Chceš si zacvičiť toto video?

Najprv si musíš aktivovať členstvo. Pozri si výhody, ktoré získaš.

DĹŽKA VIDEA
22:00
Obtiažnosť
Náučné video
Inštruktor
Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVIEK 2017
Obľúbené
Inštruktor
Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVIEK 2017

Video o stravovaní 8

informácie o cvičení

V dnešnom videu sa s Jankou pozrieme na tému "Ako dôležitý je spánok? " Janka ti zodpovie viacero kľúčových otázok týkajúcich sa stravovania a to:


- Ako dôležitý je spánok?

- Ako na kvalitný spánok?

- Ako nepodľahnúť letným pokušenia?...a jasnačka, dáme si ďalší cieľ v stravovaní na nasledujúci týždeň. Pozorne sleduj, môžeš si i zapisovať a hlavne, nič iné popri sledovaní videa nerob, aby si sa dokázala na video a dané informácie v ňom čo najlepšie sústrediť. Zdravému životnému štýlu zdar! :-)


Ak by si mala otázky na Janku ohľadom stravovania, napíš jej otázku do komentárov nižšie, alebo (ak je to osobnejšia otázka), tak priamo na e-mail: jana@janaearl.com


Inštruktor

Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVIEK 2017
Celý život som športovala, ako tínedžerka som dokonca súťažne behávala. V tom období sa všetko zdalo veľmi jednoduché, hlavne čo a koľko jesť. Žiaľ, neskôr vo svojom živote som „to“ stratila. Keď som prestala so súťažným behom, športovala som ďalej aj kvôli zbavovaniu sa stresu, lebo moja práca bola príliš hektická a stresujúca. A vtedy sa začalo všetko kaziť. Cvičila som 5-, 6-krát do týždňa, a to vždy aspoň 2 hodiny denne, a jedla som veľmi málo. Vyskúšala som takmer všetky novodobé diéty, vylúčila sacharidy, tuky, ovocie, čokoľvek, čo malo byť akože účinné a „moderné“. Ale ani jedna z diét nefungovala, namiesto toho som sa cítila permanentne unavená, bez energie, slabá, stratila som takmer všetko svalstvo a silu, ktoré som roky budovala, a položila ma každá choroba, ktorá sa v mojom okolí objavila. Vtedy som sa rozhodla, že prestanem držať diéty a počúvať všetkých tých, ktorí sľubovali neuveriteľné výsledky za 4 týždne, pokiaľ budem dodržiavať ich nový plán. Namiesto toho som sa rozhodla nájsť si svoju vlastnú cestu, vyhľadať a naštudovať odpovede na svoje otázky a podložiť ich faktmi. Vďaka tomu som zistila, že zdravá, vyvážená a čistá strava a pravidelné cvičenie je životný štýl a nie krátkodobá záležitosť, že sa to musí udržiavať a že to nie je niečo, čo prevráti váš život naruby. Konečne som pochopila, čo sa týka cvičenia, že niekedy menej znamená viac a že hladovanie vie byť takisto nebezpečné ako prejedanie sa. Zrazu som mala viac energie, cítila som sa zdravšie, šťastnejšie a všimla som si zmeny aj na tele. Postupne som naberala silu, moje telo spevnelo, bolo vyrysované a výkony pri cvičení ma začali prekvapovať. Tak som sa rozhodla podeliť o tieto vedomosti a skúsenosti s tými, čo to potrebujú, aby sa mohli učiť z mojich chýb. A preto chcem pomôcť ľuďom, aby nemuseli prechádzať tým, čím som si prešla ja, a aj preto, aby žili šťastným a zdravým životným štýlom, ktorým momentálne žijem ja! Budete sa cítiť skvele! Kontakt: Jana Earl Fitness na Facebooku WEB: www.janaearl.com
Čítať viac

Moja poznámka

Páči sa ti tento program? Predtým, ako si ho zacvičíš si musíš aktivovať členstvo

Klasické fitko

Svoje krivky vystavuješ na verejnosti

Jedno miesto, tí istí ľudia

Zápchy, preplnená MHD, preplnené parkoviská

Mnoho času stráveného mimo domova

Hľadanie opatrovateľky alebo fitka s detským kútikom

Musíš si obliecť drahé trendy oblečenie aby si zapadla

Keď odídeš z hodiny skôr, cítiš sa trápne

Cca 80 €/ mesiac

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma na teba nikto nepozerá

Cvič kedykoľvek chceš

Stačí prísť k zariadeniu s internetom a cvičíš

Viac času na rodinu a priateľov

Počas cvičenia môžeš strážiť deti

Cvič v pokoji aj v pyžame a nenalíčená

Cvičenie môžeš kedykoľvek prerušiť

Len null€/ mesiac

info icon

100% záruka vrátenia peňazí. Vyskúšaj PREMIUM členstvo na 2 mesiace. Ak si myslíš, že to nestojí za € mesačne, ihneď ti vrátime peniaze a zrušíme účet bez akýchkoľvek otázok a pripomienok.

warranty