Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Video o stravovaní 1

Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVIEK 2017
Náučné video
4.9
28 min
0 videní

Informácie o cvičení

"Keby som po toľkých rokoch trápenia s chudnutím vedela to, čo viem dnes, ušetrila by som si kopec sĺz." Aj to je jeden z výrokov Janky Earl, ktorým začíname dnešné VIDEO O STRAVOVANÍ 1.

Máš problém s prehrávaním tohto videa? Seká Ti? Odporúčame znížiť si jeho kvalitu kliknutím na tlačilo HD vpravo dole pod videom.

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVIEK 2017
Celý život som športovala, ako tínedžerka som dokonca súťažne behávala. V tom období sa všetko zdalo veľmi jednoduché, hlavne čo a koľko jesť. Žiaľ, neskôr vo svojom živote som „to“ stratila. Keď som prestala so súťažným behom, športovala som ďalej aj kvôli zbavovaniu sa stresu, lebo moja práca bola príliš hektická a stresujúca. A vtedy sa začalo všetko kaziť. Cvičila som 5-, 6-krát do týždňa, a to vždy aspoň 2 hodiny denne, a jedla som veľmi málo. Vyskúšala som takmer všetky novodobé diéty, vylúčila sacharidy, tuky, ovocie, čokoľvek, čo malo byť akože účinné a „moderné“. Ale ani jedna z diét nefungovala, namiesto toho som sa cítila permanentne unavená, bez energie, slabá, stratila som takmer všetko svalstvo a silu, ktoré som roky budovala, a položila ma každá choroba, ktorá sa v mojom okolí objavila. Vtedy som sa rozhodla, že prestanem držať diéty a počúvať všetkých tých, ktorí sľubovali neuveriteľné výsledky za 4 týždne, pokiaľ budem dodržiavať ich nový plán. Namiesto toho som sa rozhodla nájsť si svoju vlastnú cestu, vyhľadať a naštudovať odpovede na svoje otázky a podložiť ich faktmi. Vďaka tomu som zistila, že zdravá, vyvážená a čistá strava a pravidelné cvičenie je životný štýl a nie krátkodobá záležitosť, že sa to musí udržiavať a že to nie je niečo, čo prevráti váš život naruby. Konečne som pochopila, čo sa týka cvičenia, že niekedy menej znamená viac a že hladovanie vie byť takisto nebezpečné ako prejedanie sa. Zrazu som mala viac energie, cítila som sa zdravšie, šťastnejšie a všimla som si zmeny aj na tele. Postupne som naberala silu, moje telo spevnelo, bolo vyrysované a výkony pri cvičení ma začali prekvapovať. Tak som sa rozhodla podeliť o tieto vedomosti a skúsenosti s tými, čo to potrebujú, aby sa mohli učiť z mojich chýb. A preto chcem pomôcť ľuďom, aby nemuseli prechádzať tým, čím som si prešla ja, a aj preto, aby žili šťastným a zdravým životným štýlom, ktorým momentálne žijem ja! Budete sa cítiť skvele! Kontakt: Jana Earl Fitness na Facebooku WEB: www.janaearl.com
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP