Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

N.VÝZVA 2017 - So stoličkou za úžasným telom

Lea Grančič
Lea GrančičDYNAMIC PUMP
Nenastavená
133 kcal
5.0
26 min
0 videní

Informácie o cvičení

Na stoličke sa zadok nevypracuje, ale ak ju použijeme ako cvičebnú pomôcku, tak je všetko možné! Čakajú nás tieto cviky: 1. cvik- výpad na špičkách so zdvihnutím kolena do oblúka, 2. cvik- podrepy na špičkách, 3. cvik- krab s pretočením do planku a s klikom, 4. cvik- tricepsový klik so stoličkou, 5. cvik- superman v ľahu na bruchu, 6. cvik- skracovačky  s pritiahnutím ruky ku kolenu a ku chodidlu.

UPOZORNENIE! Ak máš dostatok fyzických síl, pre ešte lepšie výsledky trénerka Lea Grančič odporúča si dať ešte jednu sériu, aby si mala komplexnú cvičebnú jednotku. Dokopy si teda odcvičíš 3 série týchto 6-tich cvikov.

BONUS! Ak sa Ti zdá dnešné výzvové video náročné, nevadí, spusti si toto video s Jankou Jánošíkovou TU

Máš problém s prehrávaním tohto videa? (Ide Ti pomaly, seká atď)? Zníž si jeho kvalitu vpravo dole pod videom (tlačidlo HD) zmeň na najnižšiu možnú hodnotu. Ak to nepomôže, tak odporúčame poriadne aktualizovať svoj internetový prehliadač (najnovšie pluginy), alebo ho rovno celý preinštalovať. Odporúčame prehliadače Chrome, Mozilla.

Pomôcky: Podložka na cvičenie, stolička

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Lea Grančič
Lea GrančičDYNAMIC PUMP
Ahoj, volám sa Lea a v nasledujúcich riadkoch by som ti chcela predstaviť svoju prácu, hobby a neoddeliteľnú súčasť života v jednom. Ako lektorka a prezentérka skupinových cvičení pôsobím viac ako 16 rokov. Už počas štúdia na vysokej škole FTVŠ a MFF UK som začala pôsobiť ako inštruktorka aerobiku a posilňovacích foriem skupinových cvičení. Vzhľadom na to, že sa aerobik postupom času vyvíjal a do skupinových cvičení vstupovali nové momenty, zväčšoval sa i môj záujem o novinky a trendy v tejto oblasti. Svoje vzdelanie a odbornosť som rozšírila o posilňovacie formy aerobiku a skupinových cvičení a tanečné formy aerobiku. Okrem prezentérky aerobiku pôsobím už skoro 10 rokov aj ako lektorka a školiteľka. Pre viaceré školy som viedla a vediem školenia Inštruktor aerobiku I. a II. triedy. Okrem školení, ktoré zvyšujú trénerské vzdelanie, lektorsky vediem odborné školenia: diplomy a workshopy. Pomôcť ľuďom dosiahnuť svoje ciele, prekonať samého seba, prežiť pocit „dokázal som to“... to sú momenty, ktoré sú pre mňa nenahraditeľné. Dosiahnuté vzdelanie: Inštruktor IFAA Licencia A Inštruktor 1. triedy aerobiku SZRTVS Step diplom, Body work diplom, Bosu diplom, Body pump Fx diplom Schwinn cycling inštruktor Prezentér Body ART Level I
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP