POBYT ZRUŠENÝ: Jarný víkendový fit pobyt? Áno, je to tu! 29. – 31.mája si nič nechystaj!

Kto sa zúčastnil minulého roku na jesennom pobyte na Orave ruka hore. A kto nie? Tak to môže teraz chytro napraviť a spolu s nami sa vydať na dobrodružstvo zvané fit pobyt. Nie, nie je to len také kadejaké dobrodružstvo s drinkom v ruke a pupkom hore. Je to výlet, kde budeš pupkom nadol robiť plank, popri tom ti bude kvapka potu stekať do tváre, bude ta bolieť sánka od smiechu, zadok od drepov, ale neboj. Chuťové poháriky si taktiež prídu na svoje. Alebo, čo tak sauna a potom prechádzka v krásnom prostredí Jánskej doliny, kde budeme ubytovaní? Hmm… znie to dobre, že áno? ;-)

Kde a kedy sa náš fit pobyt uskutoční?

Víkendovať budeme neďaleko obce Liptovský Ján, konkrétnejšie hoteli ALEXANDRA WELLNESS HOTEL ***, ktorý stojí v krásnom a tichom horskom prostredí Jánskej Doliny. Toto územie sa nachádza v malebnej scenérii Národného parku Nízke Tatry, ktoré bude dokonalým miestom pre cvičenie a relax alebo potulkám v prírode. V hoteli sa nachádza fitness centrum, veľký plavecký bazén, športová hala ako aj multifunkčné ihrisko vonku, wellness, detská herňa, alebo za doplatok prenájom bowlingovej dráhy či bicykla.

liptovský ján ubytovanie

 

ubytovanie liptovský ján

 

ubytovanie liptovsky jan

 

Aké izby sú v ponuke?

Budú, dúfame, presne také, kde si povieš „WAU, tu sa cítim veľmi dobre!“

Hotel poskytuje ubytovanie vo vkusne a moderne zariadených izbách, ktoré sú väčšinou 2-ložkové, niektoré s možnosťou prístelky, disponuje pár 3-lôžkovými izbami a apartmánmi. Pre rodiny s deťmi má hotel k dispozícií detské postieľky, detské stoličky a detské vaničky na kúpanie. Izby sú vybavené LCD TV obrazovkou + Wi-Fi, vlastnou súkromnou kúpeľnou s vaňou alebo sprchovacím kútom, trezorom, županom a osuškami. Väčšina izieb je s balkónom.

 

Parkovanie:

Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).

pobyt liptov

 

liptovsky jan ubytovanie

 

Bude zabezpečená aj strava?

Samozrejme áno. Jedenie patrí neodmysliteľne k pohybu, a preto sa na tomto pobyte zabezpečila strava formou plnej penzie. ;-) Začneme v piatok večerou a budeme končiť raňajkami v nedeľu. Jedlo bude podávané formou bufetov.

pobyt na liptove

 

Koľko dovolenka stojí?

 • ÚVODNÁ CENA 219 €/osoba CENA PLATÍ LEN DO 16.3.2020 (v prípade prístelky 189 €/osoba)
 • 229 €/osoba cena od 17.3.2020 (v prípade prístelky 199 €/osoba)
 • ÚVODNÁ CENA dieťa do 11,99 rokov 169 € na základnom lôžku/149 € na prístelke platí pri objednávke do 16.3.2020. Následne sa v prípade voľnej kapacity od 17.3.2020 zvýši na 179 € na základnom lôžku /159 € na prístelke.

na liptove

 

fitness pobyty

 

Čo je v cene dovolenky zahrnuté?

 • ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky alebo apartmánoch v hoteli ALEXANDRA WELLNESS HOTEL*** na 3 dni/2 noci (piatok, sobota, nedeľa)
 • stravovanie formou plnej penzie (pia-večera, sob-raňajky, obed, večera, ned-raňajky).
 • vstup do wellness 3 hod./denne vstup do saunového sveta (masáže sú za doplatok)
 • osobné výživové poradenstvo
 • cvičenie s profi trénermi
 • skvelá partia 😉

Cena neobsahuje komplexné cestovné poistenie, nápoje pri plnej penzii a dopravu.

STORNO PODMIENKY

V prípade zrušenia pobytu Fitshaker s.r.o. má plnú možnosť nárokovať si čiastku za pobyt podľa podmienok storna hotela.
 • pri storne do 21 pracovných dní pred dňom rezervácie služieb v hoteli 0% z ceny dohodnutých služieb
 • pri storne od 21 do 14 pracovných dní pred dňom rezervácie služieb v hoteli 30% z ceny dohodnutých služieb
 • pri storne od 13 do 7 pracovných dní pred dňom rezervácie služieb v hoteli 40% z ceny dohodnutých služieb
 • pri storne od 6 do 3 pracovných dní pred dňom rezervácie služieb v hoteli 50% z ceny dohodnutých služieb
 • pri storne od 2 do 0 pracovných dní pred dňom rezervácie služieb v hoteli 100% z ceny dohodnutých služieb

welness pobyty

 

Na akých trénerov a cvičenia sa môžeš tešiť?

