Adventný kalendár 2020 od mamičiek nielen pre mamičky

V roku 2017 sme prvýkrát aj my vo Fitshakeri vyskúšali, ako bude fungovať netradičný adventný kalendár. Odvtedy ho každým rokom upravujeme a vymýšľame, čím novým vás potešíme. Keď sme sa ešte niekedy v septembri zamýšľali, v akom duchu sa bude niesť december vo Fitshakeri, všetci sme sa zhodli na tom, že v duchu solidarity a pomoci. A keďže koniec roka patrí zháňaniu darčekov, povedali sme si, že vám prinesieme 24 inšpirácií, čo kúpiť pod stromček. Poďme si povedať o tohtoročnom adventnom kalendári viac.

Čo bude ukrývať každé okienko?

Každý jeden deň bude patriť inej mamičke, ktorá svoje výrobky alebo služby predáva napr. aj v e-shope Čo dokáže mama. Vždy ráno vám predstavíme novú žienku, aby ste mohli nahliadnuť do jej profilu a vidieť jej výrobky. Ak vás niečo osloví, môžete si to priamo v e-shope objednať. Samozrejme, nenabádame vás na nakupovanie bez rozmyslu. Pokiaľ nič z toho nepotrebujete a ani by to nepotešilo žiadneho člena vašej rodinky či priateľov a známych, môžete aspoň informáciu o tejto šikovnej mamičke posunúť ďalej. Aj milé slová, pochvala či zdieľanie profilu sú pre tú druhú stranu na nezaplatenie.

Tešiť sa môžeš napríklad na knihy, drobnosti do domácnosti, na ručne robené ozdôbky na stromček, výrobky z látky (napr. obliečky na vankúš, detské oblečenie a pod.), ručne robené bábiky, handmade šperky, keramické výrobky, pekné drobnosti pre čerstvé mamičky, háčkované  nádhernosti, drevené edukačné hračky pre najmenších, barefoot obuv či rôzne služby.

Aby dostala každá mamička rovnaký priestor, už teraz si môžeš pozrieť všetkých 24 profilov. O každej z nich ti však v daný deň povieme viac + niektoré mamičky si pripravili aj špeciálne zľavy. Ak ťa niečo zaujalo, pokojne počkaj na deň, keď ti mamičku a jej príbeh predstavíme.

V jednotlivých okienkach v tomto poradí budú:

 1. KNIHA ZÁZRAKOV Martina Kavuliaková Stríbrnská
 2. Renáta Pohančeníková
 3. MEERLE Katarína Gernátová
 4. DANKAO Danka Oravcová
 5. BEYOUTIFUL Martina Greizingerová
 6. SLUŠNÉ SPRÁVANIE Jana Melišová
 7. KERAMIKA HE-LIENKA Helena Sochnová
 8. HÁČKOVINKY Natália Bunčeková
 9. HANDMADE BY SIGNIFICANT Tamara Štefániová
 10. DENISA HRBAN ART
 11. KIKIS Kristína Stýblová
 12. ALLICIA222 Alica Bejdová
 13. SPIEVANKY S MIRKOU Miroslava Miklošovičová
 14. DANIELA MAŤUCHOVÁ – PROVITALIS Daniela Maťuchová
 15. AMI FASHION Petra Frišová
 16. HANDMADEBEAUTY Veronika Šturmová
 17. ŠIKULKOVO Zuzana Štefancová
 18. Zuzana Hrvoľová
 19. DANIELLE Daniela Hegedušová
 20. VČIELKA MARUŠ Mária Kijovská
 21. ART BY ZUNA Zuzana Straňanková
 22. EVITART Eva Brišková
 23. ŠŤASTNÉ KOLIESKA Dajana Poláková
 24. BUUBALLA HAND MADE Zuzana Agová

 

Ako sme vybrali práve týchto 24 obchodov?

Nejde o žiadnu platenú reklamu ani inú formu platenej/bartrovej spolupráce. Jednoducho sme chceli pomôcť tým, pre ktorých rok 2020 nebol veľmi prívetivý. Dohodli sme sa preto s partnerom Čo dokáže mama, aby nám pomohli vybrať mamičky, ktoré odpovedia na pár krátkych otázok. Zo všetkých, čo sa zapojili, sme v duchu hesla − ak nemôžeme pomôcť všetkým, pomôžeme aspoň niekomu − vybrali 24 z vás, ktorým venujeme túto špeciálnu dávku pozornosti.

 

Veríme, že sa vám tento nápad páči a do nášho adventného kalendára sa zapojíte s nami. Prajeme krásne predvianočné obdobie :-)!

 

A pripájame aj tip od nás. V našom eshope nájdeš tiež množstvo zaujímavostí, dokonca pribudli aj darčekové poukážky, či rôzne zvýhodnené balíčky. Navyše, za každý nákup v našom eshope (a je jedno, za čo to bude) darujeme 1 € na pomoc Timurkovi:

 

Mohlo by ťa zaujímať aj:

Stalo sa ti niekedy, že si dostala darček, ktorý ťa nepotešil?

20 skvelých tipov na rozumné darčeky na Vianoce pre deti od 1,5-3 rokov

20x tipy na rozumné vianočné darčeky a knihy pre deti vo veku 2,5-4 roky

17x tipy na darček, ktorým môžeš niekomu pomôcť. Zn.: nielen na Vianoce

12x handmade tipy na darčeky nielen na Valentína

Katarína Vrbičanová

Článok bol pridaný dňa 01/12/2020 a zaradený do kategórie: Všeobecné   |   Autor: Katarína Vrbičanová

Komentáre