Kam cez víkend? Pozri tipy, prečo sa zúčastniť Fitness Inspiration Day II v Nitre!

Chceš zažiť energiou a cvičením nabitý deň? Deň, ktorý ťa doslova “napumpuje” endorfínmi a dobrou náladou ešte na niekoľko nasledujúcich dní? Množstvo spálených kalórií, najnovšie fitness cvičenia, super atmosféra…to všetko zažiješ na akcii Fitness Inspiration Day II. v Nitre! Čo všetko ťa tam čaká? Kedy, kde a za koľko? Všetko nájdeš v nasledujúcich riadkoch :-).

Kedy a kde sa akcia uskutoční?  

Túto parádnu akciu môžeš zažiť už 26.03.2017 (t.j. v nedeľu), vo veľkej a peknej mestskej hale v Nitre, na Klokočine. Podujatie je pod záštitou mesta Nitra a zúčastniť sa môže každý kto chce rozhýbať kosti a rozprúdiť krv v tele. Začiatočníci, pokročilí, malí, veľkí…vítaní sú všetci!

international fitness day II
Fotka z prvého ročníka akcie- energia a neskutočná atmosféra!

 

Na akých trénerov sa môžeš tešiť?

Hlavným hosťom je svetoznámy Steve Boedt! Je to prezentér a ZES školiteľ spoločnosti Zumba Fitness(R), bývalý Reebook master tréner a Nike elitný tréner. Dodnes pôsobí ako medzinárodný inštruktor a ZES školiteľ spoločnosti Zumba Fitness vo viac ako 74 krajinách sveta. Steve k nám na Slovensko zavítal po prvýkrát v roku 2015, kedy bol prvý ročník tejto akcie. Tí, ktorí ho zažili, povedali jednoznačné: “Waaaau!” Je to inštruktor s obrovskou charizmou, energiou a vášňou pre pohyb. A ako sa hovorí: “to najlepšie až na koniec,” takže Steva si budeš môcť vychutnať ako čerešničku na torte na záver akcie.

Steve Boedt
Steve Boedt. Vieš o tom, že Steve bol tréner aj v rôznych medzinárodných televíznych šou, napr. v Bigest Loser, Fit Back to School, či v Celebrity Fitness? Trénoval už inštruktorov vo viac ako 60-tich krajinách po celom svete a získal 7 medzinárodných fitness ocenení.

 

Prvá časť akcie je venovaná fitnessovo – tanečnej časti. Tá druhá je venovaná milovníkom Zumba Fitness(R). V prvej časti sa môžeš tešiť na predstavenie nového fenoménu, cvičenia Strong by Zumba. Pozor však, so Zumbou toto cvičko nemá takmer nič spoločné, pretože ide o vysoko intenzívny intervalový tréning (HIIT), avšak za doprovodu úžasnej hudby, ktorá ťa bude ťahať vpred! Predstaví ti ho tím profi inštruktorov.

fitness trenerky
Tím inštruktorov, ktorí to tam poriadne roztočia! Na fotke zhora Vierka Ayisi, Inka Sombaty, napravo Daniela Čavojec Česneková a dole naša trénerka Lea Grančič.

 

Všetci tanečne naladení si užijú krásnu a charizmatickú trénerku Vierku Ayisi, ktorá bude mať tanečnú hodinu Fit Inspirit. Lea Grančič, ktorú môžeš poznať napríklad z našich cvičení Dynamic Pump, predstaví cvičenie BodyART, ktoré patrí k cvičeniam zo sekcie Body&Mind. Taktiež sa môžeš tešiť aj na ďalších svetových prezentérov – Danielu Čavojec Česnekovú (ZES školiteľku pre Slovensko, Česko, Maďarsko a Srbsko), ZJ Inku Sombaty a tím ZIN inštruktorov. 

Čo všetko ťa na akcii čaká?

 • takmer 6 hodín cvičenia s profesionálnymi trénermi
 • 1 hodina cvičenia so svetoznámym Stevom Boedtom
 • občerstvenie formou ochutnávok od spoločností Kompava, Max Sport, Šmakoun, či John Lemon
 • pre každého účastníka pitný režim Gemerka od spoločnosti Zlatá Studňa, 2 chutné darčeky od spoločnosti Max Sport a od spoločnosti Kompava
 • možnosť zakúpenia si športového oblečenia od firmy SEIGEN a MOVESHOP

Program podujatia:

 • 12:00 Registrácia
 • 13:00-13:50 Strong (Zumba tím)
 • 14:00-14:50 Fit Inspirit (Vierka Ayisy )
 • 15:00-15:50 BodyArt (Lea Grančič)
 • 16:30 Zumba Fitness Kick of Masterclass (ZES Daniela Čavojec Česneková, ZJ Inka Sombaty a ZIN tím inštruktorov)
 • 18:00 Zumba Fitness Masterclass (ZES Steve Boedt)

Kde kúpiš vstupenky?

Najvýhodnejšia možnosť je rezervovať si vstupenky vopred. Cena jednej takejto vstupenky je 25-Eur. Môžeš tak urobiť prostredníctvom e-mailu: fitnessday.steve@gmail.com. Druhou možnosťou je zakúpiť si vstupenky priamo na mieste, pričom cena tejto vstupenky je 29- Eur. Máš otázky ohľadom vstupeniek či akcie? Poradí ti organizátorka podujatia- ZIN Soňa Gáborová (0915 884 241).

TIP PRE SKUPINY: Ak nazbieraš skupinku 9 ľudí, desiaty lístok máš zadarmo!

sona gaborova
Soňa Gáborová – inštruktorka Zumby a iných skupinových cvičení. Taktiež organizátorka akcie.

 

Aj ty si hovoríš “Tak sem musím rozhodne ísť!”? Super voľba! Prajeme skvelý deň a veľa dobrej nálady i prepotených tričiek! :-)

 

Ak sa akcie zúčastniť nemôžeš, môžeš si aspoň zacvičiť s Leou Grančič ;-):

[VIDEO] Zacvič si s nami cviky na boky, stehná a zadok

Videotréning na spaľovanie tukov TU!

[FOTO] Nakrúcanie videí + nové sekcie PortDeBras a…

Lucia Švaral

Článok bol pridaný dňa 20/03/2017 a zaradený do kategórie: CvičenieVšeobecné   |   Autor: Lucia Švaral

Komentáre