Si v marketingu a PR ako ryba vo vode? Fitshaker hľadá možno práve teba!

Keďže sa opäť náš tím rozrastie o nového malého človiečika a naša kolegynka vymení svoje povinnosti za tie najkrajšie na svete, hľadáme za ňu náhradu. :-)

Čo čo čo čo čoooo? Áno, do našej Fitshaker rodinky hľadáme ďalšieho člena, a to na pozíciu Senior Marketing manažérky (tým seniorom samozrejme nenarážame na vek, ale na skúsenosti :-P), ktorá si zoberie na starosť nielen promo našej značky Fitshaker a jej pridružených projektov (ako výzvy atď.) ale aj našich produktov – kuchárskych kníh a Fitness diára®.

 

Čo je to ten Fitshaker(.sk)?

V prvom rade sme online fitko určené pre ženy. Či si už mamička na materskej, čakáš bábo, prípadne nemáš čas utekať do fitka, alebo len zbožňuješ cvičenie doma (a tešíš sa z ubúdajúcich kilogramov), sme tu práve pre Teba. Vďaka našej stránke si spustíš v pohodlí svojho domova ľubovoľné cvičebné video a dáš si do tela spolu s poprednými inštruktorkami. Či už máš chuť na náročné HIIT-ko, alebo si chceš oddýchnuť pri Pilatese, u nás si určite vyberieš z 16-tich cvičení. (Áno, máme aj jogu pre tehotné ;-)). Máme aj výsledky, ktoré nájdeš -> Referencie na Fitshaker.sk, aj recenzie na Facebooku.

Okrem toho, máme skvelý Fitshaker blog, (na ktorý každý mesiac zablúdi viac ako 400 000 čitateľov). Taktiež vydávame kuchárske knihy Z fitka do kuchyne a populárny Fitness diár®, ktoré sa pravidelne ocitajú v rebríčkoch medzi bestsellermi.

fitshaker

 

A ČO TO MÁM TEDA ROBIŤ?

 • Uff kde začať? Je toho naozaj spústa, ale skúsime… A hlavne, už to tu mohlo byť vypísané… Ehm, soráč. Ale fakt… toto je úplne zbytočný riadok…
 • V prvom rade pomáhať napĺňať víziu Fitshakera „Aby každá žena na Slovensku a v Česku pravidelne cvičila a zdravo sa stravovala“ a s týmto budú súvisieť ďalšie aktivity:
 • Promo Fitshakera, výzvy a našich produktov – kuchárske knihy, Fitness diár® atď. Rovnako aj podieľanie sa na tvorbe týchto produktov.
 • Komunikácia s partnermi, médiami, blogermi, influencermi atď.
 • Aktívne vyhľadávanie príležitostí na uverejnenie článku, videa, (TV, rozhlas, print, web).
 • Písanie PR správ.
 • Komunikácia s Katkou (to je naša grafička :-)) a teda podieľanie sa na kreatívnej tvorbe kampaní, presné dodanie pútavých textov, rozmerov na prípravu promo materiálov na sociálne siete, web, pre partnerov, na eventy.
 • Komunikácia s Mirrecom (to je náš video človiečik) a rovnako podieľanie sa na kreatívnej tvorbe video kampaní, titulkovanie videí.
 • Komunikácia a kreatíva s Peťom (to je náš človek na PPC kampane).
 • Tvorba štatistík (aspoň raz za čas pre radosť ako často nás spomínajú vo „svete“ :-P).
 • Manažment dotazníkov po Výzvach – tvorba, vyhodnotenie, plusy/mínusy…čo treba zlepšiť. Vždy, vždy, ale naozaj vždy je potrebné sa zlepšovať. Progres musí byť cítiť z každého nášho kroku, kampane, činnosti.
 • Pomoc s tvorbou obsahu nášho blogu a písanie newslettrov.
 • Oprava gramatických chýb je žiadaná… Napríklad na začiatku tohto odseku by si ma mohla hneď upozorniť na slovo spústa. :-P
marketing
Toto je napr. ukážka promo materiálov, ktoré vytvorila Janka v spolupráci s grafičkou Katkou na event Umenie byť ženou 2019.

