Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Video o stravovaní č.1

Lucia Švaral
Lucia ŠvaralLOCA DANCE
Náučné video
4.4
6 min
0 videní

Informácie o cvičení

Lucka Švaral (trénerka a výživová poradkyňa) ti vo videu porozpráva o najlepšej otázke, ktorú by si si mala položiť pred každým jedlom. Neboj, nebude to otázka typu „Musíš toľko žrať, cicuš?“ ;-) Bude to otázka, ktorú odporúčame hneď začať používať. Poskytne ti mnoho kľúčových odpovedí, ktoré možno úplne zmenia pohľad na tvoje stravovanie.

Prečo ti nepovieme presný jedálniček? Na to aby sme ti mohli zostaviť jedálniček, by sme o Tebe museli vedieť aspoň 20 údajov typu - kde pracuješ, kedy vstávaš, čo robíš po práci, koľko meriaš... a vypracovať ti ho na mieru. Na tvoju individualitu! Na to však nemáme nielen časové kapacity, ale ani to nechceme robiť a nerobíme to.

Pretože, ako sa budeš stravovať na ďalší týždeň, keď už jedálniček nebudeš mať? A práve preto je oveľa rozumnejšie porozumieť zásadám správneho stravovania ako sa držať jedálničkov. Navyše, jedálničky spôsobujú stres. A myslíme, že ten naviac určite nepotrebuješ. ;-)

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Lucia Švaral
Lucia ŠvaralLOCA DANCE
Ahoj, volám sa Lucia a rada by som sa ti trošku predstavila. V prvom rade musíš vedieť, že tanec tvorí kúsok môjho ja. Niečo, bez čoho si tento svet neviem predstaviť, a niečo, vďaka čomu tento svet zbožňujem. Odmalička sa venujem tancu a prešla som si rôznymi štýlmi, až kým som neobjavila svoju srdcovku – latinskoamerické tance. Som veľmi rada, že svoju vášeň môžem posúvať ďalej, a preto viem, že začať s predcvičovaním bola tá najlepšia vec na svete, na ktorú ma môj frajer nahovoril. Začala som s predcvičovaním zumby, neskôr aj s jej inými odrodami, ako sú zumba toning či aqua zumba. Venujem sa aj predcvičovaniu detí v škôlkach a školách. Je úžasné pozorovať detskú radosť z cvičenia. Snažím sa neustále vzdelávať, zlepšovať, a preto som si doplnila vzdelanie aj o ďalšie certifikáty. Už teraz sa teším na všetky odtancované hodiny s tebou a dúfam, že si ich budeš užívať minimálne tak ako ja 😊. Dosiahnuté vzdelanie: Oficiálny inštruktor Zumba basic, Zumba basic 2, Aqua Zumby, Zumba Toning Inštruktor Aerobiku I. kvalifikačného stupňa Inštruktor Body worku Inštruktor Kid fitu Inštruktor Integrated Power Stretchu Výživový poradca Osobný tréner vo fitnescentre
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP