Fitnutka – Lahodný BIO orieškový krém

13,90 

Momentálne treba rátať s dodaním 3 pracovných dní. 

 

Tvoja zdravá BIO pochúťka. Lahodný orieškový krém.

Katalógové číslo: 8588008095126 Kategórie:

Fitnutka je Lahodný BIO orieškový krém vyrobený v jemnej konzistencii, ktorého základ tvorí až 70% výberových lieskovcov. V kombinácii s kakaovou hmotou a kokosovým cukrom výnimočnej kvality je neodmysliteľnou súčasťou božského pôžitku. Po jej ochutnaní sa do nej jednoducho zamilujete. Navyše vzhľadom k tomu, že neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky, mlieko, palmový olej, či lecitín, je vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí preferujú kvalitné, BIO a nutrične bohaté potraviny.

Aj špecialistka na výživu – Ivka Maheľová o nej prezradila: „Tento skvelý, čistý a chuťovo nezameniteľný BIO produkt odporúčam ako súčasť tvojho vyváženého jedálnička.“

Chceš, aby sa Fitnutka stala súčasťou tvojej kuchyne? Inšpiruj sa na www.fitshaker.sk v kategórii RECEPTY S FITNUTKOU, kde všade sa dá využiť a vyčaruj novú chuť na tanieri.

Zloženie:

70% BIO lieskové orechy*
20% BIO kokosový cukor*
10% BIO kakaová hmota (podiel kakaového masla 53%)*

 * vyprodukované v ekologickom poľnohospodárstve

Ako si vybrať správny orieškový krém a čo treba sledovať na etikete sa dozvieš v našom článku :)

Nutričné hodnoty:
energia 2481kJ/593 kcal
tuky 48,24 g z toho nasýtené 7,27 g
sacharidy 24 g z toho cukry 21,15 g
vláknina 7,8 g
bielkoviny 12,04 g
soľ ˂ 0,1 g

Alergény: môže obsahovať stopy iných škrupinových plodov

PS: Keďže vo Fitnutke nepoužívame žiadne emulgátory, ani palmový olej na homogenizáciu, postupom času nastáva prirodzené oddeľovanie oleja od pevnej časti orechov. Pri väčších teplotných rozdieloch, hlavne v jesennom a zimnom období, sa oddelený olej môže vyzrážať do tukových čiastočiek (malé biele guličky), čo však nie je na chyba produktu. Pre odstránenie tohto javu, odporúčame produkt dôkladne premiešať v teplom, nie vriacom, vodnom kúpeli  aby sa “všetky vrstvy” poriadne spojili. Vznikne tak lahodná krémová konzistencia.

Balenie: 330 g

Košík

Mena

Poštovné nad 30 EUR zadarmo!

Poštovné nad 30 EUR zadarmo!

Darček pri objednávke nad 25 EUR!

Informácie o doprave

Informácie o doprave

Komentáre