 

A PREČO BY SOM TO MALA ROBIŤ PRÁVE PRE VÁS?

 • Lebo sme super? :-P Ale nie, my sme skromní a potichučky budujeme Fitshaker. A o toto presne ide. Ponúkame Ti miesto v rýchlo rastúcej firme, v úžasnom kolektíve, a ešte s úžasnejšími zákazníčkami (naše Premium členky a majiteľky našich kníh) a s tým najkrajším poslaním – pomáhať ženám cítiť sa skvele vo svojom tele. Pre ilustráciu citujem z e-mailu jedného z našich nových partnerov : „Dnes som akurát manželovi hovorila, že na vašej facebookovej stránke, je taký dobrý spirit, že to cítiť aj z vašich príspevkov, aj z príspevkov od báb, ako sa navzájom povzbudzujú. Manžel mi na to povedal, že je to ako keď idete na Pohodu – idete tam, lebo viete, že vám tam bude na tých pár dní úplne super. A podľa mňa, niečo také sa podarilo vytvoriť aj vám – len v inom odvetví.“
 • Práca z pláže… teda ono sa to bežne volá práca z domu, ale keďže nám je šumafuk odkiaľ pracuješ, tak pokiaľ Ti ten piesok na klávesnici nebude vadiť, feel free. :-)
 • Parádne teambuildingy. Teda, oni sú parádne tým, že sa všetci stretneme, ale ak môžem vyzdvihnúť, tak na jeseň minulého roka sme vybehli do Dublinu na predĺžený víkend, navštívili centrálu Facebooku v Európe atď. :-)

teambuilding

 

Čo si o práci vo Fitshakeri myslia aktuálne kolegyne?

„Vo Fitshakeri som 2 roky. Za ten čas sme spolu stihli vytvoriť kopu parádnych vecí, zrealizovať množstvo nápadov, ale neboj, stále je tu priestor aj pre tie tvoje. ;-) Robiť niečo, čo naozaj dáva zmysel ma neskutočne baví a posúva vpred. A vo Fitshakeri je to presne tak. Preto som rada, že som mohla byť súčasťou skvelého tímu a spoznala Lucku s Peťom, ktorí sú veľmi féroví, úprimní a kamarátski šéfovci. Ak si šikovná, samostatná, kreatívna duša so zmyslom pre humor, tak dokonalo zapadneš do našej rodinky. Držím ti palce!“ Jana Kalmanová (PR & Marketing Manager)

„Prácu vo Fitshakeri mám veľmi rada. Nielenže máme asi ten najlepší kolektív na svete, robíme, čo nás baví, pomáhame svojou prácou iným, ale máme priestor rozvíjať sa, naše nápady sú vypočuté, častokrát aj zrealizované. Je to skvelý pocit, byť súčasťou Fitshaker rodinky.“ Katka Vrbičanová (šéfredaktorka Fitshaker blogu, Facebook content)

“Ako je možné, že s Fitshakerom cvičia tisícky šťastných žien? Prezradím ti tajomstvo, drahá naša budúca kolegynka. :-) Je to odraz tímu, ktorý pre nich s láskou, maximálnym nasadením a spoločnými silami všetko, s čím sa u nás stretnú, vytvára. Medzi nami sa nestratí nikto, kto má energie, dobrej nálady a srdečnosti na rozdávanie. A skrýva vo svojom vnútri kúsok úprimného dieťaťa s bláznivými nápadmi a dobrým srdcom. :-)” Baška Línek (manažérka šťastia, Instagram marketing)

dream job
Na poslednej porade sa nás pozbieralo celkom dosť. A to aj tak na fotke nie sú všetci. :-D

 

Čo od Teba očakávame?

