Chceš si zacvičiť toto video?

Najprv si musíš aktivovať členstvo. Pozri si výhody, ktoré získaš.

DĹŽKA VIDEA
04:00
Obtiažnosť
Náučné video
Hodnotenie videa
4.7
Inštruktor
Ivana Maheľová (Eľková)
Ivana Maheľová (Eľková)NOVOROČNÁ VÝZVA 2023
Obľúbené
Inštruktor
Ivana Maheľová (Eľková)
Ivana Maheľová (Eľková)NOVOROČNÁ VÝZVA 2023

Video o stravovaní 9: Ako sa stravovať a cvičiť po výzve

informácie o cvičení

Posledné video od Ivky. Je čas rozlúčiť sa, povedať si čo so stravou ďalej...fňuk, fňuk, smutno nám je. Ale nezúfaj, Fitshaker pokračuje ďalej a ty si naďalej môžeš cvičiť osto šesť! :-) Taktiež ak si sa zapojila do súťaže a nahrala svoju fotku a miery do svojho konta na začiatku výzvy, teraz je čas sa zmerať, odvážiť a odfotiť sa opäť. Ivka ti o tom povie vo videu viac a taktiež si prečítaj podmienky súťaže, kde k súťaži nájdeš všetky info.

Mimochodom,
ĎAKUJEME, že si bola vo výzve s nami! Bolo nám cťou :-). Maj nádherné, prekrásne fit dni!

Inštruktor

Ivana Maheľová (Eľková)
Ivana Maheľová (Eľková)NOVOROČNÁ VÝZVA 2023
Výživa a pomoc ľuďom s nadváhou je mojou profesiou už 6 rokov, no v prvom rade je práca s ľuďmi, ktorí chcú zmeniť svoj životný štýl, mojou najväčšou vášňou. Pred 12 rokmi som mala sama nadváhu. V tom období nebolo k dispozícii také množstvo informácií a zdrojov ako v súčasnosti, preto som musela svoju hmotnosť redukovať samovoľne a preto som začala študovať, skúšať a vzdelávať sa. Mnohokrát som zažila s chudnutím úspech, no aj veľa pádov a sklamaní. Viem, aké to je, keď sa vo svojom tele človek necíti dobre, poznala som jo-jo efekt, no zároveň aj úžasný pocit, keď naplníte svoj cieľ. Počas týchto rokov som s menšími prestávkami zistila, ako váhu zredukovať natrvalo a udržať si optimálnu hmotnosť tak, aby ste z jedla mali radosť a nemuseli si odopierať všetko, čo máte radi. V roku 2012 som sa rozhodla stať certifikovanou nutričnou poradkyňou a venovať sa výžive naplno a profesionálne. Je to najkrajšie a najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Vyvinula som individuálny výživový koncept www.jedalnicky.sk, ktorý dodnes pomohol stovkám žien, mužov a adolescentov zredukovať svoju hmotnosť, naučiť sa správne stravovať a natrvalo zmeniť životný štýl. Mojou prioritou je odborné vypracovávanie individuálnych stravovacích plánov výlučne z dostupných potravín, individuálny prístup ku každej klientke a neobmedzená podpora. Je to moje poslanie a životná cesta. Som hrdá na každú premenu, každú ženu, ktorá sa rozhodne zmeniť svoj životný štýl, pretože práve rozhodnutie a presvedčenie je to najdôležitejšie. Milujem svoju prácu a robím všetko pre to, aby som pomohla zmeniť pohľad na stravovanie čo najväčšiemu počtu ľudí. 6-ročná prax v profesionálnom zostavovaní individuálnych stravovacích plánov Zatiaľ vyše 1 200 úspešných redukcií hmotnosti rôznych typov klientov Pomoc pri poruchách príjmu potravy aj extrémnej obezite Certifikát Nutričný špecialista Prednášková činnosť Zakladateľka online konceptu www.jedalnicky.sk Autorka knihy To najlepšie pre tvoje supertelo Kontakt: Facebook: Do formy zdravou výživou WEB: www.jedalnicky.sk
Čítať viac

Moja poznámka

Páči sa ti tento program? Predtým, ako si ho zacvičíš si musíš aktivovať členstvo

Klasické fitko

Svoje krivky vystavuješ na verejnosti

Jedno miesto, tí istí ľudia

Zápchy, preplnená MHD, preplnené parkoviská

Mnoho času stráveného mimo domova

Hľadanie opatrovateľky alebo fitka s detským kútikom

Musíš si obliecť drahé trendy oblečenie aby si zapadla

Keď odídeš z hodiny skôr, cítiš sa trápne

Cca 80 €/ mesiac

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma na teba nikto nepozerá

Cvič kedykoľvek chceš

Stačí prísť k zariadeniu s internetom a cvičíš

Viac času na rodinu a priateľov

Počas cvičenia môžeš strážiť deti

Cvič v pokoji aj v pyžame a nenalíčená

Cvičenie môžeš kedykoľvek prerušiť

Len null€/ mesiac

info icon

100% záruka vrátenia peňazí. Vyskúšaj PREMIUM členstvo na 2 mesiace. Ak si myslíš, že to nestojí za € mesačne, ihneď ti vrátime peniaze a zrušíme účet bez akýchkoľvek otázok a pripomienok.

warranty