Žiaden obrázok

Sviečka - Ja som pokoj (Limitovaná edícia)

Nedostupné

Jemná a hrejivá vôňa, ako stvorená na tieto dni. Zároveň vôňa, ktorú inde nenájdete, pretože bola vyrobená priamo pre Fitshaker.  Afirmácia “Ja som pokoj” vám pripomenie čo je (nielen) v týchto dňoch dôležité.

Kategória
20,28 €
Produkt momentálne nie je na sklade a nie je možné ho objednať. Na jeho naskladnení usilovne pracujeme.

Spríjemni si dlhé zimné večery našou zdravou sójovou sviečkou Ja som pokoj. V sviečke je cítiť hrejivý Ylang Ylang, aromatickú jemne korenistú vôňa santalového dreva, ktoré sú doplnené upokojujúcou levanduľou. Vôňa navodí príjemnú, upokojujúcu náladu. Kombináciu vôní sme starostlivo vyberali, aby sa hodila k Harmonickej výzve a predvianočnému jesenno - zimnému obdobiu.

Sviečka je vyrábaná ručne, na Slovensku a s láskou. Vznikla odlievaním čistého sójového vosku bez GMO a má aromaterapeutické účinky. Vonia vďaka prírodným siliciam (esenciálnym olejom) a prírodným vonným olejom. Použitý je len čistý bavlnený knôt, ktorý neobsahuje parafínový vosk, olovo a chemické látky, ktoré spomaľujú horenie.

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Počas horenia sa do prostredia uvoľňuje omnoho menšie množstvo spálenín. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež je ekologickejší. Topí sa pomalšie a Vy sa tak z vône môžete tešiť dlhšie ako pri klasickej  sviečke z parafínového vosku.

Čistá váha vosku je 180 g, doba horenia je cca 48 hodín. Sviečka je odliata do skla, s bavlneným knôtom. Použité silice sú ylang – ylang, santalové drevo, levanduľa.

Charakteristika vône: zamatovo teplá vôňa, jemne korenistá, hrejivá

Santalové drevo - Santal pôsobí na hlbšie vrstvy nášho vedomia, pomáha vyvolať hlbokú a  kľudnú meditáciu. Uzemňuje a stabilizuje, obmedzuje neustálu potrebu premýšľať, analyzovať a očakávať, harmonizuje, navodzuje vnútornú jednotu tela, mysle a ducha.  Pôsobí ako silné antidepresívum, má relaxačný potenciál. Pomáha aj pri bolestiach hlavy, nespavosti a nervovom vyčerpaní. Má vraj aj jemné afrodiziakálne účinky :)

Ylang Ylang - jeho zmyselná aróma je exotická, kvetinová, balzamová, opojná a sladko-mierne korenistá, vyrovnáva mužské a ženské energie, pôsobí ako afrodiziakum, mierne so sedatívnymi účinkami, má vplyv na emócie, účinkuje proti sklonom k uzavretosti, citovému chladu, navodí stav relaxácie a môže pomôcť zbaviť sa pocitov hnevu, frustrácie, napätia a nervovej podráždenosti, pôsobí proti nízkemu sebavedomiu, obnovuje sebadôveru a podporuje spánok

Levandula   - olej sa získava z kvetov, má silné upokojujúce účinky, pomáha pri nespavosti a tiež úskostných stavoch, navodzuje pocit pohody a porozumenia, pomáha tiež pri bolestiach hlavy a migrénach.

Bezpečnostné informácie:

Nekonzumovať!

Skladujte mimo dosahu detí a zvierat!

Neprenášajte horiacu sviečku!

Umiestnite mimo dosahu horľavých materiálov, mimo prievanu!

Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami - aspoň 10 cm!

Odporúčania k použitiu:  Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Odporúčame nechať horieť sviečku 3-4 hodiny. Zabezpečí sa rovnomerné horenie a topenie vosku. Pred zapálením sviečky skontrolujte či je vosk čistý, prípadné nečistoty odstráňte ešte pred zapálením sviečky.