Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Stuhnutý chrbát

Helena Ballová
Helena BallováPORT DE BRAS
Ľahká
27 kcal
4.7
7 min
0 videní

Informácie o cvičení

Dlhšie sedenie so sebou prináša mnohokrát svoju daň. Stuhnutý ubolený chrbát, ramená, či kríže. Poďme si ho dať trošku na poriadok. Vyzujeme sa, pripravíme si 7 minút len pre seba a svoje telo, mobil odložíme čo najďalej a ideme na to.

Pomôcky: Bez pomôcok

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Helena Ballová
Helena BallováPORT DE BRAS
Aktívnemu cvičeniu som sa začala venovať počas vysokej školy, začínala som ako inštruktorka aerobiku. S prichádzajúcimi novými formami cvičenia som rokmi postupne prešla azda všetkými druhmi od body worku cez hi-low aerobik, step aerobik, fitball aerobik až po spinning. Neskôr som vzhľadom na svoje pracovné vyťaženie vo svojej profesii obmedzila predcvičovanie, ale ako aktívna cvičenka som sa venovala klasickému aerobiku a so záujmom sa zúčastňovala na rôznych pohybovo zameraných kongresoch. Tieto ma ďalej posúvali na fyzickej aj mentálnej úrovni, až ma v novembri 2008 veľmi zaujala nová forma cvičenia – PortDeBras®, ktorú prezentuje ruský tanečník a choreograf Vladimir Snezhik so svojím kolegom spolutvorcom, španielskym prezentérom a zároveň fyzioterapeutom Juliom Papim. PortDeBras® som sa začala intenzívne venovať a často som cestovala za tvorcami cvičenia na ich hodiny do zahraničia. U oboch som absolvovala certifikované workshopy, pracovne aj ľudsky sme sa zblížili, naďalej navštevujem ich kurzy a pripravujeme spoločné aktivity. V júli 2013 som absolvovala najvyšší stupeň vo vzdelávaní PortDeBras® a stala sa International PortDeBras Presenter. Práve Vladimir Snezhik ma naviedol na to, aby som sa začala venovať aj pilatesu, a nikdy by som neverila, že ma tak osloví. Základné vzdelanie pilatesu som absolvovala u Renaty Sabongui v Prahe a následne som sa vzdelávala u renomovaných zahraničných lektorov, takže som mala možnosť vyskúšať rôzne prístupy k tomuto skvelému cvičeniu, a moja chuť po ďalších vedomostiach stále rastie. Doplnkovo sa venujem aj novinke flyfit, pri ktorej využívam svoje skúsenosti z PortDeBras®, ako aj pilatesu. Dosiahnuté vzdelanie: 2010 Jún workshop (3 dni) Julio Papi a Vladimir Snezhik (Malorka) Október certifikát PortDeBras – advance (Julio Papi – Bielsko-Biała) November certifikát PortDeBras – progression (Vladimir Snezhik – Budapešť) 2011 Apríl certifikát PortDeBras – Floorwork + pilates fusion (Julio Papi – Praha) Jún Pilates (Pilates Academy – Renata Sabongui) Jún Postural Dynamics (Julio Papi – Praha) Jún Integrated Power Stretch (Julio Papi – Praha) Október Pilates_Fletcher Teaser (Cinzia Galletto, Max Stohr – Praha) December certifikát Aerial Yoga – stupeň 1. (Denisa Šarmírová – Bratislava) 2013 Júl certifikát PortDeBras Presenters International Team (Julio Papi, Vladimir Snezhik – Praha) August certifikát AY Fly Pilates (Denisa Šarmírová – Prievidza) 2014 Máj certifikát PortDeBras – Floorwork + Pilates fusion (Julio Papi – Praha) Júl certifikát PortDeBras International Bronze Presenter (Julio Papi, Vladimir Snezhik – Pescara) Júl 100 hodín Teacher Training – Ashtanga Yoga (Jaroslav Pávek – Bratislava)
Čítať viac

Zapojené partie

Celé telo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP