Vyformuj si telo podľa svojich predstáv! – priamy prenos z prednášky zdarma

Druhý augustový deň (t.j. túto sobotu) organizuje trénerka, fitneska a v neposlednom rade parádne vyzerajúca mamina Janka Budayová, seminár na tému Vyformuj si telo podľa svojich predstáv! (Janku možno poznáš aj z našich videí vo Fitshakeri Mommy Fitness a Toning Interval). Seminár sa bude konať v Elfo klube v Malinove. Že Malinovo máš úplne “od ruky”? Nevadí! Celý seminár si budeš môcť pozrieť u nás na Fitshakri, prostredníctvom priameho prenosu ZDARMA :-).

A to už túto sobotu 2.augusta od 18:00-20:00, tu na našej stránke. Nezabudni zapísať do kalendára, alebo dať pripomienku v mobile ;-).

Čo všetko sa od Janky dozvieš? 

  1. Ako si zostaviť formujúci jedálniček (dámy na štíhlu športovú postavu a páni na pekne vyrysované telo).
  2. Budeme sa venovať častým dôvodom zlyhania v strave, v cvičení a nájdeme spôsob ako sa im vyvarovať (jednoducho odstránime nejaké tie “chybičky krásy”).
  3. Doporučíme si vhodný tréningový program (z čoho by mal pozostávať a ako často by sa mal v týždni vykonávať).
  4. Janka ti prezradí aj jej obľúbené výživové doplnky a zároveň si popíše základnú zostavu doplnkov pri trénovaní ( alias kupovať “proťák”, alebo nie?).
  5. Povenujeme sa aj kinezio tejpovaniu používanom pri bolestiach šliach a kĺbov, pri nestabilite kĺbov a bolestiach kĺbov.
  6. Porozprávame sa o organizácii SANK- Slovenská asociácia naturálnej kulturistiky a fitness. O súťažení v oblasti fitness a potrebných detailoch k tomu (ak by sa chcel niekto stať úspešnou fitnesskou:-) ).

fitshaker-blog-ako-si-vyformovat-telo-podla-predstav-prednaska

Ako si naladiť priamy prenos z prednášky?

1. Registruj sa na Fitshakeri ZDARMA (ak si tak ešte neurobila)

2. So svojím e-mailom a heslom sa prihlás TU

3. Internetové vysielanie rozhovoru bude prebiehať v časti ŽIVÉ PRENOSY TU

 

Učme sa od skúsenejších. Ušetríme tak kopec energie, prešľapov, času a aj svoje zdravie. 

Krásnej postave a zdraviu zdar! :-)

Lucia Švaral

Spoluzakladateľka, inštruktorka a redaktorka vo Fitshaker
Som inštruktorkou rôznych skupinových cvičení, trénerkou a výživovou poradkyňou. Rada trávim hodiny nielen v telocvični, ale aj na čerstvom vzduchu a v kuchyni. Prostredníctvom mojich článkov by som ťa chcela "chytiť za ruku" a ukázať ti zdravšiu a lepšiu cestičku, po ktorej môžeš ísť. Budeš sa na nej cítiť fantasticky. Sľubujem :-).
Lucia Švaral

Článok bol pridaný dňa 31/07/2014 a zaradený do kategórie: Zdravie   |   Autor: Lucia Švaral

Komentáre