Náš tím

Peter Švaral – spoluzakladateľ portálu fitshaker.sk, projektový a marketingový manažér. Ak ťa zaujímajú možnosti spolupráce, affiliate, alebo len chceš povedať Ahoj, píš na peter@fitshaker.sk

Životné mottá: “Nikdy nehovor nikdy” a “Buď tou zmenou, ktorú chceš vidieť vo svete” Mahátma Gandhí

Lucia Švaral (Méresová)  spoluzakladateľka portálu fitshaker.sk, výživová poradkyňa a v neposlednom rade inštruktorka a profesionálna trénerka. Ak Ťa zaujímajú otázky týkajúce sa stravovania, cvičenia, prípadne by si chcela prispieť niečím zaujímavým na stránku, som tu len a len pre Teba ;-). Tvoje otázky a nápady budem čakať na mailovej adrese: lucia@fitshaker.sk

Baška Línek manažérka šťastia Fitshakeráčiek a Fitshakerákov. Nepoznám nudu a stereotyp. Kreativita a inšpirácia je to, čo hľadám v každej svojej činnosti. Snažím sa vždy „bojovať na viacerých frontoch“, pričom spoločným znakom všetkých aktivít  je pocit spokojnosti, naplnenia a lásky. Ak máš akékoľvek technické otázky týkajúce sa členstva či cvičenia s nami, alebo len hľadáš motiváciu, pozitívnu energiu a podporu na ceste za zdravým a krásnym telom, napíš mi na manazerka.stastia@fitshaker.sk. Vždy som tu s radosťou pre Teba! :-)

 

Katka Vrbičanová Šéfredaktorka pre Fitshaker blog.  Rada objavujem nové zdravé recepty, zbožňujem pohyb a vytváram pútavý obsah. Táto trojkombinácia je hlavným dôvodom, prečo som súčasťou Fitshakera :-) Ak máš teda nápad na recept, rozhovor či tému, ktoré by si na našom blogu rada/rád uvidel/a, napíš mi na vrbicanova@fitshaker.sk Teším sa na to, čo spolu vymyslíme! :-)

 

Simča Kollárová manažérka šťastia Fitshakeráčiek a Fitshakerákov. Som prirodzene šťastný človek, ktorý rád pomáha, objasňuje a zisťuje. Či už si nevieš dať rady pri chudnutí, potrebuješ povzbudiť alebo pomôcť s nastavením svojho konta, vedz, že všetko spolu vyriešime, keď mi napíšeš na simona@fitshaker.sk .Kedykoľvek som tu pre teba! :-)

Veronika Kováčová – PR & Marketing Manager. Kreatívna duša, sršiaca energiou a pozitívnou náladou – teší ma, to som ja, Veronika. Marketing je pre mňa nástroj, ktorý slúži na plnenie snov. Sny ma motivujú stierať hranice a a dosahovať ich v realite. Zdravý životný štýl, kulinárske umenie obohatené o experimentovanie, dobíjanie energie v prírode, športom a spoznávanie nových ľudí, miest, kultúr i krajín – tu sa cítim ako ryba vo vode. Slová typu „nie, nedá sa, neviem, nemôžem a nepomôžem“ sú pre mňa cudzie. Takto stroho ťa určite neodbijem. Ak máš akýkoľvek nápad, hoci sa zdá byť šialený alebo nereálny, podeľ sa oň so mnou veronika@fitshaker.sk. Spolu ho zrealizujeme!

Tiny Kurtulíková manažérka šťastia. Rodina, cestovanie, čas strávený v prírode a kreativita – to je moja vášeň. Mám nadšenie pre veci, ktoré majú zmysel. Milujem smiech, pohyb, zdravé recepty, fotografovanie a foodstyling. Ak máš akékoľvek otázky týkajúce sa členstva alebo hľadáš motiváciu a pozitívnu energiu napíš mi na martina@fitshaker.sk. Vždy som tu pre Teba. :-)

 

Baja Amarantemanažérka šťastia. Som maminou 2 malých drobcov a aj popri starostlivosti o nich je cvičenie a zdravý životný štýl mojou najväčšou láskou.
Vždy som tu na maily baja@fitshaker.sk pre Teba. Rada ťa podporím, pozitívne motivujem a pomôžem ti ukázať čo najvhodnejšiu cestu k Tvojmu zdravému telu ako aj k spokojnej a šťastnej mysli. :-)

Katka Kertisová  grafička a ilustrátorka. Milujem kreslenie, tvorenie a výzvy. Možnosť vložiť do ilustrácií a obrázkov kúsok seba a nechať ich “žiť svoj vlastný život” je pre mňa najviac. Prostredníctvom ilustrácií vo Fitness diári, obrázkov vo Fitness kalendári či grafickým vychytávkam na webe, Facebooku a Instagrame sa spolu môžeme stretávať každý deň. Budem sa vždy snažiť doňho vniesť čo najviac farieb, dobrej nálady a povzbudenia. :-)

 

Inštruktorky:

Magdaléna Kažimírová, Lea Grančič, Nikol Chovancová, Alexandra Halmová, Katka Horváthová, Lenka Balyšinová, Janka Budayová, Andrea Peniaková, Helena Ballová, Janka Jánošíková, Monika Ludasová, Oľga Bartalská, Lea Vršečká, Vladimíra Šmelková, Michaela Szilvásová a Lucia Švaral (pripravujeme spoluprácu s ďalšími)

PROFILY všetkých inštruktoriek nájdeš tu

Autori článkov:

Veronika Kašická
Júlia Rašlová
Simona Kollárová
Petra Ryšková
Jana Sremaňáková
Iveta Kašická
Dominika Pócsová
Adela Jasenecová
Andrea Peniaková
Matúš Špirko
Martin Toth
Jakub Gurka
Vanda Dita Gallo
Alžbeta Jánošíková
Baška Línek
Monika Kampošová
Lívia Šuľová
Nela Juričová
Silvia Hadeková
Patrícia Čeľovská
Nela Sullens
Jana Earl
Michaela Ježíková
Tomáš Gibej

Kúzelníci za kamerou:

Robert Meszároš, Rastislav Medveď (M&M Vison), Dušan Klusák (archív z cvičení)

MM-Vision-Robert-Meszaros-a-Rasto-Medved

Movie magic maker:

Miroslav Cíbik

Grafici:

Ferenc Viola, Peter Bajnok

PC ninjovia:

Tomáš Buday so svojím tímom zo spoločnosti Tridaz s.r.o.

Testovači, a ďalšia úžasná pomoc pri tvorbe Fitshakera:

Gabriela Méresová, Simona Mrúzová a ďalší.

 

Fitshaker Facebook icon2 Sleduj nás na Facebooku