vegan protein na cesty

PROTEIN SHAKE VEGAN - čokoláda 30 g

Dostupné skladom

VEGAN PROTEIN SHAKE čokoláda – čisté zloženie a úžasná chuť!

1,60 €1,75 €
1

Proteín, ktorý si pripravíme po tréningu my sami  a odporučili by sme ho aj najlepšej kamoške. Presne to boli naše nároky, z ktorých sme nechceli ustúpiť ani o 1 %.

Preto sme na túto novinku extrémne pyšní! Fitshaker proteíny majú čisté zloženie a úžasnú chuť!

Vyberieš si srvátkový alebo vegan proteín? A s akou príchuťou? Čokoládovou alebo vanilkovou? Ideš do toho naplno s 350 g balením alebo si vezmeš jednoporciové balenie do vrecka 🤔?

 

VEGAN PROTEIN SHAKE čokoláda – BENEFITY:

  • Vegan proteín s príchuťou čokolády má čisté a jednoduché zloženie, ktoré neobsahuje žiadne zbytočnosti, aditíva ani zdraviu škodlivé látky.
  • Je to viaczložkový proteín až zo 4 proteínových zložiek (spolu 82 % zloženia), vďaka ktorým obsiahne väčšie spektrum a pomer aminokyselín. Tvoria ho hrachová bielkovina, bielkovina zo semienok konopy siatej, mandľová bielkovina a ryžová zmes.
  • Výživová hodnota je 32,2 g bielkovín na 100 g, to je 9,6 g bielkovín na 1 porciu (30 g).
  • 16 % zloženia tvorí kvalitný kakaový prášok.
  • Zvyšné 2 % zloženia tvoria prírodné sladidlo zo stévie, slnečnicové lecitíny a prírodná čokoládová aróma.
  • Prírodné, bezpečné a nekalorické sladidlo z rastliny stévie neovplyvňuje hladinu krvného cukru.
  • Slnečnicové lecitíny použité v proteíne ako konzervant a stabilizátor patria medzi bezpečné, zdraviu prospešné emulgátory.
  • Prírodná čokoládová aróma je neutrálna prísada, ktorá nemá negatívny vplyv na ľudský organizmus, získava sa z prírodných zdrojov, bez ďalších chemických úprav. Dokonale zvýraznila čokoládovú vôňu a chuť proteínu.
  • Žiadne umelé farbivá, umelé arómy, a teda ani umelá chuť!
  • Výborná rozpustnosť proteínu.

Tento proteín je skvelou voľbou nielen pre vegánov, pre ľudí s alergiami a intoleranciami, ale aj pre ľudí, ktorí chcú prispieť k udržateľnejšiemu spôsobu života menšou konzumáciu živočíšnych výrobkov. My vo Fitshakeri odporúčame, ak je to možné, jednotlivé typy proteínov kombinovať 🙂.

V ponuke máme jednoporciové 30 g balenia na cesty či ochutnávku alebo 350 g balenia s cca 11 porciami.

 

Zloženie a výživové údaje

Vegan Protein Shake - čokoládová príchuť - Sypká zmes z rastlinných bielkovín s kakaom a s čokoládovou príchuťou, na prípravu nápoja. Obsahuje sladidlo. S vysokým obsahom bielkovín.

Zloženie: hrachová bielkovina (Pisum sativum) 23 %, bielkovina zo semien konopy siatej (Cannabis Sativa L.) 23 %, mandľová bielkovina (Prunus dulcis) 18 %, NUTRIZ MOL ® ryžová zmes (ryža siata, ryžový sirup, ryžový škrob, ryžová múka) 18 %, kakaový prášok (Theobroma Cacao) 16 %, prírodná aróma – čokoláda, sladidlo: glykozidy steviolu zo stévie, emulgátor: slnečnicové lecitíny.

Krajina pôvodu základnej zložky (mandľová bielkovina): Španielsko, (hrachová bielkovina): EÚ, (bielkovina zo semien konopy siatej): EÚ.

Vyrobené na Slovensku.

Výživové údaje na 100 g: Energia 1690 kJ / 388 kcal; Tuky 8,2 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 4,1 g; Sacharidy 39,3 g z toho cukry 7,8 g; Bielkoviny 32,2 g; Soľ 0,3 g.

Výživové údaje na 1 porciu 30 g: Energia 507 kJ / 116,7 kcal; Tuky 2,6 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g; Sacharidy 11,8 g z toho cukry 2,4 g; Bielkoviny 9,6 g; Soľ 0,1 g.

 

Príprava, skladovanie, upozornenia

Príprava: 30 g (1 porciu) zmiešajte s 300 ml tekutiny (vodou, mliekom, či rastlinným nápojom) a dobre premiešajte. Ideálne konzumovať po tréningovej aktivite.Skvelé tipy na recepty s využitím proteínov nájdete aj na našom Fitshaker blogu.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách od +6°C do +25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Spotrebujte do 4 mesiacov od otvorenia.

Upozornenia: Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nezabúdajte na dôležitosť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Odporúčame neprekračovať uvedenú dávku.

 

Balenie

Hmotnosť balenia: 30 g

Balenie obsahuje 1 porciu.

Konzumujte 30 g výrobku za deň.