Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Anabela Meľo: „Rozhodla som sa, že budem stopercentne úprimná k svojmu dieťaťu!“

montessori

Anabela Meľo je vyštudovaná novinárka a choroba z povolania jej ostala aj na materskej.

Preto založila blog a IG profil mamymimodavu.sk. Prečítala desiatky odborných kníh o materstve, prešla množstvom kurzov, webinárov a absolvovala konzultácie s odborníkmi. Okrem toho sa učí na svojich vlastných „krušných“ chvíľach, aby mohla ženám posunúť ďalej všetko, čo vie. Robí to inak a rada podporí všetky mamy, ktoré sa občas cítia, že sú v tom samy.

V rozhovore sa dozvieme o dôležitosti vzťahovej väzby medzi rodičom a dieťaťom, o hovorení pravdy, sebaláske, fungovaní detského mozgu, novom nazeraní na výchovu s väčším rešpektom a láskou, o nastavovaní hraníc, ale aj zdravej sexualite, ktorá má takisto korene už v detstve.

montessori vzdelávanie
mária montessori
montessori pristup

Ako na zdravé tehotenstvo? Všetko, čo potrebuješ vedieť o výžive, cvičení, aj kopec konkrétnych príkladov receptov nájdeš v našej knihe Zdravá s bruškom. A neprehliadni aj knihu Zdraví papkáči, kde nájdeš infošky o výžive bábätka do 3 rokov:

knihy pre tehotné
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.