Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Najprv si musíš aktivovať členstvo. Pozri si výhody, ktoré získaš.

Dĺžka videa
26:00
Obtiažnosť
Náučné video
Hodnotenie videa
5.0
Inštruktor
Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVIEK 2017

Video o stravovaní 4

Informácie o cvičení

V dnešnom videu sa s Jankou pozrieme na tému “Cukor”. Janka ti zodpovie viacero kľúčových otázok týkajúcich sa stravovania a to:

- Čo v tele spôsobuje cukor?

- Ako je to s cukrom v ovocí?

- Ako sa zbaviť cukru?

- Ako bojovať s chuťami na sladké?

- Čo raňajkovať?


…a jasnačka, dáme si ďalší cieľ v stravovaní na nasledujúci týždeň. Pozorne sleduj, môžeš si i zapisovať a hlavne, nič iné popri sledovaní videa nerob,aby si sa dokázala na video a dané informácie v ňom čo najlepšie sústrediť. Zdravému životnému štýlu zdar! :-)


Ak by si mala otázky na Janku ohľadom stravovania, napíš jej otázku do komentárov nižšie, alebo (ak je to osobnejšia otázka), tak priamo na e-mail: jana@janaearl.com

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Jana Earl
Jana EarlVÝZVA DO PLAVIEK 2017
Celý život som športovala, ako tínedžerka som dokonca súťažne behávala. V tom období sa všetko zdalo veľmi jednoduché, hlavne čo a koľko jesť. Žiaľ, neskôr vo svojom živote som „to“ stratila. Keď som prestala so súťažným behom, športovala som ďalej aj kvôli zbavovaniu sa stresu, lebo moja práca bola príliš hektická a stresujúca. A vtedy sa začalo všetko kaziť. Cvičila som 5-, 6-krát do týždňa, a to vždy aspoň 2 hodiny denne, a jedla som veľmi málo. Vyskúšala som takmer všetky novodobé diéty, vylúčila sacharidy, tuky, ovocie, čokoľvek, čo malo byť akože účinné a „moderné“. Ale ani jedna z diét nefungovala, namiesto toho som sa cítila permanentne unavená, bez energie, slabá, stratila som takmer všetko svalstvo a silu, ktoré som roky budovala, a položila ma každá choroba, ktorá sa v mojom okolí objavila. Vtedy som sa rozhodla, že prestanem držať diéty a počúvať všetkých tých, ktorí sľubovali neuveriteľné výsledky za 4 týždne, pokiaľ budem dodržiavať ich nový plán. Namiesto toho som sa rozhodla nájsť si svoju vlastnú cestu, vyhľadať a naštudovať odpovede na svoje otázky a podložiť ich faktmi. Vďaka tomu som zistila, že zdravá, vyvážená a čistá strava a pravidelné cvičenie je životný štýl a nie krátkodobá záležitosť, že sa to musí udržiavať a že to nie je niečo, čo prevráti váš život naruby. Konečne som pochopila, čo sa týka cvičenia, že niekedy menej znamená viac a že hladovanie vie byť takisto nebezpečné ako prejedanie sa. Zrazu som mala viac energie, cítila som sa zdravšie, šťastnejšie a všimla som si zmeny aj na tele. Postupne som naberala silu, moje telo spevnelo, bolo vyrysované a výkony pri cvičení ma začali prekvapovať. Tak som sa rozhodla podeliť o tieto vedomosti a skúsenosti s tými, čo to potrebujú, aby sa mohli učiť z mojich chýb. A preto chcem pomôcť ľuďom, aby nemuseli prechádzať tým, čím som si prešla ja, a aj preto, aby žili šťastným a zdravým životným štýlom, ktorým momentálne žijem ja! Budete sa cítiť skvele! Kontakt: Jana Earl Fitness na Facebooku WEB: www.janaearl.com
Čítať viac

Moja poznámka

Stále váhaš? Porovnaj si fitko s Fitshakerom

Porovnaj

Klasické fitko

 • Svoje krivky vystavuješ na verejnosti
 • Jedno miesto, tí istí ľudia
 • Zápchy preplnená MHD, preplnené parkoviská
 • Mnoho času stráveného mimo domova
 • Hľadanie opatrovateľky, alebo fitka s detským kútikom
 • Musíš si obliecť drahé trendy oblečenie aby si zapadla
 • Keď odídeš z hodiny skôr, cítiš sa trápne
Cca 80 € / mesiac

Fitshaker PREMIUM

 • Doma na teba nikto nepozerá
 • Cvič kedykoľvek chceš
 • Stačí prísť k zariadeniu s internetom a cvičíš
 • Viac času na rodinu a priateľov
 • Počas cvičenia môžeš strážiť deti
 • Cvič v pokoji aj v pyžame a nenalíčená
 • Cvičenie môžeš kedykoľvek prerušiť
Len 0 € / mesiacKúpiť si členstvo
help

100% záruka vrátenia peňazí. Vyskúšaj PREMIUM členstvo na 2 mesiace. Ak si myslíš že to nestojí za 0 € mesačne, ihneď ti vrátime peniaze a zrušíme účet bez akýchkoľvek otázok a pripomienok.