Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

NOVOROČNÁ VÝZVA 2022 - Ako si vyskladať zdravý tanier alebo jedlá počas dňa?

Janka Kondrcová
Janka KondrcováNOVOROČNÁ VÝZVA 2022
Náučné video
4.8
36 min
0 videní

Informácie o cvičení

Vitaj pri 1. stravovacom videjku Novoročnej výzvy! :-)

Každý týždeň ti budeme dávkovať výživné informácie o zdravom stravovaní, ktoré ti určite pomôžu dostať sa bližšie k tvojim cieľom a cítiť sa fit. Vo videjkách naša Lucka vyspovedala certifikovanú výživovú poradkyňu Janku Kondrcovú, s ktorou sa budeš stretávať počas nasledujúcich týždňov pravidelne každú ďalšiu nedeľu.

V úvodnom videjku sme načrtli tie najdôležitejšie otázky, ktoré ťa môžu zaujímať na začiatok:

 • Ako často je žiadúce sa vážiť či merať?
 • Ako má vyzerať Zdravý tanier?
 • Čo jesť na raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru?
 • Aké sú benefity zdravej stravy?
 • A veeeľa ďalšieho.

Na konci každého videa bude pripravená Úloha týždňa, vďaka ktorej si môžeš svoje stravovanie viac všímať a zapracovávať postupne nové, zdravšie odporúčania. Každým týždňom si budeme vďaka nim budovať zdravšie návyky tak, aby boli pre teba udržateľné aj po skončení výzvy.

Toto videjko trvá síce 35 minút, no je tak nabité dôležitými infoškami a peknými príkladmi zdravých jedál, že by si si ho rozhodne nemala nechať ujsť. Tak už zostáva len stlačiť „play“ a nájsť tú pravú inšpiráciu pre teba. Príjemné počúvanie. :-)

Na záver ešte zopár dôležitých informácií:

 1. Včera sme ti na e-mail poslali Fit jedálniček na mesiac od výživovej poradkyne. Môžeš si ho STIAHNUŤ AJ TU (kliknúť pravým tlačidlom myši a Uložiť odkaz ako).
 2. Rovnako by si mala mať vo svojej mailovej schránke aj MANUÁL k výzve, v ktorom nájdeš všetko dôležité, čo ťa počas výzvy čaká. STIAHNUŤ si ho môžeš aj TU.
 3. Nefunguje ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na ozubené koliečko a vyber najnižšiu hodnotu.
 4. Ďalšie rady, tipy a odpovede na Tvoje otázky NÁJDEŠ TU.
 5. E-maily k výzve posielame cca 2-3x týždenne, neposielame ich každý deň.
 6. Vo videjku sme spomínali súťaž, do ktorej sa vieš zapojiť. Pravidlá súťaže a všetky dôležité infošky nájdeš TU

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Janka Kondrcová
Janka KondrcováNOVOROČNÁ VÝZVA 2022
Výžive sa intenzívne venujem 8 rokov – od objavenia zdravotných problémov seba a môjho syna súvisiacich aj s výživou. Práve vďaka výžive sa nám podarilo zdravotné problémy držať pod kontrolou... Vtedy sa začal môj záujem pochopiť výživu do každého malého detailu a aj z hľadiska fyziologických procesov v našom tele. Momentálne študujem tretí rok odbor výživa ľudí na SPU Nitra, Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov. Moja kvalifikácia na základe vzdelania je výživár – špecialista (Národná sústava kvalifikácií). Začala som certifikovanými kurzmi v oblasti výživy, ako sú: Poradca pre výživu Črevný mikrobióm a mozog Podpora imunity Konferencia o výžive A mnohými prednáškami, na ktorých som bola ako poslucháčka a neskôr ako prednášajúca. Som členkou: Aliancie výživových poradcov na Slovensku Společnosti pro výživu v Českej republike Momentálne už tretí rok vediem vlastnú nutričnú poradňu a minulý rok som začala pracovať ako nutričná špecialistka pre gastroenterologickú ambulanciu skvelého odborníka doc. MUDr. Ladislava Kuželu, PhD., MPH, kde pomáham pri riešení zdravotných problémov vyžadujúcich špeciálny stravovací alebo diétny režim. Založením vlastnej nutričnej poradne aj portálu vyzivajk na sociálnych sieťach a webu www.vyzivajk.sk by som chcela pomáhať pochopiť výživu, aby vyhovovala a prinášala efekt každému z vás, prispôsobiť si ju pre svoje zdravie, svoje benefity, možné zdravotné obmedzenia a hlavne pre dlhodobo udržateľné stravovanie a zdravý životný štýl. Som presvedčená, že teóriu ovládame všetci, len vinou mýtov a dezinformácií vo výžive alebo informácií vytrhnutých z kontextu niekedy nevieme správne preniesť vedomosti do každodenného života. Sme jedineční výzorom, správaním aj metabolizmom... Preto sa snažím o vysvetlenie, praktizovanie a poznanie tej vlastnej cesty výživou. Mojou najväčšou snahou je vysvetľovať mýty a preniesť motto skvelého otca medicíny Hippokrata do každodenného života nás všetkých: „Nech potrava je vaším liekom a liek vašou medicínou.“
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP