@sonaskoncova-fitshaker-compress-sportove-oblecenie-kase

Dlhé legíny COMPRESS Gray

Dostupné skladom

Nová kolekcia z pevnejšieho formujúceho materiálu je tu!

37,90 €
Veľkosti S 
1

Prinášame novú originálnu kolekciu športového oblečenia Fitshaker – COMPRESS. Táto kolekcia je špecifická tým, že je vyrobená z pevnejšieho formujúceho materiálu. COMPRESS GRAY sme pripravili v univerzálnom sivom predvedení. Legíny aj šortky tejto kolekcie sú jemne ozdobené našimi autorskými Fitshaker ilustráciami.

Čo z nášho oblečka ti sadne viac? Flexibilnejšia BASIC alebo formujúcejšia COMPRESS kolekcia?

Ak hľadáš dlhé legíny s vysokým pásom a formujúcim efektom, nech sa páči 🙂.

Na celú kolekciu nohavíc COMPRESS (krátke, cyklistické šortky a dlhé legíny) sme použili rovnaký sťahujúci materiál a dômyselne premyslený strih s vysokým pásom. Dlhé legíny COMPRESS skvele sadnú, držia, nezošuchujú sa pri cvičení, majú pohodlný FAKT vysoký pás a ich pevnejší funkčný materiál krásne formuje zadok aj stehná 😁.

Legíny COMPRESS u nás nájdeš vo veľkostiach od XS až po XL. Ak chceš viac sťahujúci a formujúci efekt, vyber si veľkosť, ktorú bežne nosíš, ak chceš menej sťahujúci efekt a preferuješ pohodlnejšie športové oblečenie, vyber si o číslo väčšiu veľkosť.

Materiál je priedušný, rýchlo schne a je vhodný do každého ročného obdobia.

Na horúce letné dni však vyskúšaj z tejto kolekcie Krátke šortky COMPRESS alebo Cyklistické šortky COMPRESS.

Zloženie materiálu: 82 % polyester, 18 % elastén

Starostlivosť o produkt: Prať prevrátené naruby na 30 °, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke, vyvarovať sa oderu s ostrými predmetmi.

Naša BASIC a COMPRESS kolekcia je ušitá v Poľsku z látok vyrobených v Poľsku.
Vznikla vo fér podmienkach. Našich dodávateľov, krajčírky aj návrhárky osobne poznáme, ako aj miesta, v ktorých pracujú.

COMPRESS kolekcia je vyrobená sublimáciou – čiže potlačou na bielu látku. V niektorých miestach má preto jemné biele odlesky, ktoré látke dodávajú trošku metalický charakter. Látka je pevná, sťahujúca a nepresvitá.