Túto fitness akciu si nenechaj ujsť!

Chceš zažiť neskutočný príval energie z burcujúcej hudby, z usmiatych tvári navôkol a z tých najlepších inštruktorov? Máme pre Teba vynikajúci tip na víkend. Každý jeden fitness nadšenec a milovník pohybu- túto akciu si nemôžeš nechať ujsť! Že prečo? A vlastne kedy a kde? Čítaj ďalej :-)

Už túto sobotu v Nitre sa koná výnimočná akcia Fitness Inspiration Day! Na túto akcošku si vyhraď celé sobotné poobedie a pomaly začni chystať oblečenie. Čaká Ťa Dancehall, Piloxing, Deepwork a Zumba. A to nie s hocikým! S top inštruktormi zo Slovenska, Česka a s hviezdou programu- Stevom Boedtom. Je to prezentér svetového mena, elitný tréner spoločnosti NIKE, medzinárodný prezentér a školiteľ vo viac ako 36 krajinách sveta, promotér s niekoľkými športovými oceneniami a v neposlednom rade školiteľ spoločnosti Zumba fitness. Celý je proste waaau!

stebe-boedt-fit-inspiration

Kedy a kde sa akcia uskutoční? 

V sobotu, 25. apríla 2015 v Mestskej hale Klokočina v Nitre, na Dolnočermánskej ulici 105. Všetko pod záštitou primátora mesta Nitra. Začiatok akcie je o 13:00 a koniec o 19:00. Áno, celé popoludnie sa bude cvičiť, cvičiť a cvičiť. Je len na Tebe, či odcvičíš všetko, alebo len tie cvičenia, ktoré máš najradšej.

Aký je program akcie? 

  • od 12:00- registrácia
  • od 13:00- 13:50 Dancehall (Gabča Posavádová ČR)
  • od 14:00- 14:50 Deepwork (Lea Grančič SR)
  • 15:00-  15:50 Piloxing (Veronika Gimecká SR)
  • 16:15- 16:25 Fashion show 
  • 16:30- 17:30 Zumba warm up ( ZES Daniela Čavojec Česneková, ZJ Inka Sombaty + tím inštruktorov SR/ČR)
  • 17:30- 19:00 Zumba master class (Steve Boedt)

Fitshaker-Fit-inspiration-d

Vierka Gimecká s Piloxingom, Gabča Posavádová s Dancehall a Lea Grančič s Deepworkom. To bude energie a kvapiek potu :-).

Inka-a-danielka-Fitshaker

Na Zumbe sa predstaví okrem ZJ Inky Sombaty aj ZES Danielka Čavojec Česneková a inštruktori zo všetkých kútov Slovenska. Priprav sa na brutálnu párty! :-)

Kto je Steve Boedt?

Jeho kariéra začala v Belgicku v roku 1997, kedy bol ocenený za Inštruktora roka FFA. Nasledujúce roky získal mnoho ďalších ocenení napr. Rookie of the year 2000, Belgian Fitness Trophy 2002, v roku 2003 EFAA Presenter of the Year a v roku 2004 Presenter of Excellence UK . Bol aj nominovaný medzi top 4 najlepších medzinárodný prezentérov NY ECA. Steve bol tréner rôznych medzinárodných televíznych šou, napr. v Bigest Loser, Fit Back to School a v Celebrity Fitness.

Fitshaker-steve-boedt

Steve je momentálne preslávený najmä medzi Zumba inštruktormi, pretože je ZES (Zumba education specialist) a tréner. Trénuje Zumba inštruktorov po celom svete, najmä v Škandinávii a v Spojených arabských emirátov. Trénoval inštruktorov vo  viac ako 60 krajinách po celom svete a získal 7 národných a medzinárodných fitness ocenení. Čo je však najdôležitejšie- jeho energiu a charizmu sa nedá opísať. Musíte to zažiť!

fitshaker-steve

Čo všetko je v cene vstupenky?

– takmer 6 hodín cvičenia s poprednými inštruktormi,

– pitný režim od spoločnosti Budiš (oficiálneho partnera podujatia),

– hodnotné fit darčeky pre každého od spoločnosti Bonavita a Tekmar,

– časopis Fit Štýl,

– ochutnávky výrobkov Kompava (proteínové nápoje, tyčinky a pod.) a ochutnávky výrobkov Šmakoun,

– predaj športového oblečenia značiek Litex, Seigen a Moveshop,

– predaj knihy Z fitka do kuchyne 2 so špeciálnou cenou počas konania akcie. Spojený s ochutnávkou jedál (s možnosťou nechať si knižku podpísať od niektorých autoriek knihy, ktoré sa budú na akcií nachádzať).

1428093526-Obr2

Kde kúpim lístky?

Lístky si môžeš zakúpiť vopred, alebo na mieste. Cena vstupenky je:

21-Eur v predpredaji do 23.4.2105 (kúpiš ich prostredníctvom mailu fitnessday.steve@gmail.com)

25-Eur na mieste

S akýmikoľvek otázkami Ti rada poradí organizátorka Soňa Gáborová na tel. čísle 0915/884 241, alebo na jej mailovej adrese zumbasonnyes@gmail.com.

Na záver sme sa organizátorky Soni Gáborovej spýtali, prečo by si ľudia nemali nechať ujsť túto výnimočnú akciu? 
“Je to projekt, ktorému predchádzal prieskum trhu, plánoval sa dlhodobo dva roky a tri mesiace intenzívnej dennodennej práce. Zahŕňa najžiadanejšie lekcie, ktoré momentálne fitness trh ponúka a lektorov najžiadanejších a najzvučnejších mien v rámci Slovenska.
Tvár a výnimočný hosť akcie- Steve Boedt má príbeh a tým je jeho životná cesta, jeho postoj k životu, ľuďom. To v ňom žije, to je z neho cítiť, to odovzdáva. Naše malé Slovensko ho má možnosť hosťovať. Je to prekrásne a som presvedčená, že to bude o vzájomnej výmene energií. Ľudia to pocítia. Nehovoriac o workshope v nedeľu, ktorí si s ním budú môcť užiť Zumba inštruktori.
Ak by som ja sama nemala lásku k športu, k fitnessu, k ľuďom, mojím priateľom, kolegom z Fitness, zo sveta Zumby a nemala rada výzvy, určite by nebol dôvod na organizáciu. Preto sa aj názov eventu tvoril dva mesiace. Pohrávala som sa, čo by ma inšpirovalo…a preto aj Fitness Inspiration Day. Teším sa na všetkých a prajem všetkým krásny športový zážitok :-).”
Sona-fitshaker
Organizátorka a inštruktorka rôznych skupinových cvičení Soňa. Nezabudni sa pridať aj do udalosti na Facebooku a pozvať kamošky ;-).
S kým sa vidíme? Fitshaker tam bude tiež :-).
Zdroj obrázkov: Facebook
Lucia Švaral

Článok bol pridaný dňa 22/04/2015 a zaradený do kategórie: Cvičenie   |   Autor: Lucia Švaral

Komentáre