ochutnavka na cesty

Ochutnávkový mix

Dostupné skladom

Super mix všetkých Fitshaker jednoporcioviek (proteínov a kaší) za zvýhodnenú cenu!

9,90 €12,00 €
1

Prinášame ti super mix všetkých našich jednoporcioviek (proteínov a kaší) za zvýhodnenú cenu!

Ochutnaj všetko čo ti Fitshaker ponúka a v plnej veľkosti si vyber to, čo ti sadne!

A sľubujeme, že si vyberieš😉😁!

Ochutnávkový mix obsahuje:

Fitshaker proteíny

V balíčku nájdeš naše proteíny s prírodným čistým zložením a úžasnou chuťou, bez zbytočností, aditív a zdraviu škodlivých látok. Proteíny obsahujú pravé kakao a skutočnú mletú vanilku bourbon.

Fitshaker vegánske proteíny majú v zložení až 4 proteínové zložky (mandľovú a hrachovú bielkovinu, bielkovinu z konopy siatej aj ryžovú zmes), vďaka ktorým obsiahnu väčšie spektrum a pomer aminokyselín.

Fitshaker srvátkové proteíny majú skutočne vysoký obsah srvátkových bielkovín. Vanilkový srvátkový proteín obsahuje až 98 % srvátkových bielkovín a čokoládový má v zložení až 89 % srvátkových bielkovín a 10 % pravého kakaa.

My odporúčame proteíny rôzne kombinovať – vegánske aj srvátkové – tak, aby sme prostredníctvom nich doplnili telu, čo najširšie výživové spektrum. Proteíny je ideálne konzumovať po tréningovej aktivite. Môžeš si ich klasicky rozmiešať vo vode, mlieku či rastlinnom nápoji alebo sa inšpirovať skvelými receptami s použitím proteínov na našom Fitshaker blogu.

Fitshaker raňajkové kaše

Ochutnávkový mix obsahuje aj 2 príchute našich Fitshaker kaší takisto s jednoduchým a vyváženým zložením. Snažili sme sa vytvoriť kaše s originálnou nevšednou chuťou a zároveň s úžasnou výživovou hodnotou. Kaše sú namixované z bezlepkových ovsených a pohánkových vločiek a osladené kokosovým cukrom. Jedna kaša obsahuje lyofilizované mango, ananás, pitahayu a mandle. Druhá má v zložení lyofilizované marhule, maliny, kokos a orechy kešu. Tak čo myslíš, ktorá ti bude chutiť viac?

Navyše kaše sú pripravené do 5 minút! Stačí ich zaliať horúcou vodou, mliekom, či rastlinným nápojom, premiešať a nechať 5 minút odstáť. Kaše môžeš aj chvíľku povariť, prípadne namiešať, ešte s inými vločkami, čo máš doma. Nakoniec si kašu dochuť kúskami ovocia, orieškami, semienkami alebo Fitnutkou. Fantázii sa medze nekladú 🙂.

Viac inšpirácie na raňajkové kaše nájdeš na našom blogu.