Chceš do leta schudnúť? Zapoj sa do 60-dňovej výzvy!

Poznáš ten pocit, keď sa vyzliekaš do plaviek a necítiš sa vo svojom tele vôbec dobre? Keď musíš sťahovať brucho pri kráčaní po kúpalisku? Alebo na ňom väčšinu času ležať, aby ho nikto nevidel? Zbav sa prebytočných kilečiek raz a navždy! Nielen na leto, ale natrvalo. Pýtaš sa ako na to? Dáme ti náš overený a účinný NÁVOD.

60-dňová výzva je riešením aj pre teba, ak:

  • si nespokojná so svojim telom,
  • máš odhodlanie pracovať na sebe,
  • chceš upraviť svoje stravovacie návyky,
  • sa chceš konečne cítiť v plavkách skvele,
  • nejde ti iba o dočasné schudnutie, ale trvalú zmenu životného štýlu.

Našla si sa v niektorom z bodov? BINGO! Zapoj sa do Výzvy do plaviek a poď s nami kráčať po ceste za svojim zdravším a krajším JA. Budeme ti radiť, vzdelávať ťa a podporovať… A ak vydržíš pracovať na sebe celé 2 mesiace, odmenou ti bude telo, v ktorom sa budeš cítiť fantasticky! :-)

výzva-do-plaviek

Čo všetko ťa vo výzve čaká? 

1. Každodenné CVIČENIE podľa našich videí – ak si si doteraz nenašla k cvičeniu cestičku, teraz ti ju ukážeme! Na každý deň budeš mať pripravený 1 videotréning s profi inštruktorkou. Denne ti bude stačiť pol hodinka času a pripojenie na internet. Viac nepotrebuješ. Celý 2-mesačný tréningový plán je zostavený na redukovanie váhy a formovanie postavy. 

2. Pomoc s otázkou správne STRAVOVANIE – nebudeme len cvičiť, ale budeme sa aj učiť ako zdravo a vyvážene jesť. Na začiatok od nás získaš stravovací manuál, ktorý ti ukáže základy, podľa ktorých si jednoducho nastavíš svoj jedálniček presne podľa vlastnej chuti. Každý týždeň ti tiež prinesieme vzdelávacie videjko, ktoré odpovie na tvoje otázky ohľadne stravovania. Tešiť sa môžeš aj na články a recepty priamo na svoj mail.

3. Poriadna MOTIVÁCIA – nielen od nás, ale aj od ďalších žien, ktoré budú “v tom” spolu s tebou. Vo facebookovej udalosti si budeme radiť, pomáhať, podporovať sa. Lebo, kto ťa lepšie pochopí, ako človek, ktorý zažíva presne to, čo aj ty? Spoločne nám to pôjde oveľa ľahšie :-).

fitshaker_blog_udržanie_vahy5

Ako sa zapojiť do výzvy? 

Jednoducho! Klikni na http://sexypostava.sk/ a pridaj sa ešte DNES. Registrácia je možná len do 1.5.2016, tak ju nepremeškaj!

Poď do výzvy naplno a vyhraj super ceny!

A pre ženy, ktoré dosiahnu tie naj výsledky, máme pripravené aj parádne ceny, ktoré potešia nielen fitness maniačky. Všetko o tejto veľkej súťaži sa dozvieš TU. Prezradíme, že tou prvou je Víkendový relaxačný pobyt v niektorom zo siete Trinity hotels&resorts podľa vlastného výberu  v hodnote 299 €. Tak tomu hovoríme parádna odmena po 2 mesiacoch makačky :-)!

Pohodicka_leto_Senec

Jacuzzi_hotel_Atrium

Vecer_terasa_Sitno

O čo všetko teda hráš?

1. cena – Víkendový relaxačný pobyt pre 2 osoby v niektorom zo siete Trinity hotels podľa vlastného výberu (Hotel SENEC na Slnečných jazerách, Hotel SITNO vo Vyhniach alebo ATRIUM hotel v Novom Smokonci) v hodnote 299 €

2. cena – Parádne štýlové fitness legíny značky Anarchy Apparel v hodnote 54,90 €

3. cena – Fitness balíček od trénerky Jany Earl v hodnote 75 €

4. cena – Super proteínový balík z Gym Beam v hodnote 85 €

5. cena – Balíček energie od Powerlogy v hodnote 40 €

6. cena – Cvičenie na celý rok cez cvičebné videá cez fitshaker.sk v hodnote 59 €

7. cena – Balík voňavých čajov od Wilfred v hodnote 30 €

8. cena – Zdravý balíček mlsiek od Human Base

9. cena – Sladká kuchárska kniha Z fitka do kuchyne 3 v hodnote 19,90 €

10. cena – Fitness kuchárka Z fitka do kuchyne 2 v hodnote 24 €

súťaž-2 (1)

Ideš do toho? Paráda! Vidíme sa už 2. mája, kedy dostaneš na e-mail prvé inštrukcie. Novým výzvam a novej postave zdar :-)!

Romana Cibulková

Článok bol pridaný dňa 27/04/2016 a zaradený do kategórie: Chudnutie   |   Autor: Romana Cibulková

Komentáre