Športová podprsenka BASIC Cayenne

Dostupné skladom

Krásna praktická športová podprsenka s prekrížením na chrbte je dokonalosť sama.🙂

29,90 €
Veľkosti XL 
1

Tadááá! BASIC kolekcia športového oblečenia Fitshaker uvádza horúcu novinku – a to DOSLOVA! Exotická Cayenne farba rozžiari, očarí a upúta každého. Táto farba sa skvele hodí napríklad aj k našej Basic BLACK kolekcii. Je tu pre všetky aktívne ženy, ktoré chcú vyniknúť! Tak poď – nazri do nášho e-shopu a nakombinuj si Basic CAYENNE oblečko s čiernymi kúskami. 

Kolekcia Basic CAYENNE je materiálovo aj strihovo úplne rovnaká ako naša Fitshaker Basic BLACK kolekcia. Je rovnako pohodlná, funkčná a praktická. Dali sme si záležať na zaujímavých strihoch, z ktorých si vyberie každá (nielen) fitshakeráčka. Ušili sme to, čo sme samy hľadali. Takže vy už hľadať nemusíte ❤️🙂!

Krásna praktická športová podprsenka s prekrížením na chrbte je dokonalosť sama 🙂 Je pevná a prispôsobivá vďaka príjemnej gumičke, ktorá obopína hrudník a ramená. Strih podprsenky krásne tvaruje prsia, netlačí na hrudník a nedeformuje ho. Čerešničkou na torte je zaujímavé prekríženie gumičky na chrbte. 🙂 Funkčný športový materiál si zamiluješ. Je pohodlný, príjemný a priedušný a rýchlo schne. Športová podprsenka je vyrobená z rovnakého funkčného materiálu ako legíny a šortky.

Športovú podprsenku BASIC Cayenne u nás nájdeš vo veľkostiach od XS až po XL. Vyber si veľkosť, ktorú bežne nosíš. Ak sa rozhoduješ medzi 2 veľkosťami, siahni po menšej veľkosti, materiál a strih je veľmi flexibilný a prispôsobivý. Fotky na reálnych ženách nájdeš v galérii, aby si si vedela strih a dĺžku dobre predstaviť.

Zloženie materiálu: 82% polyester, 18% elastén

Športová podprsenka obsahuje vyberateľné vypchávky.

Starostlivosť o produkt: Prať prevrátené na ruby na 30°, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke, vyvarovať sa oderu s ostrými predmetmi.