Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Dĺžka videa
18:00
Obtiažnosť
Náučné video
Hodnotenie videa
4.8
Inštruktor
Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVIEK 2023

VÝZVA DO PLAVIEK 2023 - Praktické tipy na záver - ako si udržať zvyky v strave dlhodobo

Informácie o cvičení

Vitaj pri poslednom stravovacom videu tejto výzvy!

Je to neuveriteľné, ale ideme do finále.

2 mesiace ubehli ako voda, však? Ako si na tom teraz?

Cítiš zmeny na svojom tele? Máš viac energie? Naučila si sa pripravovať si trošku zdravšie jedlá?

Z celého srdca dúfame, že vravíš hlasné ÁNO. 😊 Lebo o to nám po celý čas išlo.

Aby si sa naučila základy zdravého životného štýlu, zamilovala si si pohyb a tvoj nový jedálniček a aplikovala si niektoré zo zásad, ktoré sme ti posledné týždne rozprávali.

Dievčatá z Ne Hladu, Andy a Verča, sa v dnešnom videjku s tebou rozlúčia.

No neboj sa, i na záver majú pre teba zopár praktických tipov, ktoré vieš zaradiť do svojho života a tiež pekné príklady priamo od klientov z praxe.

Dozvieš sa aj to, čo všetko môže vplývať na tvoje chudnutie a že nie je nutné mať výčitky, ak sa nebudeš držať svojho zdravého jedálnička na 100 %. Dôležité je, aby si si nastavila svoj denný režim tak, aby bol pre teba udržateľný dlhodobo. A aby si si svoj život vedela plnohodnotne užiť.

Tak si pusť ešte toto videjko a maj nádherné dníky. 😊

PS: Ak sa ti tieto videá o stravovaní páčia, máme ich v našom portfóliu desiatky. V každej našej výzve sme sa stretávali s inými nutričnými špecialistami, tak si pokojne nájdi toho, kto ti bude vyhovovať. Všetky vzdelávacie videá si môžeš mrknúť TU. 😊

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Veronika Pourová a Andrea Jakešová
Veronika Pourová a Andrea JakešováVÝZVA DO PLAVIEK 2023
Projekt „Ne hladu“ založili nutričné terapeutky Andrea Jakešová a Veronika Pourová v roku 2012. Celé sa to začalo blogom, ktorý reagoval na nepravdivé informácie a mýty vo výžive, ktoré sa šírili na internete. Blog www.nehladu.cz pomáhal a do dnešného dňa pomáha ľuďom zorientovať sa vo svete výživy a vyznať sa v enormnom množstve často protichodných informácií, a to na základe aktuálnych vedeckých poznatkov. V roku 2019 vyšla kniha „O výžive“, ktorá zrozumiteľným spôsobom podáva informácie o zdravom stravovaní širokej laickej verejnosti. Venuje sa vysvetleniu základných pojmov vo výžive, popisu jednotlivých živín a celkovej energetickej potrebe človeka, vyvracaniu výživových mýtov aj populárnych diét. Jej súčasťou je niekoľko vyvážených receptov a vzorové jedálničky prepočítané na rôznu energetickú hodnotu. V roku 2022 vyšla kuchárska kniha „Vyváženě“, na ktorej sa podieľalo 5 nutričných terapeutiek a ktorá prináša 108 receptov zostavených tak, aby boli vyvážené. Nájdete v nej medzinárodnú kuchyňu aj české klasiky, jedlá s mäsom, vegetariánske aj vegánske a označené sú aj recepty bez lepku a bez mlieka, aby sa v nej dobre orientovali aj osoby s rôznymi výživovými obmedzeniami. Jedlá sú v kuchárskej knihe rozdelené do troch kategórií: raňajky, snacky a hlavné jedlá. Informácie o výžive ako aj aktuality z poradne zdieľame na našom webe www.nehladu.cz a na našich sociálnych sieťach Instagram a Facebook. Od roku 2021 pravidelne vychádza podcast „O výžive“, ktorý sa venuje ako osvete v zdravej výžive, tak aj rozhovorom so športovcami a zaujímavými osobnosťami, ktoré majú čo do činenia s výživou. Vyšla tiež séria nahrávok priamo z našej poradne, kedy sme so súhlasom klientov nahrávali priebeh celej spolupráce. Tým „Ne hladu“ má na konte aj neúrekom výstupov v najrôznejších českých televíznych aj online reláciách, ako je DVTV, Dobré ráno s ČT, Sama doma alebo Prima NEWS. Rozhovory s nutričnými terapeutkami vyšli napríklad v týchto magazínoch: Dieta, Apetit, Forbes, MF Dnes alebo Květy. Všetky aktivity „Ne hladu“ podporuje snaha o čo najširšiu osvetu v zdravej výžive na základe vedecky podložených informácií bez mýtov.
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

/ mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na mieru od Michala Páleníka

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP