Intense 6 – Intervaly s vlastnou váhou

Info o videu:

POZOR! Videjko obsahuje dlhší strečing. Ten je nie len dostatočne dlhý ale aj dostatočne komplexný. :-)
Ver nám, že jeho štruktúra, dĺžka aj náročnosť je opodstatnená.  Trvá približne 22 minút, no ty si môžeš jeho dĺžku ľubovoľne skrátiť.
Cieľom takto dlhého strečingu je vyhovieť (podľa možností :-) ) každému – Tomu, komu vyhovuje dlhý strečing,  chce si ho skrátiť podľa vlastných preferencií, alebo chce v daný deň cvičebné videjko vynechať, no komplexný strečing by mu prišiel vhod.
____________________________________________________________________________________________________

Dnes žiadne činky, žiadne pomôcky. Len ty a podložka. K mega tréningu ti dopomôže tvoja vlastná váha a intenzívne intervaly. Síce to nebude tak náročné ako predchádzajúce tréningy, no zapotíme sa aj v tomto 6-tom cvičku a spolu so Zuzkou do toho dáme všetko. :-)

Na začiatku nás (ako v každom cvičku doteraz) čaká tradične 5 minútová zahrievačka. Rozohrejeme, rozskackáme a hlavne pripravíme telo na náročný tréning. (opäť rovnaká rozcvička, ktorú si môžeš skrátiť)

V prvej časti tréningu po zahrievačke nás čakajú 15 a 45 sekundové intervaly. Vystriedame 13 jednotlivých cvikov. Rovnako ako v predchádzajúcich tréningoch – 45 sekúnd sa budeme snažiť o čo najviac opakovaní cviku. Nasledovať bude 15 sekundový oddych.

 1. Wall sit
 2. Santana push-up
 3. Archer squat
 4. Priťahovanie nohy k hrudníku a zdvih vzad
 5. Wall sit so zdvihnutými špičkami
 6. Sit ups
 7. Podrepy na jednej nohe
 8. Angličáky s výskokom a klikom
 9. Side crunch
 10. Wall sit
 11. Výpad šikmo vzad s výkopom
 12. Sit ups na 3 spôsoby
 13. Wall sit so zdvihnutými špičkami

Druhou časťou je strečing.  Riaď sa v tejto poslednej fáze tréningu podľa vlastných preferencií a neboj sa dĺžku strečingu upraviť. :-)

Pomôcky: podložka na cvičenie

Info o cvičení

"Vau, Zuzka na Fitshakeri?????!" Toto si si iste povedala aj Ty, ak už roky sleduješ Zuzku Light na sociálnych sieťach. Takmer milión followerov a fanúšikov z celého sveta vytvorili zo Zuzky Light jednu z najväčších autorít fitness sveta. A exkluzívne len tu na Fitshakeri si s ňou po prvýkrát budeš môcť zacvičiť aj Ty v jej rodnej češtine. Tak nevykecávajme, ale poďme na to ;-)

Jednou vetou: Vysoko efektívne a náročné cvičenie na vyformovanie postavy

Potrebné pomôcky: Expander, fitlopta, podložka na cvičenie, činky, alebo fľaše s vodou

Vhodné pre: Stredne pokročilých až pokročilých

Nevhodné pre: Úplných začiatočníkov.

Ciele: Schudnúť a krásne vyformovať postavu

Inštruktorka

Zuzka Light

Ahoj, som Zuzka Light a môžeš sa so mnou stretávať tu na Fitshakeri v programe Intense with Zuzka Light. Pôvodom pochádzam z Českej republiky, ale už 7 rokov žijem v Amerike. Cvičeniu a zdravej výžive sa venujem už viac ako 10 rokov. Momentálne pôsobím ako Fitness trénerka a Holistic Health Coach. Mojím návodom, ako dosiahnuť sexy ...

Zobraziť viac

Komentáre