Prístup na túto stránku majú len registrovaní návštevníci

Registrácia je zadarmo, odkaz nájdeš nižšie ;-)

Tvoja e-mailová adresa

Tvoje heslo

alebo sa prihlás cez facebook/ twitter

Späť na klasické prihlásenie

Nevieš si spomenúť na svoje heslo? Získaj nové na tejto stránke!

Ešte nie si zaregistrovaná? Registruj sa zdarma TU.

VIANOČNÝ DARČEK!

Máš od nás PREMIUM členstvo zadarmo až do 26.12.2015 do polnoci. Aby si stihla aspoň trošku spáliť tie vianočné koláčiky ;-)

Prajeme príjemné cvičenie :-)

Fitshaker tím

Ukončenie testu

Naozaj chceš predčasne ukončiť test? Nezistíš tak, aké cvičenie je pre teba najlepšie.

Naozaj chceš vynulovať svoje štatistiky?

Kliknutím na Áno zmažeš štatistiky – deň cvičenia, odcvičené hodiny a spálené kalórie.

Chceš si zmeniť program?

Momentálne máš nastavený program . Chceš ho zmeniť na program Fitness kalendár 2019?

Zľava!

Fitness kalendár 2019

12,90  10,90 

Fitness kalendár 2019 – 53 kľúčov ku zdraviu (limitovaná edícia) – Cviky, motivácia, zdravé recepty, výzvy a tipy od tréneriek – všetko pre tvoje zdravšie a krajšie JA v jedinečnom kalendári. 

POZOR! Len 1000 ks v predaji!

 

Katalógové číslo: FitnessKal2019

Košík

Mena

Kalendár s diárom v Akcii

Kalendár s diárom v Akcii

Motivácia, zdravé recepty, cviky a rady od tréneriek, denné zdravé tipy, nádherné samolepky…- všetko nádherne graficky spracované v jedinečných 53 kľúčoch k zdravšiemu a krajšiemu JA.
Fitness kalendár 2019 je jedinečný!

Rokom 2019 nebudeš kráčať sama! Sprevádzať ťa bude tvoj osobný tréner – Fitness kalendár, ktorý má pre teba 53 kľúčov. Každý týždeň sme pre teba pripravili nový kľúč k zdraviu. Ak ho skombinuješ s výzvou týždňa, určite nájdeš a otvoríš dvierka nielen k novému týždňu, ale aj k spokojnejšiemu telu. :-)

Limitovaná edícia bude 1000 najrýchlejším Fitshakeráčkam pripomínať každučký deň, že svoj cieľ majú na dosah ruky. A Fitness kalendár im k tomu pomôže! :-)

Limitovaná edícia Fitness kalendár 2019 je skvelá! 
Prečo? Máme na to veeeeeľa dôvodov:

 • Fotky krásnych tréneriek, inšpiratívnych ľudí a aj nás – Fitshaker tímu, ti každý deň zaručia dávku motivácie a pripomenú ti, že sme v tom spolu a jediná cesta je cesta vpred! :-)
 • Robí ti kalendár spoločnosť na stole v práci? Alebo na polici doma? Na tom nezáleží! Jednoduché cviky od trénerky Andrejky zvládneš nech si kdekoľvek.
 • Všetky tipy a rady týkajúce sa stravovania, cvičenia a krásy vymysleli a spracovali odborníčky – trénerky a výživové poradkyne s obrovskou láskou a nadšením.
 • Rýchlo, zdravo, jednoducho a famózne! Tieto kritéria musel splniť každučký recept v kalendári. Stavíme sa, že si pochutnáš nie len ty, ale aj celá rodinka.
 • Každý týždeň sme pre teba pripravili nový kľúč k zdraviu. Ak ho skombinujeme s výzvou týždňa, určite nájdeš a otvoríš dvierka nie len k novému týždňu, ale aj spokojnejšiemu telu. :-)
 • V kalendári nájdeš desiatky lunárnych tipov, ktoré ti napomôžu počúvať potreby svojho tela aj duše v mnohých bežných, ale aj nových situáciach.
 • Mesiac putuje 12 znameniami, ktoré priaznivo aj nepriaznivo ovplyvňujú jednotlivé časti nášho tela. Spoznaj ich silu a využi ich vo svoj prospech! :-)
 • Afirmácie sú silným prostriedkom, ktorým môžeš nastaviť svoju myseľ na úspech a pozitívny smer. Každý týždeň nájdeš novú, ktorou k sebe môžeš pritiahnuť samé skvelé veci!
 • Sviatky sú v kalendári samozrejmosťou, nájdeš tam aj rôzne zaujímavé medzinárodné dni! Kto by nechcel oslavovať taký deň čokolády, že? :-)
 • Fitness kalendár si môžeš zavesiť na stenu, alebo postaviť na stôl v kancelárii, doma, alebo na nočný stolík – skrátka kamkoľvek.
 • Na zapísanie poznámok, úloh, plánov, aktivít , nápadov, myšlienok a ďalších dôležitostí budeš mať dostatok miesta.
 • Naša grafička Katka sa úžasne vybláznila na grafickom spracovaní a prekrásnych ilustráciach. Veríme, že ti spríjemnia dni a vyčarujú úsmev na tvári tak ako nám. :-)
 • Na tvorbe sa podieľali aj šikovníci ako:  Zuzka Light, Mirka Luberdová,  Martinka Grňová, Olinka Bartalská, Andrejka Peniaková, Vanda Gallo, Tinka Karmažín, Lea Vršecká, Paťka Adamčíková, Janka Jánošíková a mnohí ďalší. :-)
 • Nádherné fitness nálepky ti pomôžu každý dôležitý deň, termín, udalosť a povinnosť doslova ozdobiť! Je len na tebe čím skrášliš a rozžiariš svoje dni. :-)

Pre koho je Fitness kalendár 2019 určený?

 • pre každého, u koho je zdravý životný štýl prirodzenou a neoddeliteľnou súčasťou života,
 • pre kočky, ktoré sa chcú posúvať vpred na ceste za zdravým a krásnym JA,
 • pre každého, kto chce svojich blízkych prekvapiť a obdarovať ich kúskom zdravia a 53 kľúčmi, ktoré ich prevedú celým rokom,
 • pre ženy v každom veku,
 • pre každú majiteľku Fitness diára 2019, s ktorým vytvoria fantastickú fit dvojicu.

 

Príloha: Farebné nálepky
Podstava: Pevná
Možnosť zavesiť na stenu? Áno
Počet strán: 64
Rozmer: 297×175
Väzba: Špirálová
Jazyk: Slovenský
Rok vydania: 2018

TIP! K objednávke kalendára odporúčame prihodiť aj náš unikátny Fitness diár na rok 2019 ;-)

Ešte jeden TIP! Ak ti jedna sada nálepiek nebude stačiť, môžeš si zásobu rozšíriť o ďalšie tri sady Fitness nálepiek a zaznamenávať nimi dôležité udalosti v kalendári jedna radosť!


Zbystri pozornosť! Aj na túto knihu ponúkame 2-mesačnú garanciu vrátenia peňazí :-)


 

Komentáre