Ako-cvicit-doma-pred-televizorom

Pri cvičení s Fitshakerom nemusíš byť obmedzovaná len na obrazovku svojho notebooku, tabletu, či telefónu. Môžeš si ho pripojiť aj k televíznej obrazovke. Prepojenie počítača s televízorom je naozaj jednoduché a zvládneš to aj sama za pár minút ;-).

Môžeš tak urobiť prostredníctvom:

A) HDMI kábla:

Väčšina televízorov umožňuje prepojiť počítač cez HDMI kábel (veľmi staré televízory disponujú len VGA, alebo SCART výstupom, ktorých nevýhodou je len to, že dokážu do TV preniesť videá len v slabšej kvalite)

Na prepojenie Ti teda stačí takýto kábel, ktorý by si mohla mať vo vybavení Tvojho televízora, alebo si ho môžeš kúpiť za pár Eur v každom dobrom obchode s elektronikou. Obrovskou výhodou je, že Ti prepojí s telkou nielen obraz, ale priamo aj zvuk.

B) Mini zariadenia na bezdrôtový prenos

Tento vynález sa prezýva aj tzv „Smart connect“. Umožňuje prenášať video obsah z PC, notebooku, či mobilného telefónu priamo na veľkú obrazovku televízora. A to jednoducho bez náročného spojovania káblami. Napríklad taký Evolveo v tvare USB kľúča pre každého, či AppleTV pre priaznivcov tejto značky) Nájdeš ich aj TU

C) Inteligentného televízora s pripojením na Internet

Mnoho nových televíznych prjímačov sa už vyrába s priamym pripojením na Internet. Napríklad SMART TV od Samsungu. Stačí si otvoriť vstavaný internetový prehliadač, otvoriť si tam stránku www.fitshaker.sk, prihlásiť sa a môžeš cvičiť ;-).

Upozornenie: Funguje to len pri novších televíznych prijímačoch. A aj keď Vám táto možnosť funguje, tak to nemusí byť dlhodobo. Totižto náročnosť na bezpečnosť prenosu internetového videa sa stále sprísňuje a nie všetky telky bývajú naďalej podporované. Toto žiaľ my nevieme ovplyvniť, preto radšej odporúčame ostatné možnosti prehrávania Fitshakera cez TV.

D) Mobilnej aplikácie Tubio

Táto zaujímavá pomôcka funguje tak, že Ti prehrá akékoľvek video z Tvojho mobilného telefónu na obrazovku televízora. Podmienkou je len to, aby bol Tvoj telefón pripojený na rovnakú WI-Fi sieť ako televízor.

Aplikáciu si stiahneš vo svojom shope (GooglePlay na Android telefónoch, alebo AppStore na iPhone zariadeniach) alebo Tu – Tubioapp.com

Veľa Fitshakeráčiek už objavilo kúzlo cvičenia cez TV :-)

Ak by si potrebovala poradiť, tak nám napíš na info@fitshaker.sk, alebo volaj na 0940602051 :)