WEBINÁR zdarma! na tému “Ako zmenou myslenia dosiahnuť vytúženú postavu?”

Stalo sa ti niekedy, že si sa pozrela do zrkadla a povedala si, že vyzeráš príšerne? Že neznášaš svoje brucho, zadok, alebo boky? Nechápeš prečo práve ty máš takúto postavu, keď iní ľudia zjedia hocičo a sú ako prútiky? Vieš o tom, že práve tieto myšlienky môžu byť dôvodom toho, prečo sa ti nedarí schudnúť? Ako by sme sa mali správať k svojmu telu? Možno stačia malé zmeny v myslení k veľkým zmenám s postavou. O tejto téme sa porozprávame s:

Andreou Peniakovou – profesionálnou inštruktorkou Pilatesu, Body worku, Step aerobiku a tiež inštruktorkou pohybovej terapie. Andrejka sa tiež venuje aktívnemu relaxovaniu prostredníctvom Hier pre dospelých a HECHO metódy pre firmy (High Effective Chill Out). Vyštudovala sociológiu, no v súčasnosti sa najviac orientuje na pozorovanie a zlepšovanie vlastného vnútorného prežívania. Pre vlastný osobnostný rozvoj jej slúžia hlavne komplexné metódy Intuitívnej pedagogiky.

Nikolou Chovancovou – inštruktorka Power jógy a Gravid jógy. Popri jóge sa venuje aj práci na svojom duchovnom a osobnostnom rozvoji. Pravidelne navštevuje Školu mystiky s Gabrielom Wagnerom, kde intenzívne pracuje na svojom rozvoji. Najväčšou odmenou pre Nikol je učiť ľudí a vidieť ako robia pokroky a ako im joga pomáha zlepšiť kvalitu ich života.

webinar-zmena-myslenia

 

Ako sa prihlásiť na WEBINÁR?

1. Registruj sa na Fitshakeri ZDARMA (ak si tak ešte neurobila)

2. So svojím e-mailom a heslom sa prihlás TU

3. Internetové vysielanie rozhovoru bude prebiehať v časti ŽIVÉ PRENOSY TU

 

Máš nejaké otázky, ktoré by si sa rada spýtala Andrejky, alebo Nikol? Počas celého webinára tak budeš môcť urobiť. Stačí pridať komentár pod stránkou dole.

Možno máš aj ty vo svojom okolí rodinu, alebo kamošky, ktoré sa necítia dobre vo svojom tele. Lajkni, alebo zdieľaj tento článok. Vysvetlíme si, ako toto myslenie zmeniť a navzájom si tak všetci pomôžeme.

Pozor! Tento webinár je úplne úplne zadarmo. Rovnako ako tie predošlé – Sexy brucho, či Ako naštartovať svoj metabolizmus :-)

Aj takéto e-maily nám chodili po poslednom webinári:

“Včera som pozerala celý webinár s Meggy a Karin dosť pozorne a môžem povedať, že to bolo veľmi zaujímavé a pútavé, zase som sa dozvedela niečo nové. Dúfam, že budete v tom pokračovať, lebo sú to informácie od skúsených tréneriek, ktoré majú roky driny za sebou a samozrejme aj nejaké tie stravovacie návyky, takže nám laikom vedia určite dobre poradiť.” (Iveta B. Bratislava)

“Našla som si hodinku a pozrela si váš webinár, priznám sa, že som mala v plane ostať pri tom len nejakých 15min ale veľmi ste ma zaujali, bolo to super, ďakujem, teším sa na ďalšie videjká! :)))” (Ivana T., Prešov)

Lucia Švaral

Článok bol pridaný dňa 21/05/2014 a zaradený do kategórie: Všeobecné   |   Autor: Lucia Švaral

Komentáre