Ako-cvicit-doma-pred-televizorom

Pri cvičení s Fitshakerom nemusíš byť obmedzovaná len na obrazovku svojho notebooku, tabletu, či telefónu. Môžeš si ho pripojiť aj k televíznej obrazovke. Prepojenie počítača s televízorom je naozaj jednoduché a zvládneš to aj sama za pár minút ;-).

Môžeš tak urobiť prostredníctvom:

A) HDMI kábla:

Väčšina televízorov umožňuje prepojiť počítač cez HDMI kábel (veľmi staré televízory disponujú len VGA, alebo SCART výstupom, ktorých nevýhodou je len to, že dokážu do TV preniesť videá len v slabšej kvalite)

Na prepojenie Ti teda stačí takýto kábel, ktorý by si mohla mať vo vybavení Tvojho televízora, alebo si ho môžeš kúpiť za pár Eur v každom dobrom obchode s elektronikou. Obrovskou výhodou je, že Ti prepojí s telkou nielen obraz, ale priamo aj zvuk.

B) Mini zariadenia na bezdrôtový prenos

Tento vynález sa prezýva aj tzv „Smart connect“. Umožňuje prenášať video obsah z PC, notebooku, či mobilného telefónu priamo na veľkú obrazovku televízora. A to jednoducho bez náročného spojovania káblami. Napríklad taký Evolveo v tvare USB kľúča pre každého, či AppleTV pre priaznivcov tejto značky) Nájdeš ich aj TU

C) Inteligentného televízora s pripojením na Internet

Mnoho nových televíznych prjímačov sa už vyrába s priamym pripojením na Internet. Napríklad SMART TV od Samsungu. Stačí si otvoriť vstavaný internetový prehliadač, otvoriť si tam stránku www.fitshaker.sk, prihlásiť sa a môžeš cvičiť ;-)

D) Mobilnej aplikácie Tubio

Táto zaujímavá pomôcka funguje tak, že Ti prehrá akékoľvek video z Tvojho mobilného telefónu na obrazovku televízora. Podmienkou je len to, aby bol Tvoj telefón pripojený na rovnakú WI-Fi sieť ako televízor.

Aplikáciu si stiahneš vo svojom shope (GooglePlay na Android telefónoch, alebo AppStore na iPhone zariadeniach) alebo Tu – Tubioapp.com

Veľa Fitshakeráčiek už objavilo kúzlo cvičenia cez TV :-)

Ak by si potrebovala poradiť, tak nám napíš na info@fitshaker.sk, alebo volaj na 0948513396 :)