Na cvičenie sa môžeš tešiť s trénerkami Luckou Švaral, ktorá sa postará o našu náladu s jej úsmevom v rytme LATINO hudby, Jankou Kopačovou Jánošíkovou, ktorá nám posilní a spevní celé telo a Nikol Chovanciviu, u ktorej nebude chýbať pokoj, pohodlie a utíšenie mysle od bežných starostí pri joge a meditáciách. Taktiež, ako čerešničkou na torte bude Matúš Špirko, ktorý s nami povedie motivačnú prednášku a konzultácie ohľadom stravovania.

Lucka Švaral je spoluzakladateľkou Fitshakera, certifikovaná Zumba inštruktorka s vyše 9-ročnými skúsenosťami, osobná trénerka a lektorka skupinových cvičení, inštruktorka intervalových cvičení HIIT, Aqua Zumby a cvičení pre deti, výživová poradkyňa. Zároveň je aj hlavnou autorkou kníh Z fitka do kuchyne, spoluautorkou knihy Zdraví papkáči, Fitness diárov či kalendárov.

lucia švaral

Janka Kopačová Jánošíková vyštudovala katedru telesnej výchovy, obor managment športu a voľného času, neskôr aj učiteľstvo telesnej výchovy a zdravej výživy. Šport je jej vášeň a práca zároveň. Pracuje ako kondičná trénerka, vedie skupinové športy pre ženy, ale aj pre mužov, je inštruktorka aerobiku, power jogy, lyžovania. Venuje sa kondičným tréningom na budovanie svalstva, ale svoje hodiny venuje aj tehotným ženám alebo ženám trpiacimi diastázou.

spevnenie tela

Nikol Chovancová sa od detstva venovala rôznym druhom pohybu, najmä tancu, pri ktorom cítila slobodu a radosť. Neskôr cvičila aeróbne cvičenia a venovala sa zdravej výžive, až kým nenatrafila na jogu. V joge našla všetko: radosť z pohybu, uvoľnenie tela a mysle, spojenie so sebou a odpovede na hlbšie otázky. Joge sa aktívne venuje od roku 2008. Najväčšou odmenou je pre ňu učiť ľudí a vidieť ako robia pokroky a ako im joga pomáha zlepšiť kvalitu ich života.

cvičenie na chrbát

Matúš Špirko je skúsený tréner, autor publikácií a zakladateľ spoločnosti COACH OF PEOPLE, ktorej zmyslom sú premeny ľudí podľa ich prianí a snov – priberanie váhy, jej redukcia, formovanie postavy, budovanie kondície a zmena osobnosti. Svoju prácu berie ako životné poslanie. Aby lepšie pochopil svojich klientov nielen po fyzickej stránke, ale hlavne po psychickej, pustil sa dobrovoľne do procesu priberania a následného chudnutia, o ktorom natočil film PREMENA.

matúš špirko

Program cvičení bude zaručene pestrý (Sexy Body, Tabata, Aqua Zumba, Power Joga, harmonizačná Joga, meditácie Joga a mnoho ďalšieho).

 

Ako to na našich fitness dovolenkách vyzerá?

 

fitpobyt

joga

víkendové pobyty

cvičenie na brucho

fitness pobyt

aqua zumba

skupinove cvicenie

zumba

pilates

víkendový fit pobyt

 

Zaujalo ma to, no potrebujem ešte viac informácií

Ak máš nejaké otázky, samozrejme, radi na ne zodpovieme. Podľa toho, čoho sa týkajú, nás prosím kontaktuj TU:

 • chcem info ohľadom platby, hotela, či bližších informácií o pobyte na: info@cktulavetopanky.com.
 • chcem info ohľadom cvičenia (presný program bude zaslaný pár dní pred odchodom na dovolenku) na: dovolenka@fitshaker.sk

 

fitshaker

PS: Nakoľko nám chodia od vás dotazy na rekreačné poukazy, dodáme k tomu len toľko, že my o tom nerozhodujeme, bude záležať od aktuálnej legislatívy a vášho zamestnávateľa. Cestovka samozrejme všetky potvrdenia vie pripraviť.

 

My sa už veľmi tešíme na víkendový oddych spojený s cvičení v opäť parádnej zostave. Tá atmosféra na našich dovolenkách človeka skvelo dobíja! Tešíme sa, že spoznáme možno práve teba! ;-)

 

A ako to vyzeralo na iných dovolenkách?

Fitness & Zumba dovolenka 2016 s Fitshakerom na Kréte

Fitness & Zumba dovolenka 2018 s Fitshakerom v Grécku – Chalkidiki

Fitpobyt v Oščadnici 2016 s Jankou Jánošíkovou

Dominika Dlužaninová

Článok bol pridaný dňa 07/03/2020 a zaradený do kategórie: Všeobecné   |   Autor: Dominika Dlužaninová

Komentáre