Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Gravid yoga 2.zostava

Miška Szilvásová
Miška SzilvásováGRAVID YOGA
Ľahká
74 kcal
4.3
31 min
0 videní

Informácie o cvičení

Ahoj! Ako sa máš? (resp. ako sa máte? :-) ) Pripravení na ďalšiu zostavu jógy pre tehuľky? Za polhodinu prejdeme všetkými dôležitými pozíciami a budeme sa cítiť skvelo. Dnešná sekvencia je zameraná na ponaťahovanie celého tela, precvičenie Pozdravu Slnka B, balančných pozícií, pozícií v sede na podložke a záverečná relaxácia.

Pomôcky: Podložka na cvičenie

Viac (aj dlhších) Gravid Yoga cvičení nájdeš TU

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Miška Szilvásová
Miška SzilvásováGRAVID YOGA
Joge sa venujem približne od marca roku 2010. Začínala som cvičením power jogy v Trnave u svojej prvej učiteľky Janky Jančovičovej. Power jogu som viac ako 2 roky aj predcvičovala. Túžba po napredovaní a posúvaní mojich fyzicko-psychických hraníc ma priviedla k ashtanga joge a môjmu terajšiemu učiteľovi Jarkovi Pávekovi. Ashtanga je pre mňa ideálnou formou jogy, je aktívna, dynamická, systematická a ozdravujúca. V roku 2014 som si u J. Páveka urobila svoju prvú certifikáciu v rozsahu 100 hodín a tento rok ma čaká učiteľský tréning s Nancy Gilgoffovou, prvou západnou ženou ashtangy. Zároveň sa venujem učeniu a predcvičovaniu v oblasti gravid jogy – jogy pre tehotné. Na svojich hodinách pre tehuľky sa okrem telesného pohybu venujem aj relaxačným technikám a správnemu nácviku dýchania. Joga je v mojom živote veľkým darom, ďakujem jej za radosť a harmóniu, ktorú mi prináša do života, a učí ma byť lepším človekom na podložke či mimo nej. DOSIAHNUTÉ VZDELANIE: Inštruktor jogy – Špecializácia Powerjoga I. a II. stupeň (Akadémia Powerjoga Slovensko – M. Hluchová, V. Krejčík), 2011 Vinyasa flow powerjoga certifikát (Akadémia Powerjoga Slovensko – M. Hluchová, V. Krejčík), 2010 Vzdelávací program Joga pre tehotné (D. Beierová), 2011 Odborný seminár: Joga pre špecifickú skupinu tehotné ženy (Akadémia Powerjoga Slovensko – E. Čupka, D. Beierová), 2014 Učiteľský tréning Ashtanga jogy (1yoga.sk – J. Pávek), 2014 Ashtanga Yoga Teacher Training (Nancy Gilgoff, J. Pávek), 2015 ÚČASŤ NA PODUJATIACH: Ashtanga Conference Trnava/marec 2015 Prague Spirit Festival/marec 2015 Reebok Yoga Sensation Praha/máj 2014 a mnoho ďalších...
Čítať viac

Zapojené partie

Celé telo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP