Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Na ceste za vnútornou čistotou

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Stredná
106 kcal
4.7
34 min
0 videní

Informácie o cvičení

V tejto lekcii si budeme upratovať v sebe. Dnes to totiž bude o našej vnútornej čistote, kedy podporíme lymfatický systém, ale i náš tráviaci oheň „agni“, ktorý nám pomáha tráviť to, čo jeme, ale i to, čo prežívame.

Začiatok lekcie bude venovaný dychovým cvičeniam, ktoré nás na cvičenie jogy úžasne naladia. Upokojíme naše telo a znížime hladinu stresu v našom organizme. Vyskúšame si očistnú techniku „Kapalabháti“, ktorá okrem iného pomáha vyhladzovať mimické vrásky na tvári.

Prostredníctvom viacerých ásán sa spojíme so svojím vnútrom, budeme sa venovať očiste organizmu a stimulujeme oblasť vnútorných orgánov a tiež lymfatický systém.

Záver bude patriť relaxácii, ktorá nám prinesie pocit ľahkosti, slobody a čistoty. Uvoľníme naše telo a parádne ho zrelaxujeme.

Pomôcky: podložka na cvičenie, 2x jogablok

Pomôcky

Yoga blok / Kniha

Inštruktor

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Som spolumajiteľkou jogového štúdia v Prahe a programovou riaditeľkou Rezortu Svätá Katarína. Na Fitshakeri sa so mnou môžete stretnúť pri cvičení jogy v programe YOGA , ale aj v harmonickej výzve, ktorá sa začína každý rok začiatkom novembra a končí sa pred Vianocami. Harmonická výzva je po skončení archivovaná, aby si si ju mohla pustiť aj mimo tohto koncoročného obdobia. Výzvu a všetky jej predchádzajúce ročníky nájdeš na stránke programy . Vzdelanie a licencie: ATVS Palestra, Fakulta telesnej výchovy a športu, Univerzita Karlova Hindu University v USA (titul Bachelor of Academic in sport sciences) Športové licencie a osvedčenia z rôznych športových odvetví – zdravotná telesná výchova, potápanie, plávanie, fitnes, výživa a masáže. Venovala som sa štúdiu mnohých štýlov jogy, a to: hatha joga power joga jogová terapia tantra joga kundalini joga joga pre tehotné a po pôrode vin joga fly joga restorative joga v súčasnosti sa hlbšie venujem tantrickým tradíciám v joge a kriya joge (para a ishta yoga) Verím, že prostredníctvom jogy spoznávame nielen sami seba – Om namo narayanaya.
Čítať viac

Zapojené partie

Celé telo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP