Katkina premena: „Na začiatku výzvy som ani len netušila, že si pohyb tak veľmi zamilujem.“

Naučiť sa zdravo jesť? Hýbať sa? Získať kondíciu a byť spokojná zo svojim telom? Toto všetko naučila Výzva do plaviek Katku. V tomto rozhovore ti prezradíme, že ak máš motiváciu, dokážeš naozaj všetko. A ak sa k tomu pridá aj podpora od rodiny, ide to ešte ľahšie. Najdôležitejšie je začať a vytrvať, výsledky sa časom dostavia samé ;-).

Katka, vaša premena je vážne parádna. Vaša dvojmesačná snaha priniesla vytúžené ovocie. Ako vyzeral začiatok vašej cesty za touto postavou? Ako si spomínate na prvé odcvičené video?

Ďakujem. Moje prvé video bolo s Diankou, s ktorou sa mi cvičilo najlepšie a je aj mojou motiváciou. Spomínam si na Janyho tréning, po ktorom som na druhý deň nevládala chodiť. Vtedy som zistila, že musím zapracovať na mojej kondičke.

Treningovy plan pre zeny na doma

 

Čo pre vás znamená pohyb a šport? Je to niečo, v čom ste sa našla a zamilovala si to :-)?

Na začiatku výzvy som ani len netušila, že si pohyb tak veľmi zamilujem. Najťažšie je začať, vydržať, ale keď prídu prvé výsledky, motivácia je ešte silnejšia. Ako som začala cvičiť, cítim väčšiu energiu a aj rovnováhu vo svojom živote.

Treningovy plan pre zeny

 

Páčili sa vám stravovacie videá počas výzvy? Naučili ste sa niečo nové a vyskúšali ste nové recepty?

Áno veľmi. Tieto videá ma naučili, že zdravo sa stravovať nie je vôbec časovo ani finančne náročné. Tiež som sa naučila, že počúvať svoje telo je veľmi dôležité a človek tým dosiahne oveľa väčšie výsledky. Vyskúšala som viacero nových receptov. Zistila som, že nie každé jedlo prospieva môjmu telu, ako sú jedlá z bielej múky, po ktorých ma nafúklo a bolo mi ťažko.

efektívne chudnutie

 

Čo by ste odkázali ženám, ktoré rozmýšľajú nad tým, že by sa do výzvy pustili, ale stále hľadajú odvahu.

Nech neváhajú, prestanú mať výhovorky, prečo sa to nedá, ale aby začali hneď. Ja mám dve malé deti, tiež fyzicky náročnú prácu. Takisto som mala mnoho dôvodov prečo nie, ale Fitshaker a skvelí tréneri mi ukázali tú správnu cestu, že tá polhodinka denne sa dá zvládnuť. Ten pocit, keď urobíš niečo pre seba a svoje telo je na nezaplatenie. Máš dostatok energie na ďalšie povinnosti, či už v práci alebo doma.

 

Kto vás podporoval vo chvíľach, keď vám bolo ťažko a chceli ste to vzdať?

Najväčšou podporou a motiváciou je moja 8-ročná dcéra, ktorá sa venuje športu od škôlky a dosahuje skvelé výsledky. Môj manžel, ktorý sa vo voľnom čase venuje turistike mi takisto veľmi fandil. Tiež mi pomohli fotky pred výzvou, na ktorých som nebola so sebou spokojná. Keď prišla kríza, spomenula som si na to, prečo som začala cvičiť.

motivacia

 

Koľko kíl a cm sa vám podarilo zhodiť? Pochváľte sa s týmto skvelým výsledkom.

Schudla som 3 kilogramy, z bokov išli dole 3 cm, stehná tiež 3 cm a najviac z pásu 7 cm. Som vďačná Fitshakeru za videá, ktorými som dosiahla takéto výsledky.

Spaľovanie tukov na bruchu

 

Pustíte sa s nami do ďalšej výzvy?

Áno, s Fitshakerom rozhodne nekončím. Je to úžasný online coaching z pohodlia domova. Už mám nastavený ďalší program s Maggie Kažimírovou – Sixpack na krásne bruško.

ako schudnut z brucha

Katke ďakujeme za rozhovor a želáme celej rodinke veľa krásnych fit dní. :-)

 

Program Výzva do plaviek 2019, Sixpack a mnoho ďalších nájdeš v našom online fitku Fitshaker:

plan na cvicenie

 

Dosiahni aj ty vytúžení výsledky, tak, ako sa to podarilo aj týmto kočkám:

Nadja s cvičením na doma na Fitshakeri schudla už 23 kg

Danielka má doma 2 malé deti a tiež sa jej podarilo schudnúť a vyformovať postavu po pôrode

Veronika zatiahla do cvičenia aj manžela, pozri ako sa obom darilo

Veronika Kašická

Článok bol pridaný dňa 13/08/2019 a zaradený do kategórie: Premeny   |   Autor: Veronika Kašická

Komentáre