Ako strávili leto inštruktorky Fitshakera? 1.časť

Leto nám konči. OK, OK, nebudeme ti to pripomínať :-). Každý sme ho strávili ináč, niektorí pri mori, iní zase na túrach, alebo s deťmi doma. Keďže človek je zvedavý tvor :-), boli sme zvedaví aj my a preto sme sa opýtali našich inštruktoriek ako si toto leto užili oni. Výsledok nájdeš v dnešnom článku :-)

Andrejka Peniaková

„Tento rok som strávila dlhé, slnečné a aktívne leto. Takmer mesiac som precvičovala na cvičebno-relaxačných pobytoch v Turecku a v Chorvátsku, kde som spoznala skvelých ľudí, užila si more, slniečko a aj čo-to z rytmov dalmáckej hudby :-).

Fitshaker-blog-Andrea-Peniakova

Po krátkej pauze na Slovensku som sa opäť vybrala do ďalekých krajín a spoločne s priateľom sme sa 6-týždňov túlali a kochali Thajskom a jeho ostrovmi. Vychutnali sme si tu skvelé jedlá a ovocie, krásu prírody, výdatné masáže od usmievavých thajských žien a tiež veľa inšpirujúcich hodín jógy a pilatesu. Najhlbšie uvedomenie tejto nádhernej cesty však bolo: krásu a rozmanitosť okolitého sveta viem naplno prežívať len v stave tichej prítomnosti, neprerušovanej silnejšími emóciami a myšlienkami, ktoré našu myseľ odvádzajú na úplné iné miesta.

Po návrate na Slovensko som hneď nabehla na klasický rušný režim cvičiteľky, takže už opäť naplno každý deň precvičujem všetko to, čo milujem: Pilates, Bodywork, Babybalance a In flow a musím sa priznať, že tieto – pre mňa veľmi zmysluplné aktivity – mi chýbali. A ešte k tomu ma nájdete precvičovať už aj v Starom meste: v centre Lotus a v centre Fanatix. A samozrejme, aj na Fitshakeri ;-).“

Andrea-Peniakova-Fitshaker-blog

Saška Halmová

Pred letom som pociťovala veľkú únavu a mala som pocit, že veľmi súrne potrebujem oddych. Vedela som však, že to ešte neprichádza do úvahy, pretože ma čakali štátnice. Poznám samú seba a vedela som, že pokiaľ sa budem chcieť učiť na štátnice na Slovensku tak to nedopadne dobre a budem sa venovať svojej práci, klientom, svojim aktivitám a na štátnice sa nepripravím podľa predstáv. Preto som zvolila možnosť ísť do Talianska a tam stráviť príjemný týždeň plný “oddychu” a knižiek :-). Voľba bola asi správna keďže som zoštátnicovala nad vlastné očakávania.

Je to tu! Koniec školy, začiatok prázdnin, ktoré som si tento rok predstavovala naozaj oddychovo (každý rok som si to tak však naplánovala, ale vždy mi bola napokon práca a neustále cvičenie prednejšie, preto som absolútne netušila či vopred určený plán tento rok dodržím). DODRŽALA! Cestovala som najviac ako sa dalo, vo voľnom čase mala tréningy s klientmi a svoje tréningy, bez ktorých popravde nikdy nevydržím dlhšie ako týždeň.

fitshaker-blog-saska-halmova-leto-dibaj

V polovici júla som sa konečne dočkala príchodu jednej z mojich najlepších kamošiek z Dubaja, kde pracuje a išli sme si spolu užiť párty dovolenku v Bulharsku ( 24 h./7 dní v týždni :D). A napokon prišla posledná dovolenka, ktorá najskôr ani plánovaná nebola, ale môžem povedať, že to bola zatiaľ tá najlepšia dovolenka vôbec ( aj keď kvôli nej teraz ležím v posteli s horúčkami a čajom v ruke, stálo to za to). ÁNO, pred pár dňami som sa vrátila z Dubaja a prežila tam neskutočné “DREAM VACATION” (to by ale bolo na knižku, nie na krátky článok). LETO 2014 bolo pre mňa jednoznačne jedno z najkrajších! P.S.- štipnite ma niekto prosím či toto všetko bolo naozaj :-) ).

A aké sú moje plány na nový školský rok? Asi len pokračovať vo svojej vysnívanej práci, rozdávať ľuďom úsmev, pozitívnu energiu, prijímať nové výzvy (začala som učiť na športovom gymnáziu športový aerobik, z ktorého som len pred troma rokmi odišla. Zvláštne mať zrazu všetkých svojich profesorov za kolegov :D) Cvičiť, tancovať, vzdelávať sa a hlavne si užívať každý jeden nový deň! A NEUSTÁLE SI PLNIŤ SNY !

“Vive tus suenos!” :-)

fitshaker-blog-saska-halmova

Lucia Méresová

Leto zbožňujem… ako aj zvyšné mesiace v roku. Toto leto sme si s mojou polovičkou užili naplno, so všetkým čo máme radi- s cvičením, aktívnymi dovolenkami, prácou, ale aj chvíľkami oddychu s našimi najbližšími.

Ešte v júni sme sa vybrali na víkendový Zumba pobyt do Oščadnice. Chodili sme na túry, cvičili, večer sa zoznamovali a wellnessovali…takéto víkendy ja môžem :-).

Následne na to o dva týždňe sme už nastupovali do lietadla smer grécky ostrov Rodos. Nešli sme vylihovať na lehátko (vlastne aj to), ale hlavne išli sme opäť cvičiť. Či už pri bazéne, v bazéne, na streche hotela…vyskúšali sme všetky miesta. Skvelá partia ľudí a skvelé počasie, zabezpečili dovolenku na jednotku s hviezdičkou :-).

Lucia-meresova-instruktorky-a-ich-leto

Zvyšok leta som strávila písaním novej fitness kuchárky (výsledok nájdeš tu) a taktiež mojimi pravidelnými hodinami Zumby a Toning Intervalu. Počas leta všetko pod holým nebom. Taktiež sa nám podarilo na víkend navštíviť Balaton, Liptovskú Maru, či Počúvadlo.

fitshaker-lucka-cvicenie

Moje plány na ďalší školský rok- okrem toho, že ma čaká veľký deň D, respekníve S…cvičiť, pomáhať ľuďom žiť šťastnejší život…a viac neprezradím ;-).

P.S. Snívajte vo veľkom tak ako ja :-).

Lucia Švaral

Článok bol pridaný dňa 11/09/2014 a zaradený do kategórie: Cvičenie   |   Autor: Lucia Švaral

Komentáre