12 x áno pre Fitness diár 2017. Prečo ho jednoducho musíš mať?

Na svete je náš nový Fitness diár 2017. Pozri sa, čo všetko sa na jeho stránkach nachádza, a na aké novinky sa môžeš tešiť. Dali sme doň kus nášho srdca, tak veríme, že to pri jeho listovaní ucítiš, a že s ním bude pre teba rok 2017 skutočne výnimočný.

Je tento diár určený aj pre teba?

Stačí, ak odpovieš na jednoduchú otázku: Chceš sa vo svojom tele cítiť fantasticky počas každého dňa? Ak je tvojou odpoveďou hlasné ÁNO, tak potom bude tento diár tvojím nerozlučným „parťákom“ na ceste k zdravšiemu a krajšiemu JA. Budeš si ho pochvaľovať nielen vtedy, ak chceš schudnúť, ale i v prípade, že si chceš trošku vyformovať postavu alebo „iba“ žiť zdravo a cítiť sa výborne. Byť vďačná za všetko, čo ti život prinesie, zmeniť pohľad na svet a myslieť pozitívnejšie. Stať sa lepšou verziou samej seba.

Vravíš si, že toto všetko je síce pekné, ale už sa poznáš, a ako rýchlo k tebe motivácia príde, rovnako rýchlo uteká kadeľahšie? Presne pre tieto prípady potrebuješ Fitness diár viac, ako ktokoľvek iný. Nakopne ťa, keď nebudeš vládať. Usmerní ťa na tú správnu cestičku, keď sa budeš cítiť bezmocne a vytvorí ti útočisko, kde sa môžeš vypísať zo svojich myšlienok. Jednoducho, povinná výbava do kabelky každej modernej ženy :-).

diár

Čo všetko vlastne na stránkach diára nájdeš?

Ak si myslíš, že tento diár má možno peknú obálku, ale vo vnútri bude len kvantum prázdnych strán, si na omyle. Je v ňom síce dostatok miesta na zapisovanie, ale tiež množstvo tipov, zaujímavých informácií a vychytávok, ktoré ťa dovedú k zdravšiemu a krajšiemu JA. A navyše, zapracovali sme aj pripomienky od používateliek minuloročného diára a vychytali sme všetky muchy (aspoň dúfame:-), takže Fitness diár 2017 je ešte vymakanejší a praktickejší. Nájdeš v ňom aj:

1. Bojový plán na rok 2017 – a s ním aj konkrétny manuál, ako si konečne splniť všetky svoje ciele a sny.

2. Priestor na zapisovanie dlhodobých a krátkodobých cieľov i úspechov a hlavne vďaky, ktoré sú pre tvoje napredovanie veľmi dôležité – práve preto sme pred každým mesiacom vyhradili priestor na spísanie cieľov na daný mesiac. Po každom týždni i celom mesiaci nájdeš v diári priestor na zhodnotenie. Aby si sa mohla obzrieť späť a s nadhľadom sa pozrieť na všetko, čo sa ti za daný čas podarilo. Pochváliť sa. Byť na seba hrdá. Prípadne napísať, v čom sa chceš ešte zlepšiť a na čom chceš viac pracovať. Dozvieš sa tiež, aká je vďačnosť pre tvoj život dôležitá, a ako veľa dokáže zmeniť.

3. Týždenný plánovač cvičenia – na začiatku každého týždňa si môžeš presne naplánovať, čo budeš cvičiť a kedy budeš cvičiť. S takýmto prehľadným plánom ti nebude hroziť, že ťa premôže lenivosť alebo iné výhovorky. Tým, že si cvičenie vopred naplánuješ, budeš mať veľkú motiváciu plán aj dodržať. Navyše, s plánovačom budeš presne vidieť, kedy si čo cvičila, na akú partiu si sa zamerala a ľahšie odpozoruješ svoje pokroky.

diár na týždeň

4. Zdravé tipy a rady –  množstvo hodnotných informácií o stravovaní (napr. čo jesť pred a po cvičení; ktoré potraviny jesť cez zimu, a ktoré počas letných dní,…), o cvičení (napr. prečo milovať svalovicu; o dôležitosti regenerácie a oddychu; o tom ako získať sexi bruško,…),  o zdravom  životnom štýle (napr. zaujímavé informácie o strese, a ako ho znížiť; 5 sladkých pravidiel, ktoré musíš poznať,…), či o pozitívnom myslení s najvýstižnejšou vetou „Som sama sebou, lebo takto mi to najviac pristane.“ A veľa, veľa ďalších skvelých i prekvapivých rád o cvičení, chudnutí, pozitívnom prístupe a živote nabitom energiou, radosťou a láskou.

