Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Video o stravovaní 5

Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVIEK 2017
Náučné video
4.0
32 min
0 videní

Informácie o cvičení

V dnešnom videu sa s Jankou pozrieme na tému "Kde nakupovať kvalitné potraviny?" Janka ti zodpovie viacero kľúčových otázok týkajúcich sa stravovania a to:


- Aké druhy mäsa konzumovať?

- Ako často konzumovať mäso?

- Ako nahradiť mäso?

- Kde kupovať zeleninu mimo sezóny?

- Kde nakupovať ryby?

- Aký je najlepší zdroj pečiva?

- Nakupovať v BIO obchodoch či nie?

- Kde kupovať mliečne výrobky?

- Rastlinné mlieka – áno či nie?

- Tipy ako nakupovať potraviny.

- Ako zjednodušiť prípravu jedál?

- Ako si vybrať jedlo v reštaurácii?

- Aké veľké porcie jesť?


...a jasnačka, dáme si ďalší cieľ v stravovaní na nasledujúci týždeň. Pozorne sleduj, môžeš si i zapisovať a hlavne, nič iné popri sledovaní videa nerob, aby si sa dokázala na video a dané informácie v ňom čo najlepšie sústrediť. Zdravému životnému štýlu zdar! :-)


Ak by si mala otázky na Janku ohľadom stravovania, napíš jej otázku do komentárov nižšie, alebo (ak je to osobnejšia otázka), tak priamo na e-mail: jana@janaearl.com


Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVIEK 2017
Celý život som športovala, ako tínedžerka som dokonca súťažne behávala. V tom období sa všetko zdalo veľmi jednoduché, hlavne čo a koľko jesť. Žiaľ, neskôr vo svojom živote som „to“ stratila. Keď som prestala so súťažným behom, športovala som ďalej aj kvôli zbavovaniu sa stresu, lebo moja práca bola príliš hektická a stresujúca. A vtedy sa začalo všetko kaziť. Cvičila som 5-, 6-krát do týždňa, a to vždy aspoň 2 hodiny denne, a jedla som veľmi málo. Vyskúšala som takmer všetky novodobé diéty, vylúčila sacharidy, tuky, ovocie, čokoľvek, čo malo byť akože účinné a „moderné“. Ale ani jedna z diét nefungovala, namiesto toho som sa cítila permanentne unavená, bez energie, slabá, stratila som takmer všetko svalstvo a silu, ktoré som roky budovala, a položila ma každá choroba, ktorá sa v mojom okolí objavila. Vtedy som sa rozhodla, že prestanem držať diéty a počúvať všetkých tých, ktorí sľubovali neuveriteľné výsledky za 4 týždne, pokiaľ budem dodržiavať ich nový plán. Namiesto toho som sa rozhodla nájsť si svoju vlastnú cestu, vyhľadať a naštudovať odpovede na svoje otázky a podložiť ich faktmi. Vďaka tomu som zistila, že zdravá, vyvážená a čistá strava a pravidelné cvičenie je životný štýl a nie krátkodobá záležitosť, že sa to musí udržiavať a že to nie je niečo, čo prevráti váš život naruby. Konečne som pochopila, čo sa týka cvičenia, že niekedy menej znamená viac a že hladovanie vie byť takisto nebezpečné ako prejedanie sa. Zrazu som mala viac energie, cítila som sa zdravšie, šťastnejšie a všimla som si zmeny aj na tele. Postupne som naberala silu, moje telo spevnelo, bolo vyrysované a výkony pri cvičení ma začali prekvapovať. Tak som sa rozhodla podeliť o tieto vedomosti a skúsenosti s tými, čo to potrebujú, aby sa mohli učiť z mojich chýb. A preto chcem pomôcť ľuďom, aby nemuseli prechádzať tým, čím som si prešla ja, a aj preto, aby žili šťastným a zdravým životným štýlom, ktorým momentálne žijem ja! Budete sa cítiť skvele! Kontakt: Jana Earl Fitness na Facebooku WEB: www.janaearl.com
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP