Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

HARMÓNIA TELA A DUŠE 2021 - Celostný prístup k imunite

Bez inštruktora
Náučné video
4.7
34 min
0 videní

Informácie o cvičení

Vitaj v Harmonickej výzve!

Tešíme sa, že si sa pridala k nám . Každý týždeň budú pre teba pripravené cvičenia, meditácie a rozhovory, ktoré súvisia s určitou TÉMOU TÝŽDŇA, aby sme ju preskúmali z každej stránky a vyťažili sme z nej čo najviac. 

Prvý týždeň si posvietime na mimoriadne aktuálnu tému: Celostný prístup k imunite. Keďže je tu obdobie viróz a my vieme posilniť imunitu nielen správnou výživou, ale aj vzťahom k nášmu telu a mysli a rovnako i cvičením, či meditáciami. Všetko si počas týždňa budeme postupne dávkovať. 

Túto tému načneme práve rozhovorom s Monikou Hodásovou, holistickou sprievodkyňou k zdravšiemu a vedomejšiemu životu. Dozvieš sa, čo nám môže pomôcť pri budovaní imunity, a tiež naopak, ako ju strach a stres dokážu oslabiť. Ako dôležité je dostať sa do svojho stredu, mať svoje emócie pod kontrolou a žiť kvalitnejší život. 

Na záver videa si Monika pripravila dokonca 3 ÚLOHY TÝŽDŇA, ktoré odporúčame (nielen) počas tohto týždňa aplikovať. Prvú vieš hneď skúsiť pri najbližšej sprche. :-)

Recept na kvalitný vývar, ktorý Monika odporúča nájdeš TU.

Ak na cvičenie dnes už chuť nemáš, môžeš si zapnúť Meditáciu pre podporu imunity s Nikol , ktorú nájdeš v bonusových videách nižšie. V harmonograme ju budeš mať naplánovanú na štvrtok ako hlavné cvičenie, ale pokojne ju môžeš počúvať i každý deň v tomto týždni. Ak si ju chceš aj stiahnuť k sebe do počítača či mobilu, môžeš si ju vo formáte MP3 stiahnuť TU (klikni pravým tlačidlom myši a zvoľ „Uložiť odkaz ako“).

AFIRMÁCIU, ktorá ťa bude sprevádzať týmto týždňom si môžeš do počítača STIAHNUŤ TU.

Vo formáte na pozadie telefónu si ju môžeš STIAHNUŤ TU.

Budeme veľmi radi, ak sa so zážitkami či pocitmi z tohto videa či z plnenia prvej úlohy týždňa podelíš v našej Facebook-ovej skupinke, označíš nás na Instagrame či napíšeš svoje dojmy do komentára. :-)

A teraz už stačí kliknúť na PLAY a naplno si užiť dnešné video a začiatok tejto výzvy! ;-)

Na záver ešte zopár dôležitých informácií: 

 1. Chceš vedieť o Harmonickej výzve viac? Na tvoj e-mail sme posielali MANUÁL s dôležitými informáciami. Ak si sa k nemu nedostala, môžeš si ho STIAHNUŤ TU (kliknúť pravým tlačidlom myši a Uložiť odkaz ako).
 2. Nefunguje ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na „ozubené koliesko“ a vyber najnižšiu hodnotu. Ďalšie rady, tipy a odpovede na tvoje otázky NÁJDEŠ TU.

Pomôcky

Bez pomôcok

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP