NOVINKA: Joga medzi priamymi prenosmi zdarma

Aj vy radi cvičíte pod holým nebom? My to doslova zbožňujeme! Ten pocit, keď sa máte počas cvičenia poriadne nadýchnuť a vy viete, že svoje pľúca plníte tým najčerstvejším vzduchom. Hmmm…to je paráda, že? Aj preto všetky priame prenosy, ktoré počas leta vo Fitshakeri robíme  (a to úplne zdarma) sú vonku. A dnes máme pre teba novinku – priame prenosy z Jógy!

V Sade Janka Kráľa v Bratislave sa každý utorok a štvrtok o 17:30 konajú cvičenia Jógy pod vedením skúseného inštruktora Zdena Yogiho. A my až do konca leta každý štvrtok prinesieme atmosféru z týchto cvičení až do tvojej domácnosti a to úplne zdarma. Organizátorom cvičení je občianske združenie Mladá Petržalka, ktorá chráni záujmy obyvateľov tohto mega sídliska. Takto si môžeš zacvičiť Jógu, či už doma na tráve, na terase, alebo doma v obývačke. Je to len na Tebe :-). Začíname už tento štvrtok 7.augusta o 17:30.

Priamy prenos nájdeš TU – Vstup len pre registrovaných. Registrácia je zdarma.

fitshaker-blog-joga-vonku-zdeno-yogi

Zdeno Yogi – jóge sa venuje od r. 2007. Prvý kontakt s jogou bol na workshope s Matejom Jurenkom. Od prvého momentu si ho joga získala nielen fyzickým cvičením, ale aj svojou filozofiou. Niekoľko rokov sa učil a cvičil pod vedením rôznych učiteľov. Od r. 2010 jogu aj učí. Aktuálne má certifikáty uznané Ministerstvom školstva ako Inštruktor powerjogy I., II. a III. stupňa. Ako na svojej stránke píše “cesta Jogy je neopísateľná – lepšie je vykročiť a zažiť, ako sa snažiť pochopiť z cudzích slov” a tak sa jeho Jóga dostala až na Fitshaker.

Viac o Zdenovi spolu s jeho rozvrhom hodín nájdeš na jeho blogu tu – http://zdeno-yogi.webnode.sk/

POZOR! V prípade nepriaznivého počasia sa Jóga nekoná, teda ani priamy prenos. (kamerovať dažďové kvapky by nebolo prínosné :-) )

Peter Švaral
Nájdeš ma:

Článok bol pridaný dňa 05/08/2014 a zaradený do kategórie: Cvičenie   |   Autor: Peter Švaral

Komentáre