VIDEOTRÉNING: Cviky na zadok a pevné stehná s Janym Landlom

Pri tomto tréningu ti garantujeme, že sa nielen poriadne zapotíš, ale tiež sa nebudeš vedieť prestať smiať. Jany je totiž nielen skúsený tréner, ale tiež veľký „srandista“. :-) Svalovica ťa po cvičení určite neminie, avšak po pravidelných tréningoch ani krásny zadok či stehná. A to predsa chceš! ;-)

1.CVIK: DREPY

Postav sa tak, aby si mala chodidlá na šírku ramien. Špičky smerujú vpred a päty sú pevne na zemi. Spolu s pohybom dole do drepu sa nadýchni a predpaž ruky, smerom naspäť ruky uvoľni a nasleduje výdych.

cviky na zadok

 

2.CVIK: DREPY s prechodom do výponu v stoji

V tejto verzii drepu sa pri prechode naspäť do stoja prehupni na špičky, zasekni a chvíľku sa podrž.

cviky na stehna

 

3.CVIK: DREPY s prechodom do výponu v spodnej fáze

V spodnej polohe drepu sa prehupni na špičky a naspäť, pokračuj ako pri klasickom drepe do stoja.

POZOR pri poslednom opakovaní týchto cvikov si ešte cvik môžeš sťažiť o menšiu supersériu, ktorá bude spočívať v niekoľkosekundovej výdrži v drepe.

cviky na nohy

 

4.CVIK: VÝPADY s následným vysunutím kolena k trupu

Zo základného postoja na šírku ramien vykroč jednou nohou vzad do výpadu pričom pri pohybe naspäť sa nevrátiš naspäť do stoja ale vysuň koleno k trupu, na chvíľku zasekni a následne opäť vykroč vzad do výpadu. Dávaj pozor, aby ti predné koleno nepresahovalo špičku chodidla. Pri poslednom opakovaní si daj ešte supersériu vo forme opakovaných kmitov vo výpade.

výpady

 

Tak čo? Ideme na to? Cviky už poznáš, tak si pusti videjko a poď makať na pevnom zadočku:

 

Kto je Jany Landl?

Už ako 5-ročný navštevoval hodiny karate, kde sa nakoniec vypracoval k čiernemu pásu, ktorý mu bol udelený priamo od Japoncov z Okinavy. Postupne sa ku karate pridružili ďalšie športy, spravil si všetky potrebné trénerské školenia a certifikáty, aby neskôr mohol trénovať aj svojich klientov. Známejším sa stal najmä vďaka účinkovaniu v TV šou Najväčší víťaz. Od mája 2018 sa s ním môžeš stretávať aj na Fitshakeri. :-)

 

Viac videí s Janym, ale aj napr. so Zorou Czoborovou, Jankou Jánošíkovou, Maggie Kažimírovou, Leou Vršeckou či Saškou Halmovou nájdeš v programe SexyBody na Fitshakeri:

cviky na spevnenie zadku

 

Nestačilo ti? Pozri aj tieto videotréningy:

Videotréning so Zorou Czoborovou na ruky a stehná s jednoručkami

Videotréning s Maggie Kažimírovou na sexy brucho

Videotréning s Leou Grančič na spaľovanie tukov

Simona Kollárová

Článok bol pridaný dňa 09/09/2018 a zaradený do kategórie: Cvičenie   |   Autor: Simona Kollárová

Komentáre