Webinár ZDARMA! Ako upraviť svoj jedálniček, ak chcem schudnúť do plaviek?

Stravovanie tvorí základ úspechu chudnutia. To je jasné všetkým. Ale ako chudnúť zdravo? Ako si zostaviť správny jedálniček? Ako sa nestratiť medzi tou záplavou protichodných informácií o stravovaní? Aké potraviny jesť a ktorým sa vyhýbať? Ako skĺbiť moje stravovanie so stravovaním zvyška rodiny? Alebo ako mám schudnúť, ak sa váha zastavila a už s ňou nie a nie pohnúť? 

Áno, aj na tieto otázky sa budeme rozprávať v nedeľu večer s fitness trénerkou, výživovou poradkyňou a školiteľkou výživových poradcov Jankou Budayovou Dubčákovou. 

Janka-fitshaker

Kedy sa webinár uskutoční? 

Už túto nedeľu (3.5.2015) o 20:00 hod. Príjemne oddýchnutí po víkende, budeme čerpať výživné informácie, zostavovať si svoj nový jedálniček a meniť svoje telo.

Kto je Janka? 

Okrem toho, že je to veľmi milý a úžasný človek, je aj fitness trénerkou, inštruktorkou vo Fitshakri, zúčastňuje sa súťaží naturálnych fitnessiek, je inštruktorkou aerobiku, Body worku, Bosu, funkčného tréningu, Zumby, Nordic walkingu, kočíkového fitness, kruhových tréningov a ďalších skupinových cvičení. Nie je len výživovou poradkyňou, ktorá denne pomáha svojím klientom zostavovať jedálničky a chudnúť, ale je aj školiteľkou výživových poradcov Nutris a členkou Aliancie výživových poradcov.

Janka-fitshaker-webinar
S Jankou si môžeš zacvičiť aj vo Fitshakri videjká na doma. Konkrétne intervalový tréning Toning Interval, alebo videá pre maminy Mommy fitness.

Mimochodom spomenuli sme už, že Janka je aj mamičkou?  Vie aké je to zbavovať sa kilečiek po pôrode, či mať doma dieťa, starať sa o rodinu a popritom nezabúdať aj na seba. Pomáha ľuďom žiť zdravší a šťastnejší život, s ktorým automaticky prichádza aj zmena postavy. Je veľmi inšpiratívny človek  s množstvom skúseností, ktoré získala na sebe a na svojich klientkách. Nenechajte si ju ujsť!

webinar-zdarma-fitshaker-vyzva-budayova

Ako sa prihlásiť na WEBINÁR?

1. Registruj sa na Fitshakeri ZDARMA (ak si tak ešte neurobila)

2. So svojím e-mailom a heslom sa prihlás TU

3. Internetové vysielanie rozhovoru bude prebiehať v časti ŽIVÉ PRENOSY TU

Z vysielania budeme robiť aj záznam, umiestnený bude v sekcii ARCHÍV (pre PREMIUM členov)

Janka-Buday-fitshaker

Takto vyzerajú Jankine hodiny Nordic Walkingu. Cvičia za každého počasia :-).

Máš nejaké otázky, ktoré by si sa rada spýtala Janky? Napíš ho do komentára pod tento článok a na webinári ti naň Janka s radosťou odpovie. A ak máš vo svojom okolí kamošky, ktoré chcú taktiež schudnúť do plaviek, zdieľaj tento článok, nech im to neunikne.

Vidíme a počujeme sa v nedeľu o 20:00. My sa už nevieme dočkať! :-)

Lucia Švaral

Článok bol pridaný dňa 30/04/2015 a zaradený do kategórie: Zdravie   |   Autor: Lucia Švaral

Komentáre