Dlhé legíny BASIC Cayenne

Dostupné skladom

Vytvorili sme dlhé legíny, ktoré skvele sadnú, držia – nezošúchavajú sa pri cvičení, krásne tvarujú, majú pohodlný FAKT vysoký pás a príjemný funkčný materiál.

37,90 €
Veľkosti S 
1

Tadááá! BASIC kolekcia športového oblečenia Fitshaker uvádza horúcu novinku – a to DOSLOVA! Exotická Cayenne farba rozžiari, očarí a upúta každého. Táto farba sa skvele hodí napríklad aj k našej Basic BLACK kolekcii. Je tu pre všetky aktívne ženy, ktoré chcú vyniknúť! Tak poď – nazri do nášho e-shopu a nakombinuj si Basic CAYENNE oblečko s čiernymi kúskami. 

Kolekcia Basic CAYENNE je materiálovo aj strihovo úplne rovnaká ako naša Fitshaker Basic BLACK kolekcia. Je rovnako pohodlná, funkčná a praktická. Dali sme si záležať na zaujímavých strihoch, z ktorých si vyberie každá (nielen) fitshakeráčka. Ušili sme to, čo sme samy hľadali. Takže vy už hľadať nemusíte ❤️🙂!

Vyšperkovať legíny na cvičenie? Dá sa to vôbec? My sme sa o to pokúsili!

Pre celú kolekciu nohavíc BASIC (krátke, cyklistické šortky a dlhé legíny) sme použili rovnako pohodlný a dômyselne premyslený strih s vysokým pásom.

Dlhé legíny BASIC skvele sadnú, držia, nezošuchujú sa pri cvičení, majú pohodlný FAKT vysoký pás a ich príjemný funkčný materiál😁.

My aj naše trénerky skrátka vieme v čom sa dobre cvičí a v čom sa ženy dobre cítia. 🙂

Legíny BASIC u nás nájdete vo veľkostiach od XS až po XL. Vyberte si veľkosť, ktorú bežne nosíte. Ak však chcete aby vás legíny viac sťahovali, alebo sa rozhodujete medzi 2 veľkosťami, siahnite po menšej veľkosti, materiál a strih je veľmi flexibilný a prispôsobivý. Fotky na reálnych ženách nájdete v galérii, aby ste si vedeli strih a dĺžku dobre predstaviť.

Materiál je priedušný, rýchlo schne a je vhodný do každého ročného obdobia.

Na horúce letné dni však vyskúšajte naše Krátke šortky BASIC alebo Cyklistické šortky BASIC.

Zloženie materiálu: 82% polyester, 18% elastén

Starostlivosť o produkt: Prať prevrátené na ruby na 30°, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke, vyvarovať sa oderu s ostrými predmetmi.

Naša BASIC a COMPRESS kolekcia je ušitá v Poľsku z látok vyrobených v Poľsku.
Vznikla vo fér podmienkach. Našich dodávateľov, krajčírky aj návrhárky osobne poznáme, ako aj miesta, v ktorých pracujú.

Tabulka velkosti Fitshaker sportove oblcenie
Dlhé legíny BASIC