Máš málo času na cvičenie? Máme riešenie!

„Nemám na cvičenie čas!“ Poznáš túto výhovorku? Aj ty ju zvykneš používať? Úplne ťa chápeme. Veď človek toho za deň potrebuje toľko stihnúť… Ale vieš, čo je skvelé? Odteraz už túto výhovorku nebudeš používať. Vieš prečo? Máme pre teba unikátny cvičebný program, ktorý ti denne zaberie iba 15 minút :-)! Vytvorili sme skvelý tréningový plán pre ženy na doma.

Ako fungujú 15-minútovky?

V lete si človek naozaj ťažšie hľadá čas a chuť ísť cvičiť. A preto sme vytvorili tento program FIT IN 15 MIN. Aby si ani v lete nevypadla z kondície. Aby si aj v lete mohla pracovať na svojom brušku a formovala sedacie svaly či zvyšok tela. S Fitshakerom sa cvičí online z pohodlia svojho domova. A čo je skvelé, cvičíš v čase, keď to vyhovuje práve tebe. Stačí zapnúť PLAY, mať 15 minút času a chuť na sebe pracovať.

 

Každý deň iné cvičenie

Ak sa pridáš do programu FIT IN 15 MIN., každý deň ťa bude čakať v tvojom Fitshaker konte nový tréning. Tréningy sú naplánované tak, aby si si aj poriadne zamakala a krásne formovala postavu (tešiť sa môžeš na intervalové tréningy celého tela, formovačky bruška, zadku, vršku tela), ale aj ponaťahovala svaly a zrelaxovala pri pomalších cvičeniach, ako sú pilates a joga.

 

S kým budú cvičenia prebiehať?

S Jankou Kopačovou Jánošíkovou (s usmievavou trénerkou rôznych skupinových cvičení)

Janka je aj mamina a jedna z najobľúbenejších tréneriek Fitshakera. Asi to bude tým, že je to skutočná profíčka s dlhoročnými skúsenosťami, ktorej však nikdy nechýba úsmev na tvári. Okrem tréningov, kde poriadne pocítiš bruško či zadok, si budeš môcť zacvičiť i cviky na zdravý chrbát či core.

cvičenie doma

 

S Matejom Olejárom (fitnes tréner a tréner tabaty)

Pri jeho tréningoch ti veru aj 15 minút bude dosť ;-). S ním sa človek nielen zapotí, ale aj zasmeje. Užiješ si vtipné hlášky, ale i kvapky potu. A to všetko za sprievodu energickej hudby z mixážneho pultu dídžeja Milana Lieskovského.

treningovy plan pre zeny na formovanie postavy

 

S Andrejkou Peniakovou (trénerkou pilatesu a jogy)

Ak si myslíš, že tieto pomalšie cvičenia nie sú nič pre teba, potom si ešte neskúšala zacvičiť si s Andrejkou! Jej hlas ťa upokojí a cvičenia pohladia nielen tvoj chrbát, ale i stuhnuté svaly či uponáhľané telo.

andrea peniakova pilates

 

S Di Hô Chí (trénerkou Sexy body a rôznych skupinových cvičení)

Na Di sa nielen dobre pozerá, ale aj sa s ňou parádne cvičí! Ale pozor! Jej tréningy tiež nebudú žiadna ulievačka. Čakajú ťa intervalové tréningy či tréningy zamerané na problémové partie. Vyformované telo človek nezíska zadarmo… ale s Di to pôjde hravo :-)!

diana ho chi tréning

… a časom do programu plánujeme zaradiť cvičenia aj s ďalšími našimi skvelými trénermi.

 

Komu sú 15-minútovky určené?

  • všetkým, ktorí chcú mať cvičko šup-šup za sebou,
  • všetkým, ktorí už nie sú začiatočníci v cvičení,
  • milovníkom letných športov (plávanie, korčuľovanie, bicyklovanie, turistika…), pre ktorých budú 15-minútovky skvelým doplnkom,
  • všetkým, ktorí vedia, že aj v lete sa oplatí cvičiť a hýbať sa čo najviac.

 

Má zmysel cvičiť takéto krátke tréningy?

Ak máš sedavé zamestnanie a aj po práci väčšinu času presedíš a týchto 15 minút je tvoj jediný pohyb, povieme ti pravdu: 15-minútovky budú pre teba lepšie ako nič, ale zázraky nečakaj.

Ak si však aktívny človek a snažíš sa aj počas dňa veľa chodiť, užívať si letné športy, ktoré ťa bavia, 15-minútovky budú mať pre tvoje telo skvelé benefity! Najmä ak budeš cvičiť poctivo, každučký deň! Pravdepodobne čoskoro uvidíš vyformovanejšiu postavu, váhový úbytok, a ak ťa cvičká budú aj baviť (veríme, že áno), uvidíš aj prírastok energie. Samozrejme, cvičenie vrelo odporúčame spojiť s kvalitným stravovaním, pretože strava + cvičenie je to najlepšie kombo :-)!

fitshaker cvičenie

 

Čo ak mi bude občas málo?

Pokojne si pridaj! Na Fitshakeri nájdeš vyše 600 videí. Ak ti bude niekedy 15 minút málo a ty akurát budeš mať na cvičenie viac času, vyber si z našej ponuky ďalšie a cvič, koľko len vládzeš. PREMIUM členstvo vo Fitshakeri stojí 7,90 eura mesačne a za túto cenu môžeš cvičiť nielen program FIT IN 15 MIN., ale aj ktorékoľvek iné cvičenia (nonstop, od rána do večera :-)).

Program FIT IN 15 MIN. štartuje na Fitshakeri dnes 13. 7. 2020. Pridať sa však môžeš kedykoľvek.

domáci tréningový plán pre ženy

Tešíme sa na teba a prajeme nádherné letné dni!

 

Keď už budeš pekne makať na krásnej postavičke, nepokaz si to zlou stravou. Pozri, aké chutné zdravé recepty si vieš pripraviť:

Vynikajúce hokkaido gnocchi so smotanovo-šampiňónovou omáčkou

Karí kuracie soté so zeleninou v kokosovo-smotanovej omáčke: tip na obed do 30 minút

Hlivové soté s mangoldom: tip na rýchly zdravý obed bez mäsa

Lucia Švaral

Článok bol pridaný dňa 13/07/2020 a zaradený do kategórie: Cvičenie   |   Autor: Lucia Švaral

Komentáre