Krátke šortky COMPRESS Gray

Dostupné skladom

Nová kolekcia z pevnejšieho formujúceho materiálu je tu!

26,90 €
Veľkosti XS 
1

Prinášame novú originálnu kolekciu športového oblečenia Fitshaker – COMPRESS. Táto kolekcia je špecifická tým, že je vyrobená z pevnejšieho formujúceho materiálu. COMPRESS GRAY sme pripravili v univerzálnom sivom predvedení. Legíny aj šortky tejto kolekcie sú jemne ozdobené našimi autorskými Fitshaker ilustráciami.

Čo z nášho oblečka ti sadne viac? Flexibilnejšia BASIC alebo formujúcejšia COMPRESS kolekcia?

Ak hľadáš krátke šortky s vysokým pásom a formujúcim efektom, nech sa páči 🙂.

Krátke šortky sú neodmysliteľnou súčasťou letných aktivít, hodia sa na celoročné online cvičenie v pohodlí domova s Fitshakerom. A tiež sa potešia, ak ich zoberiete vyvetrať do fitneska 🙂.

Je len na vás, v čom rady cvičíte! Oblečko vás v tom obmedzovať nesmie 😉.

Na celú kolekciu nohavíc COMPRESS (krátke, cyklistické šortky a dlhé legíny) sme použili rovnaký sťahujúci materiál a dômyselne premyslený strih s vysokým pásom. Krátke šortky COMPRESS skvele sadnú, držia, nezošuchujú sa pri cvičení, majú pohodlný FAKT vysoký pás a ich pevnejší funkčný materiál krásne formuje zadok aj stehná 😁.

Krátke šortky COMPRESS u nás nájdeš vo veľkostiach od XS až po XL. Ak chceš viac sťahujúci a formujúci efekt, vyber si veľkosť, ktorú bežne nosíš, ak chceš menej sťahujúci efekt a preferuješ pohodlnejšie športové oblečenie, vyber si o číslo väčšiu veľkosť.

Materiál je priedušný a rýchlo schne. Na horúce letné dni vyskúšajte z tejto kolekcie aj Cyklistické šortky COMPRESS a na tie chladnejšie Dlhé legíny COMPRESS.

Zloženie materiálu: 82 % polyester, 18 % elastén

Starostlivosť o produkt: Prať prevrátené naruby na 30 °, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke, vyvarovať sa oderu s ostrými predmetmi.