 • Skúsenosti, skúsenosti. Áno, tiež nemáme radi, keď personalisti od človeka očakávajú ledaže až 37 ročnú prax v nadnárodných korporáciách (šéfka marketingu vo Facebooku či Google a pod.). Ale, skúsenosti z marketingového a PR oddelenia sú pri tejto pozícii dôležité, ináč by si pracovala pod stresom z učenia sa miliárd nových vecí a my vo Fitshakeri vyznávame pohodový pracovný život. Musí to byť radosť. (Ak ale túto podmienku nespĺňaš, nezúfaj a čakaj, keď budeme otvárať ďalšie pozície ;-)).
 • Živnosť alebo s.r.o.
 • Byť nám k dispozícii 8 hodiniek denne.
 • Ochota cestovať pravidelne na porady – Trnava, Bratislava, Nitra.
 • Nevhodné ako práca popri materskej. Myslíme si, že niektoré pracovné pozície sa dajú zladiť popri materskej, ale táto žiaľ ťažko. :-(
 • Zdravý životný štýl musí byť tvoje druhé JA. A žiadne také, že „Raz za týždeň zhreším spišským párkom“. No nie, žiadne párky. :-P
 • Úsmev na tvári. :-)

 

Čo za to?

 • Fakt, že skvelý pocit z toho, že Tvoja práca má zmysel. Ak súhlasíš s našou víziou, tak každý deň si budeš za PC sadať s obrovskom radosťou.
 • Bohaté finančné ohodnotenie. (Akože aj skvelý pocit je fajn, ale, ehm…). Plat na uvedenú pracovnú pozíciu nie je presne stanovený, záleží od tvojich skúseností a aká budeš šikovná. A nakoľko ide o živnosť, tak aj od množstva odrobených hodín. Môžeš však očakávať minimálne 1 600,- € mesačne.
 • Vyššie spomenuté dôvody v časti prečo by si mala pracovať práve pre nás.

cvicenie doma

 

A čo máš urobiť, keď Ťa táto ponuka zaujala?

 • Pošli e-mail na peter@fitshaker.sk a skús si nás čo najkreatívnejšie získať (či nám pošleš klasický word, video, zvuk :-D, zdravú kyticu, pokojne). Hlavne, keď vidím klasický začiatok „Reagujem na pracovnú pozíciu bla bla, ktorú som našla na stránke bla bla a som cieľavedomá, bla bla, tak budem prínosom pre Vašu spoločnosť bla bla… (klasika kontrol c, kontrol veee email) tak to…ehm…si ma až tak nezískaš.
 • Životopisom nás tiež neurazíš (vraj posielanie CV-čiek nie je kreatívne, noo áno, ale pri tejto pozícii extra dbáme na skúsenosti a tvoj marketingový skill).

Do kedy je potrebné reagovať a kedy začínam?

Najneskôr do 29.mája 2019. Svoje marketingové žezlo Ti predá naša Janka začiatkom júna.

PS: Žonglovaniu viacerých úloh naraz sa na svojej novej pozícii nevyhneš. :-P Názorný príklad? Text na túto pozíciu som písal počas nakrúcania relácie Tajomstvo mojej kuchyne s Kamilkou Magálovou (kde budeme mať počas mesiaca jún sériu častí „Z kuchyne do plaviek”).

job

 

Chceš vidieť viac zo zákulisia Fitshakera? 

Na krste knihy Z fitka do kuchyne 1 bolo úžasne

Takto sme teambuildingovali na Liptove v čase, keď bol ešte Miško v Luckinom brušku

Čo to z vianočného teambuildingu 2017

Lucia a Peter Švaraloví

Článok bol pridaný dňa 22/05/2019 a zaradený do kategórie: Všeobecné   |   Autor: Lucia a Peter Švaraloví

Komentáre