5. Výzvy mesiaca – každý mesiac nájdeš jednu novú výzvu. Pre tvoje lepšie a krajšie JA. Všetky výzvy sú zostavované tak, aby si každý mesiac posilnila inú časť svojej osobnosti, či už fyzickú alebo tú duševnú. Vedz, že výzvy nie sú vždy jednoduché, ale vyjdeš z nich silnejšia, zdravšia, disciplinovanejšia, pozitívnejšia, ale i pokojnejšia, urobíš niekomu radosť, získaš viac odvahy a mnoho ďalšieho. A to stojí za to, však? :-)

diár na ceste

6. Zdravé a rýchle recepty– jednoduché, skvelé, chutné recepty na najlepšie lievance na svete, kokosové tyčinky, zdravé snacky, ale i rýchle nátierky či sladkosti bez výčitiek. Recepty pripravili odborníci na zdravé stravovanie (Silvia Horecká, Henrieta Peškovičová a i.), foodblogeri (Angie bakes, Tinka z Tinkine recepty, no i víťazka tohtoročného MasterChef  Martinka Grňová) a i naše skvelé blogerky.

7. Obrovskú dávku podpory, motivácie, a inšpirácie – nechce sa ti ísť cvičiť? Nevieš nič zdravého uvariť? Opäť si si zamaškrtila viac ako si chcela? Máš deň “pod psa”? Každý ťa iba rozčuľuje? Zastav na chvíľku a zhlboka sa nadýchni. Pomôcť ti môžu napríklad motivačné stránky od fitness trénerov či inšpiratívnych osobností, ktoré ti zdvihnú náladu a nedovolia ti potknúť sa a spadnúť.

08

8. Afirmácie – každý týždeň ti ukážu, aká si výnimočná a že sa pozitívne myslenie môže stať neoddeliteľnou súčasťou tvojho života.

9. Omaľovávanky – stráv príjemné chvíle sama so sebou. Na prvých stranách diára nájdeš hneď 2 krásne omaľovávanky vytvorené špeciálne pre TEBA. Nech i ty zažiješ ten hrejivý pocit pri návrate do detstva, keď si ako dievčatko trávila čas maľovaním :-). Užívaj si ten čas a zamiluj si ho!

10. Vyznačené dni z lunárneho kalendára – chceš vedieť, kedy sa neodporúča piť káva? Alebo kedy je vhodné odľahčiť si jedálniček? Kedy je skvelý deň zájsť na masáž, či do sauny? Kedy je pokožka citlivejšia na slnko či kedy si urobiť čas pre seba a svojich najdrahších? Nemusíš pátrať…všetko budeš mať vyznačené v tomto diári. Rovnako aj zaujímavé medzinárodné dni, aby si na nič dôležité nezabudla.

diár rady

11. Stránky na zapisovanie: prečítaných kníh, inšpiratívnych myšlienok, dôležitých kontaktov, vlastných poznámok a postrehov, dovolenkový ťahák na leto a priestor na zhodnotenie celého roka 2017.

12. Praktický menštruačný kalendárik a informácie o menštruácii, o jednotlivých menštruačných fázach, a ako ich využiť vo svojej prospech a mať ich rada; informácie o lunárnom kalendári, o fázach mesiaca, ktoré na nás vždy inak vplývajú; prehľad prázdnin; kalorické tabuľky a veľa, veľa ďalšieho.

