O nás

Sme dvaja mladí ľudia (Peťo a Lucka) s veľkým snom. Radi by sme pomohli všetkým ženám, ktoré nemôžu chodiť na svoje obľúbené hodiny do fitness centra. Či už sú to zaneprázdnené mamičky, tehulky, študentky, alebo žienky bývajúce v lokalitách bez možností si ísť zacvičiť, prípadne tie menej odvážne, ktoré neradi vystavujú svoje krivky na verejnosti.

Náš cieľ je veľký (možno až príliš veľký).

 

“Chceme dosiahnuť, aby každá žena na Slovensku a v Česku pravidelne cvičila a zdravo sa stravovala”

 

Síce sa nedokážeme postarať o to, aby sa v každej obci na Slovensku nachádzalo fitko, navyše s takým časovým harmonogramom cvičení, ktorý by vyhovoval každému. Vieme jedno, takmer každý už má Internetové pripojenie. A práve vďaka tomu prinesieme fitko aj do tvojej domácnosti.

Problém s chodením do fitka mala kedysi aj Lucka, ktorá si nechcela nechať ujsť svoje obľúbené hodiny Zumby a Aerobiku. A keďže je z dediny pri Leviciach, jediná možnosť ako sa dostať do fitka, bola cestovať do mesta. To jej však vychádzalo maximálne raz do týždňa, pretože najväčší problém bol s odvozom. Autobusy vo večerných hodinách chodili už málo a musela preto (ako človek bez auta) hľadať rôzne spôsoby ako sa dostať domov. Spomienka na toto obdobie v nás vzbudila túžbu vytvoriť domáce fitko pre všetkých, ktorí majú rovnaký problém.

Ďalším impulzom na vznik Fitshakera bolo, keď sa stala Lucka inštruktorkou a začala dostávať pozvania vystupovať na pohybových akciách v rôznych mestách na Slovensku. Návštevníčky týchto akcií sa jej následne začali ozývať s prosbami aby im poslala nejaké svoje videá z cvičení, že by si s ňou radi zacvičili, ale majú to k nej ďaleko. Tak sme spoločne dali hlavy dokopy a rozmýšľali ako tieto problémy vyriešiť. A tak vznikol projekt Fitshaker –  cvičenie na doma podľa videí s profesionálnymi inštruktormi.

Z vlastných skúseností vieme, že aj cvičením v domácom prostredí sa dajú dosiahnuť vynikajúce výsledky. Schudnúť, vyformovať postavu, zlepšiť držanie tela, kondíciu, odreagovať sa. A pritom nezanedbávať rodinu.

Viac o tom, ako sme začínali, si môžeš prečítať v článku na našom blogu.

Vydali sme tiež kolekciu kuchárskych kníh s fitness receptami – Z fitka do kuchyne a unikátny Fitness diár®. Všetky naše publikácie nájdeš v našom eshope TU

 

Pokračuj do sekcie CVIČENIA a vyber si ten najlepší program ->

 

fitshaker_svaral_a_meresovaB