Webinár zadarmo! Naštartuj svoj metabolizmus, alebo ako schudnúť do plaviek

Môžeš skúšať rôzne diéty, výživové štýly, chodiť každý deň cvičiť, behať…ale je to tá správna cesta? Neplytváš svojou energiou zbytočne? Čo potom, keď zrazu s diétou skončíš?  Čo ak sa snažíš, stravuješ sa zdravo, cvičíš pravidelne a výsledky nie a nie prísť?

Ak Ti víria hlavou podobné otázky, urob si na veľkonočný pondelok o 21:00 hodinku času a príď na stránku www.fitshaker.sk do časti ŽIVÉ PRENOSY (musíš byť registrovaná aby sa Ti stránka zobrazila). Bude tu ZDARMA prebiehať webinár s dvomi úžasnými hosťami:

1. Jankou Budayovou – výživovou poradkyňou a členkou Aliancie výživových poradcov, fitness trénerkou, inštruktorkou aerobiku, Bosu, funkčného tréningu, Zumby, Nordic walkingu, kočíkového fitness a ďalších skupinových cvičení.

Janka je aj mamičkou, čiže vie aké je to zbavovať sa kilečiek po pôrode, či mať doma dieťatko, starať sa o rodinu a popritom nezabúdať aj na seba. Pomáha ľuďom žiť zdravší a šťastnejší život, s ktorým automaticky prichádza aj zmena postavy. Je veľmi inšpiratívny človek  s množstvom skúseností, ktoré získala na sebe a na svojich klientkách.

2. Lea Grančič- pôsobí už viac ako 16 rokov ako lektor a prezentér skupinových  cvičení. Nielen predcvičuje, ale aj školí inštruktorov. Založila si aj svoju vlastnú školu na vzdelávanie ľudí a inštruktorov – Move academy. Venuje sa Aerobiku, Step aerobicu, Dynamic pumpu, Body artu, Deep worku a ďalším skupinovým cvičeniam. O tom, že je sa vyzná aj do toho, čo si naložiť na tanier, svedčí aj jej postava :-).

fitshaker-ako-schudnut-do-plaviek-vysielanie-zdarma-novy

Ako sa prihlásiť?

1. Registruj sa ZDARMA (ak si tak ešte neurobila)

2. So svojím e-mailom a heslom sa prihlás TU

3. Internetové vysielanie rozhovoru bude prebiehať v časti ŽIVÉ PRENOSY TU

 

Máš nejaké otázky, ktoré by si sa rada spýtala našich hostí? Počas celého webinára tak budeš môcť urobiť. Stačí pridať komentár pod stránkou dole.

Lucia Švaral

Článok bol pridaný dňa 19/04/2014 a zaradený do kategórie: Stravovanie   |   Autor: Lucia Švaral

Komentáre