INFOGRAFIKA: Ako sa darilo ženám v Novoročnej výzve 2018?

Vieš, že do poslednej výzvy sa zapojilo takmer 8 000 žien? Posvietili sme si trošku na čísla a štatistiky, aby sme aj tebe mohli tieto zaujímavosti ukázať. A čo je lepšie, ako zobraziť si to názorne? Obyčajná tabuľka nie je taká pekná ako infografika. Preto sme sa trošku pohrali a prinášame ti názorne zobrazené ako sa ženám v poslednej Novoročnej výzve 2018 darilo. Poď sa na to pozrieť. ;-)

INFOGRAFIKA: Novoročná výzva 2018 v číslach

výzva
Klikni na obrázok pre zväčšenie.

 

# 01: Počet zapojených žien

Dobre vidíš. Keby sme všetky ženy pozvali na jedno spoločné miesto, vzniklo by z toho mesto podobné počtom obyvateľov Námestova. :-)

 

# 02: Celkové zhodené kilogramy

Nie všetky účastníčky výzvy sa zapájajú aj súťažne a vypĺňajú svoje údaje. Tie, ktoré však vyplnili zhodili dokopy krásnych 1 212,7 kg. Ak by si túto váhu chcela s niečím porovnať, predstav si kopu až 10 105 priemerne vážiacich hamburgerov. Sila, čo?

 

# 03-05: Centimetre, ktoré sa niekam stratili

Či už z bokov, stehien alebo pásu. Toto sú výsledky, ktoré ste uviedli. Opäť ti pre lepšiu predstavivosť prinášame porovnanie s jedlami a nápojmi, ktoré by museli tvoriť hadíka, aby si získala rovnakú dĺžku.

1 179 kociek cukru si popravde ani vedľa seba predstaviť neviem. Ty áno? :-)

 

# 06: Dĺžka trvania videí vo Výzve

Za predpokladu, že si odcvičila všetky videá v 50-dňovej výzve (vrátane bonusových), zabralo ti to približne rovnako veľa času, ako keby si tie minúty obetovala pozeraniu 20-minútových častí nejakého (napr. tureckého) seriálu. Nám je jasné, čo je lepšie. :-)

 

# 07: Výška všetkých zapojených žien vo Výzve

Resp. všetkých, ktoré svoju výšku uviedli. Vieme, že reálne by jedna druhej na hlavu neliezla, ale ak by hypoteticky áno, ich výška by bola totožná s 11,5x na seba naukladaných Eiffelových veží. Prípadne Koriacka sopka v Rusku (ani ty si o nej ešte nepočula?) meria toľko isto čo tieto ženy dokopy.

 

# 08: Najobľúbenejšie programy po skončení výzvy

Sexy body, Pilates a Tonnig interval si vás získali úplne najviac. A cvičenia z týchto programov nebudú chýbať ani v novej Novoročnej výzve 2019. ;-)

 

My sme zvedaví na výsledky z Novoročnej výzvy 2019, ktorá začína už v PONDELOK (7.januára). Ešte stále sa stíhaš pridať k nám.

výzva

 

 

Pozri si aj reálne príbehy žien, ktoré v našich výzvach schudli:

Peťka počas výzvy (za 50 dní) schudla 9 kg, no pokračovala ďalej a momentálne váha hlási skoro -12 kg. Ako to dokázala?

Slávka s našimi výzvami a cvičeniami schudla už neuveriteľných 17 kg. A neuveríš, ale musí sa starať až o 5 dcér.

V Novoročnej výzve 2018 schudli aj tieto víťazky. Čo im výzva priniesla?

Katarína Vrbičanová

Článok bol pridaný dňa 01/05/2018 a zaradený do kategórie: Všeobecné   |   Autor: Katarína Vrbičanová

Komentáre