníš i šikmé brušné svaly a drepy s poskokom, kde dáš zabrať celým nohám. Proste budeme pracovať na sexy riťkách :-).
Aby sme však nezabúdali ani na zvyšok tela, zacvičíme si aj tzv. rúčkovanie, postupne sťažíme na rúčkovanie s klikom a vo final verzií to bude rúčkovanie s klikom a poskokom. Pri tomto cviku budeme formovať komplet celé telo, pretože je to komplexný cvik, pri ktorom sa zapoja takmer všetky svaly. Ruky posilníme pri cvičení s činkami a expandermi, takže ešte pred cvičením šup po ne. Ak si začiatočníčka, pokojne môžeš cvičiť bez pomôcok. Ak však chceš posúvať svoju kondíciu a silu na vyššie priečky, odporúčame si dané pomôcky zaobstarať. Môžeš tak urobiť v ktoromkoľvek športovom obchode, alebo expander kúpiš i TU. Prajeme perfiš cvičenie!

Pomôcky: podložka na cvičenie, fľaše s vodou, príp. činky (1- 3 kg), gumový expander (najmä pokročilý)

NESTAČILO TI? Bonus čaká TU.

CHCEŠ JEDNODUCHŠIU VERZIU? Klik SEM a máš ju!

Inštruktor

Janka Budayová
Janka BudayováMOMMY FITNESS a TONING INTERVAL
Ahoj, volám sa Janka a som rada, že aj ja vás môžem sprevádzať aktívnym športovým životom. Napriek tomu, že pôvodné plány do budúcnosti som mala iné, pohyb, aktívny život, tréning a zdravá životospráva sa stali mojou neoddeliteľnou súčasťou života a neskôr aj smerovaním. V týchto dňoch je mojím zamestnaním ročný syn Filipko. Som mamičkou na materskej dovolenke, ktorú si mimoriadne užívam. Vďaka úžasnej podpore rodiny a okolia sa aj v tomto období môžem venovať svojej práci fitnes trénerky, poradenstvu pre výživu a zdravý životný štýl, ale aj aktívnemu súťaženiu ako pretekárky SANK (Slovenská asociácia naturálnej kulturistiky). Svoje medicínske, pedagogické, fitnes vzdelanie a prax si neustále dopĺňam a teším sa každej novej výzve. Dosiahnuté vzdelanie: Tréner vo fitnes a kulturistike I. kvalifikačného stupňa (výživové a tréningové plány na mieru, tvarovanie postavy, redukcia telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, diagnostika tela, prevencia a náprava svalových dysbalancií, príprava na fitnes súťaže) Inštruktor BOSU I. kvalifikačného stupňa Balančný a funkčný tréning Inštruktor aerobiku I. triedy, inštruktor bodyform Inštruktor Dance Fitness I. kvalifikačného stupňa Tanečný lektor Lektor ľudového tanca (vedenie DTS – detského tanečného súboru) Inštruktor Zumba Basic 1, 2, Toning, Zumbatomic, Aqua Zumba Poradca pre výživu, člen AVP (aliancie výživových poradcov ČR) Cvičenie a výživa v tehotenstve a po pôrode Tréner Buggy Bootcamp – kočíkový fitness Inštruktor Nordic Walking V mojom živote rezonujú tieto dve krásne mottá a aplikujem ich v súkromnom i profesijnom živote: „Nejde o to, ako inkasuješ, ide o to, koľko rán unesieš a napriek tomu sa znovu postavíš, koľko rán dokážeš prijať a nezastavia ťa. Len tak sa víťazí!“ „ Netreba robiť v živote veľké veci, ale malé skutky s veľkou láskou.“
Čítať viac

Moja poznámka

Páči sa ti tento program? Predtým, ako si ho zacvičíš si musíš aktivovať členstvo

Klasické fitko

Svoje krivky vystavuješ na verejnosti

Jedno miesto, tí istí ľudia

Zápchy, preplnená MHD, preplnené parkoviská

Mnoho času stráveného mimo domova

Hľadanie opatrovateľky alebo fitka s detským kútikom

Musíš si obliecť drahé trendy oblečenie aby si zapadla

Keď odídeš z hodiny skôr, cítiš sa trápne

Cca 80 €/ mesiac

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma na teba nikto nepozerá

Cvič kedykoľvek chceš

Stačí prísť k zariadeniu s internetom a cvičíš

Viac času na rodinu a priateľov

Počas cvičenia môžeš strážiť deti

Cvič v pokoji aj v pyžame a nenalíčená

Cvičenie môžeš kedykoľvek prerušiť

Len null€/ mesiac

info icon

100% záruka vrátenia peňazí. Vyskúšaj PREMIUM členstvo na 2 mesiace. Ak si myslíš, že to nestojí za € mesačne, ihneď ti vrátime peniaze a zrušíme účet bez akýchkoľvek otázok a pripomienok.

warranty