proteinovy drink vanilkovy

PROTEIN SHAKE Srvátkový - vanilka 30 g

Dostupné skladom

Srvátkový PROTEIN SHAKE vanilka – čisté zloženie a úžasná chuť!

1,60 €1,75 €
1

Proteín, ktorý si pripravíme po tréningu my sami  a odporučili by sme ho aj najlepšej kamoške. Presne to boli naše nároky, z ktorých sme nechceli ustúpiť ani o 1 %.

Preto sme na túto novinku extrémne pyšní! Fitshaker proteíny majú čisté zloženie a úžasnú chuť!

Vyberieš si srvátkový alebo vegan proteín? A s akou príchuťou? Čokoládovou alebo vanilkovou? Ideš do toho naplno s 350 g balením alebo si vezmeš jednoporciové balenie do vrecka 🤔?

 

Srvátkový PROTEIN SHAKE vanilka – BENEFITY:

  • Proteín má čisté a jednoduché zloženie, ktoré neobsahuje žiadne zbytočnosti, aditíva ani zdraviu škodlivé látky.
  • Tento proteín obsahuje najviac bielkovín na 100 g zo všetkých z našej ponuky – až 98 % srvátkových bielkovín.
  • Výživové údaje sú 74,2 g bielkovín na 100 g, to je až 22,3 g bielkovín na 1 porciu (30 g).
  • Zvyšné 2 % zloženia tvoria kvalitná mletá vanilka odrody Bourbon, prírodná vanilková aróma, prírodné sladidlo zo stévie a slnečnicové lecitíny.
  • Pomletá vysokokvalitná prírodná vanilka spolu s prírodnou vanilkovou arómou dokonale zvýraznili vanilkovú vôňu a chuť proteínu. Prírodná vanilková aróma je neutrálna prísada, ktorá nemá negatívny vplyv na ľudský organizmus, získava sa z prírodných zdrojov, bez ďalších chemických úprav. Žiadne umelé farbivá, umelé arómy, a teda ani umelá chuť!
  • Prírodné, bezpečné a nekalorické sladidlo z rastliny stévie neovplyvňuje hladinu krvného cukru.
  • Slnečnicové lecitíny použité v proteíne ako konzervant a stabilizátor patria medzi bezpečné, zdraviu prospešné emulgátory.
  • Výborná rozpustnosť proteínu.

V ponuke máme jednoporciové 30 g balenia na cesty či ochutnávku alebo 350 g balenia s cca 11 porciami.

 

Zloženie a výživové údaje

Protein shake - vanilková príchuť - sypká zmes zo srvátkových bielkovín s vanilkovou príchuťou na prípravu nápoja.

Zloženie: srvátkový bielkovinový koncentrát WPC80 (srvátkové bielkoviny) 98 %, bournon vanilka mletá, prírodná aróma - vanilka, sladidlo: glykozidy steviolu zo stévie, emulgátor: slnečnicové lecitíny.

Krajina pôvodu základnej zložky (srvátkový bielkovinový koncentrát WPC80): Holandsko.

Vyrobené na Slovensku.

Výživové údaje na 100g: Energia 1744 kJ / 417 kcal; Tuky 7 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 4,8 g; Sacharidy 8,1 g z toho cukry 5,6 g; Bielkoviny 74,2 g; Soľ 0,4 g.

Výživové údaje na 1 porciu 30g: Energia 523,2 kJ / 125,1 kcal; Tuky 2,1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,4 g; Sacharidy 2,4 g z toho cukry 1,7 g; Bielkoviny 22,3 g; Soľ 0,1 g.

 

Príprava, skladovanie, upozornenia

Príprava: 30 g (1 porciu) zmiešajte s 300 ml tekutiny (vodou, mliekom, či rastlinným nápojom) a dobre premiešajte. Ideálne konzumovať po tréningovej aktivite.Skvelé tipy na recepty s využitím proteínov nájdete aj na našom Fitshaker blogu.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách od +6°C do +25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Spotrebujte do 4 mesiacov od otvorenia.

Upozornenia: Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nezabúdajte na dôležitosť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Odporúčame neprekračovať uvedenú dávku.

 

Balenie

Hmotnosť balenia: 30 g

Balenie obsahuje 1 porciu.

Konzumujte 30 g výrobku za deň.