@natykerny-fitshaker-compress-sporotve-oblecenie
@natykerny-fitshaker-compress-sportova-podprsenka

Športová podprsenka COMPRESS Gray

Nedostupné

Krásna praktická športová podprsenka s prekrížením na chrbte aj v COMPRESS Gray kolekcii.

29,90 €
Veľkosti XL 
Produkt momentálne nie je na sklade a nie je možné ho objednať. Na jeho naskladnení usilovne pracujeme.

Prinášame novú originálnu kolekciu športového oblečenia Fitshaker – COMPRESS. Táto kolekcia je špecifická tým, že je vyrobená z pevnejšieho formujúceho materiálu. COMPRESS GRAY sme pripravili v univerzálnom sivom predvedení. Legíny aj šortky tejto kolekcie sú jemne ozdobené našimi autorskými Fitshaker ilustráciami.

Čo z nášho oblečka ti sadne viac? Flexibilnejšia BASIC alebo formujúcejšia COMPRESS kolekcia?

Krásna praktická športová podprsenka s prekrížením na chrbte je dokonalosť sama 🙂. Je pevná a prispôsobivá vďaka príjemnej gumičke, ktorá obopína hrudník a plecia. Strih podprsenky krásne tvaruje prsia, netlačí na hrudník a nedeformuje ho. Čerešničkou na torte je zaujímavé prekríženie gumičky na chrbte 🙂. Funkčný športový materiál si zamilujete. Je pohodlný, príjemný a priedušný a rýchlo schne. Športová podprsenka je vyrobená z rovnakého funkčného materiálu ako COMPRESS legíny a šortky.

Športovú podprsenku COMPRESS u nás nájdeš vo veľkostiach od XS až po XL. Športové podprsenky aj vo verzii COMPRESS sú veľmi flexibilné vďaka gumičke, ktorá obopína plecia aj hrudník. Preto odporúčame vybrať si veľkosť, ktorú bežne nosíš, alebo ak sa rozhoduješ medzi 2 veľkosťami, siahni po tej menšej.

Zloženie materiálu: 82 % polyester, 18 % elastén

Športová podprsenka obsahuje vyberateľné vypchávky.

Starostlivosť o produkt: Prať prevrátené naruby na 30 °, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke, vyvarovať sa oderu s ostrými predmetmi.