diár s babou

Ako darček sme pre teba pripravili aj krásne vystrihovacie, motivačné záložky – jednu i so zapisovaním svojich cieľov a kalendárik do peňaženky. S nádhernou grafikou a motivačnými textami. Aby si mala každý jeden deň dôvod na úsmev.
A týmto nekončíme! K diáru automaticky získaš aj darček: Upgradnutý FITNESS ZÁPISNÍK JEDÁL A CVIKOV úplne zdarma. Dostaneš ho v elektronickej forme a je určený pre všetkých, ktorí chcú schudnúť a mať prehľad nad tým, čo jedia a kedy a ako cvičia. Vedela si, že ľudia, ktorí si svoj progres zapisujú, dosahujú výsledky oveľa rýchlejšie? Využi tento zápisník (môžeš si ho buď vytlačiť alebo použiť elektronickú verziu) a maj svoje stravovanie a cvičenie pod kontrolou. Môžeš si do neho zapisovať: všetky skonzumované jedlá, prijaté kalórie, pitný režim, dĺžku spánku i stresové dni, ale i dátum tvojho cvičenia, počet spálených kalórií (na konci zápisníka nájdeš aj prehľadnú tabuľku spálených kalórií podľa jednotlivých cvičení a váhy), pocity po cvičení, konkrétne cviky, série a počet opakovaní, a tiež si môžeš zapísať s akou hmotnosťou si daný cvik zacvičila, ak si použila nejaké závažie.

My ideme do Fitness diára 2017 na 100 % a čo ty? Vydáš sa s nami na túto úžasnú cestu? :)

otvorený diár

Vedela si o tom, že

–        ak sa budeš denne len 2 minúty venovať svojmu Fitness diáru (prečítaš si niečo motivačné, uvaríš si nový zdravý recept, zapíšeš si cvičenie,…), tvoje výkony sa zlepšia, TY sa zlepšíš!

–        je veľmi dobré pozrieť sa aj spätne na svoje výsledky, na svoje stravovanie a povedať si, čo by si mohla urobiť pre seba lepšie,

–        ak vytrváš svoje zapisovanie po dobu 6 týždňov, stane sa pre teba krásnym zvykom. Zvyk cvičiť, pozitívne myslieť, zdravšie sa stravovať, oddychovať a neprepínať svoje sily a omnoho viac, čo ti tohtoročný diár prinesie,

–        a v neposlednom rade náš Fitness diár ti môže pomôcť, aby si bola úprimná sama k sebe a to denne! Budeš viac chápať, prečo si to dnes nedokázala. Ale zajtra je opäť nový deň, nový začiatok, aby si si svoje cvičenie zapísala a aj ho odcvičila. Rovnako svoju stravu a tiež všetko ostatné.

–        pomôže ti dosiahnuť pokrok. To, že pôjdeš (aj keď len krôčik po krôčiku) vpred, a to je na tom skvelé!

01

Referencie na náš minuloročný Fitness diár 2016

Peťka S.

Ánoooooooooooo!!! A červený ♥ To je super! Moja obľúbená farba :-)
Veľmi sa na tento diár teším. Taká maličkosť a takto mi pomohla znížiť váhu. V januári 1.1. 2016 som vážila 61,4 kg a pri poslednom meraní 54,1 kg. Každý mesiac je to o niečo menej. Nikdy by som neverila, že je toto možné :-). Veľmi sa na nový diár teším a vrelo ho odporúčam :-).

Simonka Š.

S vaším Fitness diárom 2016 sa mi podarilo úplne zmeniť životný štýl a moja váha šla dolu o – 19 kg, zatiaľ, teším sa na nový diár 2016.

Miška B.

Fitness diár 2016 ma neuveriteľne namotivoval, vďaka nemu sa pravidelne hýbem, schudla som a pekne si v ňom všetko organizujem a zároveň si tam aj píšem úspech dňa, vždy toľko úspechov, koľko voľných riadkov v dni ostalo, takže to mám aj ako pekný denníček, ktorý si konečne pravidelne píšem, nie ako všetky ostatné, čo po mesiaci prestali baviť :)

Peťka J.

Je to až priam neuveriteľné, ako jeden diár mení osudy, tak ako aj môj. Keď som na neho natrafila v januári, ani by ma vôbec nenapadlo, že zapíšem jeho každú jednu stranu, zmením úplne stravovanie, začnem cvičiť, schudnem 6 kíl, spevním si krásne postavu a to všetko sa mi podarilo aj vďaka neskutočným motiváciám obsiahnutým v diári! A vypísanie cieľov na začiatku roka, tak tie sú skoro všetky splnené… Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Ďakujem Vám, že to pre nás robíte!

Staň sa aj ty lepšou verziou samej seba vďaka Fitness diáru 2017!

Lucia Jurčová

Článok bol pridaný dňa 10/10/2016 a zaradený do kategórie: Všeobecné   |   Autor: Lucia Jurčová

Komentáre