Chceš si zacvičiť toto video?

Najprv si musíš aktivovať členstvo. Pozri si výhody, ktoré získaš.

DĹŽKA VIDEA
25:00
Obtiažnosť
Stredná
SPÁLENÉ KALÓRIE
236 kcal
Hodnotenie videa
4.7
Inštruktor
Saška Halmová
Saška HalmováSEXY BODY
Obľúbené
Inštruktor
Saška Halmová
Saška HalmováSEXY BODY

Prekonávanie hraníc

informácie o cvičení

Kto by nemal rád výzvy a prekonávanie samých seba, že? Ak nepočítame úvodnú rozcvičku a záverečný strečing, cvičiť budeme len 10 minút. Ale bez prestávky! Pôjdeme 4 cviky po 6 opakovaní bez prestávky stále dookola. Až kým nebudeme mať 10 minút za sebou. Vybrať si môžeš z ľahšej a ťažšej verzie cvikov. Na začiatok odporúčame ľahšiu. Výzvam a prekonávaniu hraníc zdar!

Inštruktor

Saška Halmová
Saška HalmováSEXY BODY
Ahoj, volám sa Saška a v nasledujúcich riadkoch si môžeš prečítať o mojej práci, ktorú naozaj zbožňujem. V šiestich rokoch som sa začala venovať športovému aerobiku. Mamina ako trénerka modernej gymnastiky ma priviedla k športovému aerobiku. Odmalička ma vodila na tréningy a učila základným pohybovým návykom. Športovému aerobiku som sa venovala do 18 rokov, keď som si pri jednom z tréningov nenatrhla úpon a veľmi ma to brzdilo v ďalšom pokračovaní. Najlepšie umiestnenie v tomto športe bolo druhé miesto na majstrovstvách Európy v Liberci v kategórii step aerobik. V roku 2009 som sa stala inštruktorkou zumby a úplne ma to pohltilo. Vedela som, že práve pohyb spojený s pomocou ľuďom cítiť sa lepšie je to, čo chcem robiť. Preto som sa rozhodla spraviť si kurz osobnej trénerky a to so sebou prinieslo myšlienku zmeniť najskôr svoje telo a potom niečo podobné kázať druhým. Zmena stravy, pravidelné cvičenie vo fitnescentre a aeróbna činnosť rýchlo priniesli priaznivé výsledky a ja som sa dostala až na súťažné pódiá. Pevne verím, že práve pomocou mojich hodín na Fitshakeri sa ti podarí zhodiť nielen prebytočné kilá, ale vyformuješ si aj postavu, po ktorej túžiš. Pamätaj: „Fitnes nie je chvíľkový stav dodržiavania zdravej životosprávy a diét, fitnes je životný štýl!" Dosiahnuté vzdelanie: Miss aerobik junior Slovenskej republiky 2008 Oficiálny inštruktor Zumba basic, Zumba basic 2, Zumbatomic Osobná trénerka vo fitnescentre (SAKST) Poradca športovej výživy Inštruktor TRX Súťažiaca vo fitnese (bikini fitness, body fitness)
Čítať viac

Zapojené partie

SHOULDERSCHESTBICEPSTRICEPSFOREARMABSQUADSCALVESGLUTESLATS
Celé telo

Moja poznámka

Páči sa ti tento program? Predtým, ako si ho zacvičíš si musíš aktivovať členstvo

Klasické fitko

Svoje krivky vystavuješ na verejnosti

Jedno miesto, tí istí ľudia

Zápchy, preplnená MHD, preplnené parkoviská

Mnoho času stráveného mimo domova

Hľadanie opatrovateľky alebo fitka s detským kútikom

Musíš si obliecť drahé trendy oblečenie aby si zapadla

Keď odídeš z hodiny skôr, cítiš sa trápne

Cca 80 €/ mesiac

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma na teba nikto nepozerá

Cvič kedykoľvek chceš

Stačí prísť k zariadeniu s internetom a cvičíš

Viac času na rodinu a priateľov

Počas cvičenia môžeš strážiť deti

Cvič v pokoji aj v pyžame a nenalíčená

Cvičenie môžeš kedykoľvek prerušiť

Len null€/ mesiac

info icon

100% záruka vrátenia peňazí. Vyskúšaj PREMIUM členstvo na 2 mesiace. Ak si myslíš, že to nestojí za € mesačne, ihneď ti vrátime peniaze a zrušíme účet bez akýchkoľvek otázok a pripomienok.

warranty