Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

HARMÓNIA TELA A DUŠE 2020 - Meditácia na podporu hormonálnej rovnováhy

Nikol Chovancová
Nikol ChovancováYOGA
Nenastavená
0 kcal
5.0
15 min
0 videní

Informácie o cvičení

Počas nasledujúcej štvrťhodinky si môžeš ľahnúť, oddychovať a zharmonizovať celé telo a zároveň svoje vnútro. Nikol si pre teba pripravila pohodovú relaxáciu na podporu hormonálnej rovnováhy. Uvoľni sa a poď relaxovať spolu s nami. :-)

Pre hlbšie prepojenie s témou si môžeš k meditácii zapnúť aj difúzer s vôňou. Na tento týždeň sa skvele hodí vôňa Geránium - muškát. Táto vôňa pomáha nastaviť hormonálnu rovnováhu, zmierňuje a harmonizuje menštruačné problémy a symptómy menopauzy, podporuje tvorbu ženských hormónov. Vyrovnáva emócie a prispieva k pokoju a nádeji. Lieči srdce a zjemňuje hnev.

Pomôcky: podložka na cvičenie

Ak si chceš meditáciu stiahnuť aj k sebe do počítača či mobilu, môžeš si ju vo formáte MP3 stiahnuť TU (klikni pravým tlačidlom myši a zvoľ „Uložiť odkaz ako“).

MÁŠ CHUŤ SI AJ ZACVIČIŤ? Príjemná naťahovačka celého tela s Nikol (37 min.)

...

PS: Nefunguje ti video plynulo? Zníž si kvalitu videa v pravom dolnom rohu kliknutím na „ozubené koliesko“ a vyber najnižšiu hodnotu. Ďalšie rady, tipy a odpovede na tvoje otázky NÁJDEŠ TU.

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Nikol Chovancová
Nikol ChovancováYOGA
Namaste, moje meno je Nikol a teším sa, že ťa môžem na týchto stránkach sprevádzať jogou . Okrem toho sa so mnou môžeš stretávať pravidelne každý rok od novembra do Vianoc aj v 40-dňovej výzve Harmónia tela a duše , ktorú mimo tohto obdobia nájdeš archivovanú medzi fit programami na stránke (nájdeš ich naspodku). Niečo o mne. Od detstva som sa venovala rôznym druhom pohybu, najmä tancu, pri ktorom som cítila slobodu a radosť. Neskôr som cvičila aeróbne cvičenia a venovala sa zdravej výžive, až kým som nenatrafila na jogu. V joge som našla všetko: radosť z pohybu, uvoľnenie tela a mysle, spojenie so sebou a odpovede na hlbšie otázky. Joge sa aktívne venujem od roku 2008. Najväčšou odmenou je pre mňau učiť ľudí a vidieť ako robia pokroky a ako im joga pomáha zlepšiť kvalitu ich života. Joga je pre mňa cestou k sebapoznaniu, vnútornej harmónii a zdravému fyzickému telu. Pomáha mi nahliadnuť do svojho vnútra a zároveň otvoriť srdce a myseľ  k vonkajšiemu svetu. Vďaka nej je môj život krajší, lepší a plnohodnotnejší. Viac info o mne a joge nájdete na mojej stránke nikolchovancova.sk Dosiahnuté vzdelanie: Inštruktor powerjogy, stupeň 1 a 2  – Powerjoga Akadémia Slovensko – lektori:  Bc. Michaela Hluchová (SR), Václav Krejčík (ČR) Intenzívny odborný seminár Gravid jogy – lektor  Ing. Dana Beierová (ČR)
Čítať viac

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP