HARMÓNIA TELA A DUŠE – Meditácia MÚDROSŤ TELA

Info o videu:

Dnes ťa čaká prvá meditácia. Bude to veľmi príjemných 9 minút, ktoré si naplno vychutnaj. Zameraj sa na svoj dych, na to, že ideme vypnúť myseľ, uvoľniť telo a relaxovať. Túto meditáciu si môžeš dať aj po ktoromkoľvek cvičení, praktizovať ráno alebo večer. Vďaka nej odbúraš stres, zlepšíš svoju koncentráciu a dokonca pravidelné meditovanie podporuje i imunitu a zvyšuje sebavedomie. Prajeme krásny čas, ktorý je len a len tvoj! :-)

Info o cvičení

V tejto výzve budeme spolu objavovať svoju vnútornú krásu, harmóniu a radosť zo života. Telo si budeme hýčkať pravidelným cvičením Jogy a Pilatesu a myseľ naladíme na pozitívnu vlnu prostredníctvom meditácií. Do toho zdravé stravovanie a množstvo krásnych videí o zlepšovaní svojho JA.

Jednou vetou: Objavovanie harmónie tela a duše prostredníctvom cvičenia a unikátneho programu na 40 dní.

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie

Vhodné pre: každého (začiatočníkov i pokročilých)

Ciele: Nájsť životný balans, zrelaxovať myseľ aj telo.

Inštruktorka

Nikol Chovancová

Namaste, moje meno je Nikol a teším sa, že ťa môžem na týchto stránkach sprevádzať jogou. Najprv niečo o mne. Od detstva som sa venovala rôznym druhom pohybu, najmä tancu, pri ktorom som cítila slobodu a radosť. Neskôr som cvičila aeróbne cvičenia a venovala sa zdravej výžive, až kým som nenatrafila na jogu. V joge som našla ...

Zobraziť viac

Komentáre